• Mus txapelketako herrialdetako kanporaketak asteburuan izango dira eta dena prest dago!

    Asteburu honetan, Euskal Herriko VI. Mus Txapelketako herrialdeko finalak jokatuko dira zazpi herrialdeetan. Euskal Herriko final nazionala martxoaren 8an ospatuko da Heletan (Behe Nafarroa). Hemen duzue informazio guztia:

    EUSKAL HERRIKO MUS TXAPELKETA: HERRIALDEKO KANPORAKETAK

    ARABA otsailak 15 larunbata

    Herria: LAUDIO

    Lekua: GURE AUKERA ELKARTEA

    Ordua: 10:00etan

     

    BIZKAIA  otsailak 15 larunbata

    Herria: BILBO

    Lekua: AKERRENEA (Ronda, 2. Alde Zaharra)

    Ordua: 15:30etan

     

    NAFARROA GARAIA  otsailak 15 larunbata

    Herria: IRUÑEA

    Lekua: ARRANO eta BULLIZIO ELKARTEAK

    Ordua: 9:00etan Arrano Elkartean

     

    GIPUZKOA otsailak 15 larunbata

    Herria: ORIO

    Lekua: HERRIKO PLAZA

    Ordua: 15:00etan

     

    LAPURDI otsailak 15 larunbata

    Herria: URRUÑA-PAUSU

    Lekua: XAIA OSTATUA

    Ordua: 15:00etan

     

    BEHE NAFARROA otsailak 15 larunbata

    Herria: BAIGORRI

    Lekua: BIXENTENEA

    Ordua: 10:00etan

     

    ZUBEROA  otsailak 16 igandea

    Herria: URDIÑARBE

    Lekua: XISTERA OSTATUA

    Ordua: 14:00etan

     

    EUSKAL HERRIKO MUS TXAPELKETA: HERRIALDEKO SAILKATUEN ZERRENDA

    ARABA

    1 Erriberako Antezana Jesus Mª Garcia eta Bernardo Batxiller
    2 Miranda de Ebro Sergio Ruiz eta Alberto Salazar
    3 Amurrio 1 Fabio eta Ricardo
    4 Amurrio 2 Juan Angel  eta Zipri
    5 Aramaio 1 Miguel Ruiz de Azua eta Aitor Ayastuy
    6 Aramaio 2 Iñigo Molero eta Antonio Soares
    7 Koartango Asier Olarza eta Iñigo Fernandez de Pinedo
    8 Dulantzi Jose Isasi eta Nando Martinez
    9 Agurain 1 Arbulo eta Preko
    10 Agurain 2 Pirri eta YUsep
    11 Agurain 3 Karmele eta Txetxu
    12 Agurain 4 Iñigo eta Rober
    13 Artziniaga 1 Julio Isus kiza eta Alberto Moradeira
    14 Argote 1 Ivan Sainz eta Enrique Gonzalez
    15 Argote 2 Jose Alfredo Velez eta Alberto Argote
    16 Argantzun Aitor Ibaibarriaga eta Iker Ibaibarriaga
    17 Bajauri              Enrike Mendoza eta Ander Mendoza
    18 Gasteiz 1(AZ) Hanni Etxeberria eta Jose Antonio Romero
    19 Gasteiz 2(AZ) Ricardo Sevilla eta Fermin Torvisco
    20 Gasteiz 3(AZ) Erlantz Lopez de Ocariz eta Miguel Zerain
    21 Gasteiz 4(LAK) Mikel eta Felix
    22 Gasteiz 5(ERD) Iñaki Garai Solatxi eta Cesar Ezquerro Preciado
    23 Gasteiz 6(ERD) Baldomero BaqueroBenito eta Jesus Gomez
    24 Gasteiz 7(ERROTA) David Ortega eta Erika Lasarte
    25 Gopegi 1 Javi Barreña eta Jorge Viteri
    26 Kanpetzu 1 Claudio  eta  Angel
    27 Kanpetzu 2 Txiki eta Naparra
    28 Kontrasta Jose Antonio Pz. De Eulate eta Goio Pz de Eulate
    29 Nuvilla(AÑANA) Arkaitz Gartzia eta Julen Ruiz de Arkaute
    30 Laudio              Koldo eta Andoni
    31 Eskuernaga 1 Javi Besa eta J.A. Perez
    32 Eskuernaga 2 Txiban eta Goio

