• Gipuzkoako herrialdeko finalerako sailkatuen behin betiko zerrenda

    GIPUZKOAko HERRIALDEKO FINALA, 2013ko otsailaren 23 LARUNBATA jokatuko da SEGURAko FRONTOIAn arratsaldeko 15:00etatik aurrera. HEMEN DUZUE SAILKATUEN BEHIN BETIKO ZERRENDA.

    GIPUZKOAko HERRIALDEKO FINALERA SAILKATUAK

    1 Aduna IÑAKI ORMAETXEA eta AITOR IPARRAGIRRE
    2 Alegia1 AITOR GUTIERREZ eta ALBERTO GUTIERREZ
    3 Alegia2 IKER ZUBELDIA eta GARIKOITZ IRAOLA
    4 Alkiza1 ANDONI RIAÑO eta IBON VICENTE
    5 Alkiza2 UXUE ETXEBESTE eta ONINTZA GOROSTIDI
    6 Altzaga MARIJO MORENO eta IÑAKI PEREZ
    7 Altzo JOSEBA ELDUAIEN eta IBAN IRURE
    8 Amezketa1 FELIX ARTOLA eta PAUL MARTIN
    9 Amezketa2 JOKIN ARTOLA eta GAIZAKA IÑURRITA
    10 Amezketa - Ugarte JOSE MANUEL GARAIALDE eta GOTZONE ZUBILLAGA
    11 Andoain1 IÑAKI MURUA eta JOKIN MURUA
    12 Andoain2 XABIER ARANZETA eta JON GAZTAÑAGA
    13 Anoeta1 AITZOL ESNAOLA eta AGUSTIN ARRIBA
    14 Anoeta2 OIER URKOLA eta MIKEL URKOLA
    15 Anoeta3 ARATZ LUIXA eta ASIER GOYARAN
    16 Antzuola1 TXOMIN ALBERDI eta IÑAKI AGIRRE
    17 Antzuola2 IOSU LARRREA eta IKER MURUA
    18 Antzuola3 SERGIO SANTXEZ eta JABI BERRAONDO
    19 Antzuola4 FELIX ALONSO eta FERNANDO ALONSO
    20 Arama1 IÑIGO OIARBIDE eta JOXEMARI GOROSTIZU
    21 Arama2 ARITZ URRETABIZKAIA eta UNAI
    22 Aretxabaleta1 MIGUEL RICO eta VICTOR
    23 Aretxabaleta2 JOSE ANGEL ITURBE eta JOSE ANGEL OIANGUREN
    24 Arrasate IBAN RODRIGUEZ eta KALLE
    25 Ataun1 JOSU MUNDUATE eta IBAI ARRATIBEL
    26 Ataun2 OIER ZURUTUZA eta IRAITZ GOIKOETXEA
    27 Ataun3 AITOR AUZMENDI eta JOXAN ALBISU
    28 Baliarrain UGAITZ RENOBALES eta ANE BALERDI
    29 Beasain-Arriaran1 MARTIN MENDIZABAL eta PEDRO MUGIKA
    30 Beasain-Arriaran2 IGOR SARASOLA eta ARATZ GARMENDIA
    31 Beasain-Arriaran3 J.LUIS PEREZ eta RAMON RODRIGUEZ
    32 Bergara1 UNAI ETXEBERRIA eta AITOR ELORZA
    33 Bergara2 KARMELO SAN TORKUATO eta INAZIO ARISTI
    34 Berrobi IÑIGO ZABALA eta JON ANDER AIERBE
    35 Deba1 JESUS MARI BEITIA eta KEPA ZUBIAURRE
    36 Deba2 JOSE MARI LARRAÑAGA eta JUSTO LAZKANO
    37 Donostia - Alde zaharra1 JUANITO OLAIZOLA eta GABI SIMAL
    38 Donostia - Alde zaharra2 BITTOR VALDERRAMA eta CESAR ROJAR
    39 Donostia - Antigua TXETXU GRANADA eta XABIER SAN MARCELO
    40 Donostia - Intxaurrondo ALEJANDRO BERGANZOS (PONTXITO) eta MIGUEL MARI GUTIERREZ (KAPULLO)

