• Lapurdiko herrialdeko finalerako sailkatuen behin betiko zerrenda

    LAPURDIko HERRIALDEKO FINALA, 2013ko otsailaren 22 OSTIRALA jokatuko da, URRUÑAko XAIA tabernan, arratsaldeko 19:00etatik aurrera. HEMEN DUZUE SAILKATUEN ZERRENDA.

    LAPURDIko HERRIALDEKO FINALERA SAILKATUAK

    1 Azkaine 1 ERRANDONEA CHRISTINE – ITURRIA MADEL
    2 Azkaine 2 LAHIRRIGOYEN ROBERT – OYEHNART ALFRED
    3 Azkaine 3 MASKOTENA – IZIDRO
    4 Baiona Asptt1 MENOU Sebastie - BARBE AlainD
    5 Baiona Asptt2 OYHENARD Vincent - OLHAGARAY Mathieu
    6 Baiona Asptt3 CASTAING Fabrice – ITHURBURU David
    7 Baiona Asptt4 POCHELU Sebastien – RICHARD Romain
    8 Baiona Pirine1 MORA - PACHON
    9 Baiona Pirine2 NOBLIA - OLHAGARAY
    10 Baiona Pirine3 MUMU - BITTOR
    11 Baiona Pirine4 MAIALEN - NIKO
    12 Baiona Asleon1 ARANCET Michel – ARDUOIN Remi
    13 Baiona Asleon2 IDIART J.Pierre – NOBLIA Andre
    14 Baiona Asleon3 BOLAJUZON Christian – PALACIO Paco
    15 Baiona Asleon4 LANDARETCHE Etienne – ETCHEBEHERE Mayi
    16 Baiona Errobi1 LALANNE - GOLOFITE
    17 Baiona Errobi2 ROSSI - CACAREIGHT
    18 Baiona Errobi2 LAPLACE – DUTOUR
    19 Donibane Lohitzun bordatxo1 TARO Zizi – CAPDEVIELLE Jeanine
    20 Donibane Lohitzun bordatxo2 DANTZIN CHANTALE – IBARBURU MARTINE
    21 Donibane Lohitzun kapagorri1 DUFAU - CAPDEVIELLE
    22 Donibane Lohitzun kapagorri2 MIHURA – ALZIBAR
    23 Hazparne PINAQUY –PINAQUY
    24 Kanbo PEIO – PANTXO
    25 Lekorne1 MAITIA Jokin eta Beñat
    26 Lekorne2 ETXEBARNE Pierre – Kurutxage André
    27 Miarritze Maitena CHRISTOPHE ESLOUS – PATRICK GUNIVER
    28 Miarritze Fer a Cheval GENIN- BARRANDIARAN
    29 Urruña-Pausu1 EDURNE – RAMUNTXO
    30 Urruña-Pausu2 NIKOLAS – DANIEL
    31 Urruña-Pausu3 Pierrot Exposito-Beñat Duhalde
    32 Urruña-Pausu4 BENAT LADEBAT-NATHALIE MARINEA
    33 Urruña-Pausu5 GIGI DE LOPETEGI-ION ALZA
    34 Urruña-Pausu6 PEIO URIZA- MAKALO JAUREGI
    35 Urruña-Pausu7 AMAIUR – ORTZI
    36 Uztaritze1 TXOMIN ALZUGARAT – EÑAUT LURRO
    37 Uztaritze2 LANNE – HARAN
    38 Ziburu1 OYHAGARAY Paskal – MALLET Régis
    39 Ziburu2 LOPEZ Ttotte – GARAT
    40 Ziburu3 LAFITTE Maylis – LAFOURCADE Régis

    2013, otsailak 19
    Nagusiak;
2019, apirila
As. As. As. Ost. Ost. Lar. Ig.
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
     
       
Banerrak
Banerrak
Banerrak
Banerrak