    BIZKAIA

    1 Abadiño   Unai Arkarazo - Jon Corrales
    2 Algorta      izenik gabe
    3 Barakaldo      Daniel Garrido - Txomis Cuevas
    4 Barakaldo 2   Gorka Serna - Guillermo Sesma
    5 Barakaldo 3   izenik gabe
    6 Basauri      Josu Uribe - Eneka Elezkano
    7 Basauri 2   Lander Brazo - Gorka
    8 Basauri 3  Joseba sagardui - Gorka Ilardia
    9 Berango     Mentxaka - Xabi
    10 Bermeo    Alberto Arrien - Jon Ander Erauskin
    11 Durango     Endika Eeguren Retolaza - Ander Eguren Peñas
    12 Durango 2 Jose Ignacio Aranburu  - Luis Angel Elosegi
    13 Errekalde     Rosa Kintanilla - Iñaki Intxausti
    14 Errekalde 2  Jose Ramon - Luis
    15 Errekalde 3  Antonio - Josu
    16 Errekalde 4  Izenik gabe
    17 Mundaka       Jose Kañon - Jon Baza
    18 Gorliz        Gervasio Mayor Lorente  -  Beñat Ondarra Orozko
    19 Gorliz 2    Jorge Felipe Seara - Aitor Legin
    20 Ondarru   Jose Luis Fernandez Egia - Jose Antoni Arizaga
    21 Santutxu Izenik gabe
    22 Sopela   Dani Martinez - Ibai Fernandez
    23 Uribarri    Arantza Arsuaga - Jabi Betolaza
    24 Uribarri 2  Izenik gabe
    25 Zeberio    Karlos Arroita - Pablo Agirrezabala
    26 Zornotza      Lander - Josu
    27 Zornotza 2 Sagarna - Txarte
    28 Markina      Xabat - Pedro
    29 Mendexa   Josu Laka - Txutxu
    30 Amoroto    Jabi Olabarriaga - Jabi Zubieta
    31 Aulesti        Aritz Iparragirre - Jose Antonio Mtz. De Madina
    32 Lekeitio     Juan Carlos Badiola - Txabiño Badiola

