• Jose Antonio Arizeta eta Juan Kortajarena Gipuzkoako txapeldun
    Eluska Gerriko Segurako Alkatea eta Xabier Albizu federazioko kideen eskutik jaso zituzten sariak

    Gaur arratsaldean Segurako frontoian  Jose Antonio Arizeta eta Juan Kortajarena Larrauldarrak izan dira txapeldunak, aurkari Zestoako Joxean eta Antonio Bereziartua aita semeak izan dira txapeldun ordeak. Hemen duzue Euskal Herriko finalera sailkaturiko gipuzkoarren zerrenda:

    GIPUZKOAKO SAILKATUEN ZERRENDA

    Altzaga KOLESTIN GARMENDIA eta JEXUX URTEAGA
    Anoeta2 OIER URKOLA eta MIKEL URKOLA
    Anoeta3 ARATZ LUIXA eta ASIER GOYARAN
    Antzuola1 TXOMIN ALBERDI eta IÑAKI AGIRRE
    Antzuola2 IOSU LARRREA eta IKER MURUA
    Antzuola4 FELIX ALONSO eta FERNANDO ALONSO
    Arama1 IÑIGO OIARBIDE eta JOXEMARI GOROSTIZU
    Aretxabaleta2 JOSE ANGEL ITURBE eta JOSE ANGEL OIANGUREN
    Arrasate IBAN RODRIGUEZ eta KALLE
    Beasain-Arriaran3 J.LUIS PEREZ eta RAMON RODRIGUEZ
    Elduaien JESUS MARI MUÑAGORRI eta MANUEL GURRUTXAGA
    Ereñozu1 JESUS EZEIZA eta JULIAN AGIRRE
    erenozu IÑAKI LEONET eta RAMON ZAMORA
    Idiazabal1 MONTSE DELGADO eta JUAN MANUEL ALDASORO
    Ikaztegieta2 ARITZ ARTOLA eta JOXE BELDARRAIN
    Irun MONTXO BITURRO BARCO eta ANTONIO CARRION HARO
    Larraul JOSE ANTONIO ARIZETA eta JUAN KORTAJARENA
    Lezo MANOLO BARELA eta KAXKARRI
    Mendaro JOXE IDOETA eta XABIER ALBERDI
    Mutiloa J.M. MURGIONDO eta LUIS ARANBURU
    Oñati MIKEL VIZCAIONO eta IMANOL UGARTE
    Ordizia JOSEBA USABIAGA eta MIKEL SANCHEZ
    Orio3 KAXA eta UGA
    Pasaia-Antxo2 ALBERTO GRANADOS eta GERARDO DUHART
    Pasaia-Trintxerpe2 ELIAS eta TXARLY
    Segura1 IÑAKI MONTERO eta KEKO MAIOTZ
    Segura2 IBAI TELLERIA eta JOSU AGIRRE
    Villabona2 IGOR eta OSKAR URBANO
    Villabona3 JON KLEMENTE eta AITOR LANDA
    Zestoa JOXEAN eta ANTONIO BEREZIARTUA
    Zizurkil ARATZ ALKORTA eta JON ORMAZABAL
    Zumaia1 IRAITZ MUGICA eta URTZI LARRAÑAGA
     

     

    • Larraulko JOSE ANTONIO ARIZETA eta JUAN KORTAJARENA txapeldunak
    • Zestoako JOXEAN eta ANTONIO BEREZIARTUA aita semeak txapeldun orde geratu ziren
    • Segurako IBAI TELLERIA eta JOSU AGIRRE 3. sailkatuak
    • Mutiloako J.M. MURGIONDO eta LUIS ARANBURU 4. sailkatuak
    • Ikaztegietako ARITZ ARTOLA eta JOXE BELDARRAIN 5. sailkatuak
    • Aramako IÑIGO OIARBIDE eta JOXEMARI GOROSTIZU 6. sailkatuak
    2013, otsailak 23
    Nagusiak;
zure herriko informazioa bidali
2020, abuztua
As. As. As. Ost. Ost. Lar. Ig.
     1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
      

>> Hurrengo ekitaldiak

Banerrak
Banerrak
Banerrak
Banerrak
Banerrak