    41 Eibar1 JON ALTUNA eta IÑIGO GUTUZETA
    42 Eibar2 IÑIGO LOIDI eta ANDER LIZARRA
    43 Elduaien JESUS MARI MUÑAGORRI eta MANUEL GURRUTXAGA
    44 Elgoibar MANUEL SALEGI OSA eta PEDRO GARATE LANDA
    45 Ereñozu1 JESUS EZEIZA eta JULIAN AGIRRE
    46 Ereñozu2 IÑAKI LEONET eta RAMON ZAMORA
    47 Eskoriatza ROBERTO eta ZUBIZARRETA
    48 Ezkio-Itsaso TXOMIN BIDEGAIN eta MIKEL IDIAKEZ
    49 Getaria NEKANE ARAKISTAIN eta GARAZI IRIBAR
    50 Ibarra1 GOAR JIMENEZ eta ?????
    51 Ibarra2 JOSEBA ITURRIOZ eta JABI REZOLA
    52 Idiazabal1 MONTSE DELGADO eta JUAN MANUEL ALDASORO
    53 Idiazabal2 LORENZO OTAEGI eta INAZIO IMAZ
    54 Igeldo JORITZ ETXEBERRIA eta JULEN IRIBAR
    55 Ikaztegieta1 MARI JOSE IRAZUSTA eta ANDONI MATXAIN
    56 Ikaztegieta2 ARITZ ARTOLA eta JOXE BELDARRAIN
    57 Irun MONTXO BITURRO BARCO eta ANTONIO CARRION HARO
    58 Itsasondo AITOR GARMENDIA eta XABI ITURRIOZ
    59 Larraul JOSE ANTONIO ARIZETA eta JUAN KORTAJARENA
    60 Leaburu JOSE LUIS ADURRIAGA eta JUAN MGEL OTXOA
    61 Legazpi PATXI AYUSO eta IÑAKI GONZALO
    62 Legorreta IÑIGO LASA eta NEKANE MAIZ
    63 Lezo MANOLO BARELA eta KAXKARRI
    64 Mendaro JOXE IDOETA eta XABIER ALBERDI
    65 Mutiloa J.M. MURGIONDO eta LUIS ARANBURU
    66 Mutriku JOAN MARI “SAN JUAN TXIKI” eta MARTIN ARRETUNANDIA
    67 Olaberria J. BENARDO ALDASORO eta JOSETXO SESÉ
    68 Oñati MIKEL VIZCAIONO eta IMANOL UGARTE
    69 Oiartzun JON ARRUTI IRIGOIEN eta KONTXI ARRUTI IRIGOIEN
    70 Ordizia JOSEBA USABIAGA eta MIKEL SANCHEZ
    71 Orendain NIKASIO eta IÑAKI GARMENDIA
    72 Orereta-Errenteria1 JORDI eta ONDARRU
    73 Orereta-Errenteria2 IGOR eta RAUL
    74 Orereta-Errenteria3 JAVI eta AITOR
    75 Orio1 MIKEL eta MIKEL
    76 Orio2 ETXABE eta KIRRI
    77 Orio3 KAXA eta UGA
    78 Orio4 IBONI eta ILARRAX
    79 Ormaiztegi1 IÑAKI ITURRI eta JOXE MARI YURRITA
    80 Ormaiztegi2 JON MENDIZABAL eta ANDER MENDIZABAL
    81 Pasaia-Antxo1 ROBERTO OROBENGOA eta DAVID FERRER
    82 Pasaia-Antxo2 ALBERTO GRANADOS eta GERARDO DUHART
    83 Pasaia-Donibane1 GORKA eta AITOR MUJIKA
    84 Pasaia-Donibane2 ANTONIO eta ENDIKA GAMETXO
    85 Pasaia-San Pedro AITOR SAYANS eta IÑURRATEGI
    86 Pasaia-Trintxerpe1 IBON eta TOPI
    87 Pasaia-Trintxerpe2 ELIAS eta TXARLY
    88 Segura1 IÑAKI MONTERO eta KEKO MAIOTZ

    89 Segura2 IBAI TELLERIA eta JOSU AGIRRE
    90 Segura3 AIMAR BALERDI eta OLATZ ETXEBERRIA
    91 Tolosa JULEN MENDIZABAL eta JOKIN ELIZARAN
    92 Urretxu HARITZ LASA eta BEÑAT MUJIKA
    93 Villabona1 HAUTSI IZAGIRRE eta ARITZ IMAZ
    94 Villabona2 IGOR eta OSKAR URBANO
    95 Villabona3 JON KLEMENTE eta AITOR LANDA
    96 Zaldibia1 ASIER MURUA eta JOSU IRAZUSTABARRENA
    97 Zaldibia2 XABIER IRASTORTZA “BERDI” eta MANEX MENDIZABAL “KAÑO”
    98 Zarautz MIKEL LARRAÑAGA eta AITOR MARTIARENA
    99 Zegama1 EUJENIO OIARTZABAL eta IGOR ORMAZABAL
    100 Zegama2 MIGEL AZKONA eta AITOR AZURMENDI
    101 Zestoa JOXEAN eta ANTONIO BEREZIARTUA
    102 Zizurkil ARATZ ALKORTA eta JON ORMAZABAL
    103 Zumaia1 IRAITZ MUGICA eta URTZI LARRAÑAGA
    104 Zumaia2 ANDER PEQUEÑO eta MIKEL ETXABE
    105 Zumaia3 ASIER ARAKISTAIN eta JOXE AIZPURUA
    106 Zumaia4 JOSU GARATE eta JUAN JOSE IRIGOIEN

    2013, otsailak 20
    Nagusiak;
2019, apirila
As. As. As. Ost. Ost. Lar. Ig.
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
     
       
Banerrak
Banerrak
Banerrak
Banerrak