    NAFARROA GARAIA

    1 AEZKOA (Garralda) Karlos Bueno – Karlos Carballo
    2 AIZAROTZ Sergio -Mikel Oltza
    3 ALSATSU 1 Iokin Unamuno  -Iker Agirre
    4 ALSATSU 2 Pili Jimenez -  Moti Alzelai
    5 ALSATSU 3 Eki Etxeberria  -  Mikel Lopez
    6 ANITZ  Angel Jubero  -  Patxi Almandoz
    7 ANTSOAIN  Aitor Coronado  -  Ion Kobo
    8 ARAITZ 1 Aitor Goikoetxea  -  Mikel Malkorra
    9 ARAITZ 2 Arantxa Gorostidi - Remunda Gorostidi
    10 ARANTZA  Asier Salageta  -  Arantza
    11 ARAZURI 1 Luis Jesus “El Txino” – Felix
    12 ARAZURI 2 Andoni  -  Ramon
    13 ARAZURI  3 Karmela Pastor – Jose Luis Lara
    14 ARBIZU 1 Eneko Lazkotz  -  Manu Leitza
    15 ARBIZU 2 Salvador Razkin  -  Jose Luis Flores
    16 ARBIZU 3 Juan Miguel Leitza – Amaia Errazkin
    17 ARESO Mikel Barberia  -  Rekondo
    18 ARRAIOTZ 1 Iñigo Huarte  -  Iñaki Mihura
    19 ARRAIOTZ 2 Bernardo Almeda  -  Joselu Retegi
    20 ARRAIOTZ 3  Talo - Javier
    21 ARTAXONA  Fernando Velaz  -  Ramon Gorritz
    22 ATARRABIA 1 (Bolon Elkartea) Jesus Tohane  -  Juani Oroz
    23 ATARRABIA 2 (Bolon Elkartea) Javier Perez  -  Santi Compains
    24 BARAÑAIN 1 (Haizea Elkartea) Jesus Andueza  - Enrique Andueza
    25 BARAÑAIN 2 (Haizea Elkartea) Ion Urtiaga  -  Pedro Izkue
    26 BARAÑAIN 3 (Haizea Elkartea) Pako Astiz  -  Tomas Zuñiga
    27 BARAÑAIN 4 (Hegoalde Taberna) Fermin Guruzelain  -  Eduardo Gonzal
    28 BARAÑAIN 5 (Hegoalde Taberna) Felix  -  Jose Mª Andueza
    29 BARAÑAIN 6 (Akelamendi Elkartea) Ignacio  Olabe  -  Asier Antoñanzas
    30 BARAÑAIN 7 (Kupela Taberna) Iñaki Zunzarren  -  Felix Etxeberria
    31 BARASOAIN Florentino Abadiano  -  Jaime Sanz
    32 BERA 1 Ander Ezeiza  -  Igor Fando
    33 BERA 2 Asier Larrañaga  -  Bernar Errandonea
    34 BERA 3 Fermin Berrueta  -  Xabi Tapia
    35 BERA 4 Mikel Alzugarai  -.  Antton Dagerre
    36 BERRIOZAR Jose J Razkin  -  Ostebi Gonzalez
    37 BURLATA 1 (Euskal Herria Peña) Evaristo Martinez  -  Iosu Urrutia
    38 BURLATA  2  (Axular) Angela Zoko  -  Javier  Tirapu
    39 DONAMARIA Iñigo Goñi  -  Ugutz  Zelaieta
    40 ELIZONDO 1  Julian Goñi  -  Juaniko Ballarena
    41 ELIZONDO 2 Iñigo Ruiz  -  Mikel Garbalena
    42 ELIZONDO 3 Mikel Etxaniz  -  Juan L Oskotz
    43 ERRATZU 1 Iñaki Zapiain  -  Mikel Ariztia
    44 ERRATZU 2 Markos Aizpurua - Miguel Etxandi
    45 ERRATZU 3 Ainhoa Almandoz - Alberto Iñarrea
    46 ERRATZU 4 Xugun  -  Jazinto
    47 ETXARRI ARANATZ 1 Iraitz  Goñi  -  Ander Zabala
    48 ETXARRI ARANATZ 2 Ion Goikoetxea-Juan Mariñelarena
    49 ETXAURI  Iosu Astrain Txaro Zurbano
    50 GARES 1 Maria Otsoa  -  Montse
    51 GARES 2 Amaia  -  Kontxi
    52 GARTZARON 1 Jose J Latasa  -  Ioseba Satrustegi
    53 GARTZARON 2 Rikardo Arangoa  -Juan Markina
    54 GOIZUETA  Aitor  -  Juan
    55 IGANTZI Axun Iribarren  -  Anuntxi Telletxea
    56 IRAÑETA Manu Lizarraga -Florentino Beraza
    57 IRATXETA Iosu Zabala  -  Antonio Oses
    58 IRUÑA (Arrosadia) San Fermin 1 Sanzol  -  Ruben
    59 IRUÑA (Arrosadia) San Fermin 2 Boriz  -  Endika
    60 IRUÑA (Arrosadia) San Fermin 3 Otano  -  Koldo
    61 IRUÑA (Arrosadia) San Fermin 4 Alvaro  -  Pepelu
    62 IRUÑA (Arrosadia) San Fermin 5 Zilla  -  Sur
    63 IRUÑA (Arrosadia) San Fermin 6 Borja  -  Fredi
    64 IRUÑA (Arrosadia) San Fermin 7 Aitoriko  -  Jorge
    65 IRUÑA (Arrosadia) San Fermin 8 Ion  -  Javi  Tornos
    66 IRUÑA (Arrosadia) San Fermin 9 Camilo  -  Miguel
    67 IRUÑA (Arrosadia) San Fermin 10 Gasko  -  Abel
    68 IRUÑA (Alde Zaharra) Zuriza 1 David    -   Maria
    69 IRUÑA (Alde Zaharra) Zuriza 2 Zuriza   2
    70 IRUÑA (Alde Zaharra) Arrano 1 Fausto  -  Mikel
    71 IRUÑA (Alde Zaharra) Arrano 2 Iosu  -  Karlos
    72 IRUÑA (Alde Zaharra) Arrano 3 Andres  -  Javier
    73 IRUÑA (Alde Zaharra) Zaldiko Maldiko Mikel Elizondo  -  Mikel Arana
    74 IRUÑA (Alde Zaharra) La Tortilla 1 Alejandro Cañamero -S Cañamero
    75 IRUÑA (Alde Zaharra) La Tortilla 2 Ibai  -  Jaime
    76 IRUÑA (Arrosadia) Lagun Zaharrak Txuma Urdiain  -  Ruben Urdiain
    77 IRUÑA (Arrosadia) Zabaldi 1 Mateo Ibañez  -  Txuma Mugeta
    78 IRUÑA (Arrosadia) Zabaldi 2 Tomas Lizarraga-Txomin Mundiña
    79 IRUÑA (Azpilagaña) 1 Xabier Irigoien  -  Mikel Gonzalez
    80 IRUÑA (Azpilagaña) 2 Asier Uharte  -  Beñat Urra
    81 IRUÑA (Donibane) Toki Eder  1 Pedro Osambela – Oskar Serrano
    82 IRUÑA (Donibane) Toki Eder  2 Karlos Ortiz – Angel Gil
    83 IRUÑA (Mendillorri)  1 Mikel Anzizar – Javi Fabo
    84 IRUÑA (Mendillorri) 2 Olga Aroz  -  Luisi
    85 IRUÑA (Mendillorri) 3 Koldo      -   Oskar
    86 IRUÑA (sanduzelai)  1 Mikel Mitxitorena  -  P Goienetxe
    87 IRUÑA (Sanduzelai) 2 Jose Mª Juan  -  Jose Garcia
    88 IRURTZUN (Pikuxar Taberna) 1 Marian Vilches  -  Ionan
    89 IRURTZUN (Pikuxar Taberna) 2 Bixente Etxeberria  -  Felix Urra
    90 IRURTZUN (Pikuxar Taberna) 3 David Rekalde – Killo Alonso
    91 ISABA David Baines  -  Juan A Ederra
    92 ITURMENDI Javier Rubio “moreno”-Jose  “luze”
    93 JAUNTSARATS Patxi Biurrarena – Juanjo Azpirotz
    94 LAKUNTZA Asier Garziandia  -  Gorka Imaz
    95 LEGASA Antton Erregerena- Joselu Indabere
    96 LEITZA 1 Egoi  -  Galindo
    97 LEITZA 2 Josetxo Zabaleta  -  Axun
    98 LEITZA 3 Koldo Leitza  -  Gotzon
    99 LEITZA 4 Jose Manuel  -  Carolina
    100 LEKUNBERRI  Ruben Zubeldia  -  Orkatz  Aldabe
    101 LESAKA (Arrano) Juanjo Irazoki  -  Beinat Saralegi
    102 LESAKA (Aize Hegoa) Gorka Feito  -  Zelso
    103 LIZARRA Jorge Moreno  -  Iosu Diaz
    104 OLAZTI Eneriz Besga  -  Asier Azkargorta
    105 OTEIZA la Solana Carlos Lacalle  -  Mikel Arandigoien
    106 OTSAGI Ion Eseberri  -  Beatriz Abrego
    107 PUIU Javi Elia  -  Patxi
    108 SUNBILLA  1 Mikel Arrieta  -  Pablo Maritxalar
    109 SUNBILLA  2 Iulen Ibarra  -  Urko Ibarra
    110 SUNBILLA  3 Mª Dolores  -   Pattere
    111 TAFALLA 1 Paski  -  Niko
    112 TAFALLA 2 Cesar  -  Iratxeta
    113 TAFALLA 3 Carlos  -  Txolas
    114 TAFALLA 4 Iosu  -  Zorro
    115 UHARTE ARAKIL Javiertxo Martirena – Alberto
    116 UHARTE IRUÑA 1 David Baigorri – Alberto Martinez
    117 UHARTE IRUÑA 2 Esteban Oloriz – Kepa Oloriz
    118 UNTZUE Rakel Del Pozo – Iñaki Mata
    119 ZANGOTZA 1 Santiago Erdozain – Manolo
    120 ZANGOTZA 2 Javier  -  Luis Javier
    121 ZANGOTZA 3 Patxi Urmeneta  -Blanca Fernandez
    122 ZIA (ITZA) Mikel Zabaltza – Ekhiotz Lakasta
    123 ZINTRONIKO 1 Cristian  -  Mario
    124 ZINTRONIKO 2 Joselu  -  Cesar
    125 ZINTRONIKO 3 Jose  -Jose Luis
    126 ZIZUR NAGUSI 1 Fausti  -  Juantxo
    127 ZIZUR NAGUSI 2 Ekaitz  -  Iñaki
    128 ZUBIETA  Migue A Mariezkurrena-Juan Aldaia

    GIPUZKOA

    1 Abaltzisketa JOXE MIEL OTAMENDI – LONTXO OTAMENDI
    2 Aduna  PATXI OLASAGASTI – ALEJANDRO MADINABEITIA
    3 Alegia1  JOSE MANUEL GARAIALDE – JESUS MARI ZABALA
    4 Alegia2  IÑAKI IRAZUSTA – JOSE LUIS URKOLA
    5 Alkiza  JOSU EIZMENDI – IGOR ARANZABE
    6 Altzaga  KOLESTIN GARMENDIA – JESUS MARI ARTEAGA
    7 Altzo  IOSU ASTRAIN – JUAN INAZIO AZPITARTE
    8 Amezketa - Ugarte XABIER ETXEBERRIA – IÑAXIO AMUNDARAIN
    9 Andoain1 JON - ARITZ
    10 Andoain2 XABIER - IÑAKI
    11 Andoain3 TOLEDO - ARBERAS
    12 Anoeta1 JOXE MARTIN ANTON – ENEKO PEREZ
    13 Anoeta2 ALAZNE RUIZ – IGOR URKOLA
    14 Antzuola1 GOTZON GABILONDO - XABIER ARZELAI
    15 Antzuola2 SERGIO SANTXEZ - JABI BERRAONDO
    16 Antzuola3 ION ITURBE - MIKEL LIZARAZU
    17 Antzuola4 FELIX ALONSO - CLAUDIO CABRERA
    18 Arama HARITZ URRETABIZKAIA - UNAI LOPETEGI
    19 Arrasate1 LUKEN AZKARRAGAURIZAR – MIKEL LARRAÑAGA
    20 Arrasate2  JULEN  ZAITEGI - LEZAMIZ
    21 Asteasu IERAI OTAEGI – MATTIN SARASOLA
    22 Ataun1 IÑIGO DORRONSORS – ARKAITZ ARIN
    23 Ataun2  UNAI MUNDUATE – IRATI MUNDUATE
    24 Baliarrain ARKAITZ ARTEAGA – IOSU ALBISU
    25 Beasain  AITOR MELLADO – IBAN HERNANDO
    26 Beasain-Arriaran1 IÑAKI ARANBURU - AITOR MENDIZABAL
    27 Beasain-Arriaran2 IGOR SARASOLA - ARITZ GARMENDIA
    28 Beasain-Arriaran3 BIXENTE APALATEGI - JOXE AROZENA
    29 Bergara1 ELOY CRESPO – LUIS ETXABARRI
    30 Bergara2  GOTZON IBARRA – MIKEL LARRAÑAGA
    31 Bergara3  UNAI ETXEBERRIA ETA IBAI
    32 Bergara4  GABILONDO AITA-SEMEAK
    33 Deba  JOSEMARI LARRAÑAGA - LAZKANO
    34 Donostia - Alde zaharra VICTOR SOTO DE DIEGO – SEBE LOZANO DE LA FUENTE
    35 Donostia - Intxaurrondo1 MIKEL GALAN - MIKEL ESKIROZ
    36 Donostia - Intxaurrondo2 JOSEBA GUTIERREZ - EKAITZ AGIRRE
    37 Eibar1 PEDRO GOMEZ - ASIER GARCIA
    38 Eibar2 MIKEL BENGOETXEA - IGOR TUEROS
    39 Elduaien MANU - KATXUS
    40 Elgoibar UNAI CABO - MIKEL HIDALGO
    41 Ereñozu ANGEL PIKABEA - PEPE CALOCA
    42 Ezkio-Itsaso MIKEL IDIAKEZ – TXOMIN BIDEGAIN
    43 Gabiria  ARATZ IGARTZABAL – IKER ARRARIBEL
    44 Getaria MATEOS AITA SEMEA
    45 Ibarra1 JOSEBA OLARIAGA – IKER MUJIKA
    46 Ibarra2 LEIRE TOLOSA – AITOR
    47 Ibarra3 JORDI eta  GONZALO ANAIAK
    48 Idiazabal1 MONTSE DELGADO - JUAN MANUEL ALDASORO
    49 Idiazabal2 JON ESNAOLA - MIKEL SARALEGI
    50 Igeldo1 ANDER ZUBELDIA - JON LIZARAZU
    51 Igeldo2 ANTONIO ZENDOIA - KANDIDO ARRILLAGA
    52 Ikaztegieta PILI ERRAZKIN – JUAN MIGEL OIARBIDE
    53 Irura LUIS MARI GALARTZA – JOXE MARI IÑURRITA
    54 Itsasondo LONTXO ARZA – J.I. ARBILLA
    55 Itziar ZIGOR ETA AITOR GARTZIA
    56 Larraul JOXE MARI URBIETA – IBAI URBIETA
    57 Lasarte1 AITOR ASKORBIETA - HARITZ ARREGI
    58 Lasarte2 BEÑAT ESNAOLA - GARI ARTEAGA
    59 Lazkao1 MILA ALDASORO - EKAIN ARRUABARRENA
    60 Lazkao2 LIHER BARANDIARAN -JOSEBA BARANDIARAN
    61 Leaburu IKER ZUBELDIA – JUAN RAMON GOIKOETXEA
    62 Legazpi1 KARLOS ZAZPE – ABEL RODRIGO
    63 Legazpi2  IKER BARROSO – MIKEL ALZELAI
    64 Legorreta PATXI SALAZAR - JOSEBA GOIKOETXEA
    65 Lezo1 ANE AZNAR - ANDER MINER
    66 Lezo2 RAMON AGINAGA - PATXI LARZABAL
    67 Lizartza LADIS ZUBILLAGA - KOSME
    68 Mendaro JOSE IDOETA - AGUSTIN URBIETA
    69 Mutiloa1 JOSEBA ZABALETA "AGITTA" - HASIER AGIRRE "BEKOETXE"
    70 Mutiloa2 JON MUGIKA "SUTEGI" - JUANI ALTUNA
    71 Mutriku JUAN MARI SANJUANTXIKO - MARTIN
    72 Oiartzun1 JON UGARTE - OSKAR FERNANDEZ
    73 Oiartzun2 JON ARRUTI - KONTXI ARRUTI
    74 Olaberria JABIER AMOZTEGI – MIKEL MAZIZIOR
    75 Oñati MIKEL UGARTE – JOXEMARI LEIBAR
    76 Orendain ANDONI EGIA – XABINO OTEGI
    77 Orereta-Errenteria1 BALENTXI - IKER
    78 Orereta-Errenteria2 JON - SANTOS
    79 Orereta-Errenteria3 ANDER - IMANOL
    80 Orexa ANDRES ITURRIOZ - ATAUN
    81 Orio1 IBAN ESOAIN - JON
    82 Orio2  ALTUNA - AUFI
    83 Ormaiztegi1 JON MENDIZABAL – ANDER MENDIZABAL
    84 Ormaiztegi2  AITOR SAGARNA – AITOR OÑATIBIA
    85 Pasaia-Antxo1 PATXI GIL - JOSEBA DONABERA
    86 Pasaia-Antxo2 AITOR CASTILLO "TXIKI" - DANIEL EKAI
    87 Pasaia-Donibane1 JOSEBA - IURGI
    88 Pasaia-Donibane2 IMANOL - INA
    89 Pasaia-San Pedro KARRERA ANAIAK
    90 Pasaia-San Pedro MARGARI - DIONI
    91 Pasaia-Trintxerpe TXARLI - JOSE
    92 Pasaia-Trintxerpe MANU - PEIO
    93 Segura 1 JOSUNE ANTIA – ALEX ANDUAGA
    94 Segura 2  ENEKO GOIBURU – IKER AIZPEOLEA
    95 Segura 3  IÑAKI ANTIA – BEÑAT ELORTZA
    96 Soraluze1 PATXI ARRILLAGA - LUIS ELORZA
    97 Soraluze2 EGOITZ PORTU - VICTOR PEREZ
    98 Tolosa 1 ODEI ARREGI –BEÑAT LOPEZ
    99 Tolosa 2 MIKEL LASA – JULEN IRISARRI
    100 Urnieta IMANOL ANASA – ALAIN MOTO
    101 Urretxu1  JOAN IZAGIRRE – JESUS MARI ELGERO
    102 Urretxu2  GORKA ARRATIBEL – MIKEL GIL
    103 Usurbil1 AITOR MAKAZAGA – JUANTXO IRAOLA
    104 Usurbil2 JOXELUIS ZABALA – IÑAKI ESNAOLA
    105 Villabona1 AITOR ESNAOLA – GARI BIDAURRETA
    106 Villabona2 NAGORE ABAIGAR – TXUS VICENTE
    107 Zaldibia1 GANZARAINDAR BIXKIAK
    108 Zaldibia2 PAJARES NAZABAL
    109 Zarautz1 JOKIN ARANBERRI - ASIER UNZUETA
    110 Zarautz2 NORDIN EL OIKILA - JOSETXO AZPEITIA
    111 Zegama1 KOLDO OTAEGI – IÑAKI COLLADO
    112 Zegama2 ARITZ IRASTORZA – AITOR AZURMENDI
    113 Zerain  JOSU ETA JOXE ETXAZARRETA
    114 Zestoa1 JOSE RAMON URANGA - JOSE IGNACIO KORTA
    115 Zestoa2 EUXEBIO ARTOLA - LUIX ZIGARAN
    116 Zestoa3 IÑAKI ALBERDI - JOSE VALOR
    117 Zizurkil1 BEÑAT OLAZABAL – BEÑAT UGARTEMENDIA
    118 Zizurkil2 IÑAKI URKOLA – IBAN LIZARRAGA
    119 Zumaia1 MIKEL ETA ASIER, OLASAGASTI ANAIAK
    120 Zumaia2 IBAI ZUBIMENDI - HARITZ AGIRRE
    121 Zumaia3 KARMELO ALBERDI - LUIS MARIA ODRIOZOLA
    122 Zumarraga JUAN KARLOS KORTA – J. IGNAZIO MENDIZABAL

    LAPURDI

    1 ASPTT BAIONA 1 LURRO - MENDIBURU
    2 ASPTT BAIONA 2 ELKEGARRAI - ANCIART
    3 ASPTT BAIONA 3 LACASSAGNE - POUMEYROU
    4 ASPTT BAIONA 4 LARRE - HARAN
    5 ASPTT BAIONA 5 AROTZARENA - ETXEGOIEN
    6 ASPTT BAIONA 6 MENDY - MOCHO
    7 PIRENE BAIONA 1 MORA - POCHON
    8 PIRENE BAIONA 2 LAFITTE - FOURCADE
    9 PIRENE BAIONA 3 NOBLIA - OLHAGARRAI
    10 ANTZERKI BAIONA 1 FONTAINE - ONDARTZ
    11 ANTZERKI BAIONA 2 OLAIZOLA - ONDARTZ
    12 ANTZERKI BAIONA 3 GIRBON – ARGINDEGI
    13 ITSATSU 1 SAINT PIERRE - DAGUERRE
    14 ITSATSU 2 NIO AIZPAK
    15 SARA 1 EYHARRABIDE - EYHARRABIDE
    16 SARA 2 GUERENDIAN - LARRAGNAGA
    17 TANA ZIBURU 1 OLTZOMENDI - LAFITTE
    18 TANA ZIBURU 2 TTARO - MAZKOTENA
    19 TANA ZIBURU 3 ELGORRIAGA - TXURIA
    20 KATTIN ZIBURU 1 ARAMENDI - ESNAOLA
    21 KATTIN ZIBURU 2 EXPOSITO - DUHALDE
    22 KATTIN ZIBURU 3 PEREZ - PEREZ
    23 URRUNA 1 LADEBAT - NATHALIE
    24 URRUNA 2 MATTIN - TTOTTE
    25 URRUNA 3 GUILLOUSET - BERAZATEGI
    26 URRUNA 4 NIKOLAS - XERAR
    27 UZTARITZE 1 JAUREGUIBERRY - FARGUES
    28 UZTARITZE 2 DAGUERRE - LAHUT
    29 LEKORNE 1 GARBISO AITA SEMEAK
    30 LEKORNE 2 LARREA - EYHAERACHAR
    31 MIARRITZE 1 DUTREY - RANDY
    32 MIARRITZE 2 ETXEBERRI GABI eta DOMINIK
    33 MIARRITZE 3 DULONG PIERRE eta PEIO
    34 BESKOITZE 1 MICHELENA - DIRATCHETTE
    35 BESKOITZE 2 MOUESCA - CALDERON
    36 BESKOITZE 3 ETXEGARRAI - LARRE
    37 BESKOITZE 4 LARRE - SALLABERRI
    38 HAZPARNE BAZTERETXE - POCHELU
    39 DONIBANE 1 SALIS - QUATREVIEUX
    40 DONIBANE 2 ETXEBERRI - ALTZIBAR
    41 EZPELETA 1 ESTEBAN - BARBE
    42 EZPELETA 2 MALLET - OYHAGAR
    43 ANGELU 1 IDIART - HONTAS
    44 ANGELU 2 DOYHARCABAL - BEDERE
    45 ANGELU 3 MENDIOLA - DUHALDE
    46 ANGELU 4 POCHELU - LISSART
    47 ANGELU 5 DOYARCABAL - ARANCET
    48 ANGELU 6 LANDARRETXE - MENDIBURU

    BEHE NAFARROA

    1 HELETA 1 CAPDEVILLE FELIX - ROGER
    2 HELETA 2 PARIS MAITE – MONGABURE MARIE HELENE
    3 HELETA 3 NARP - HARAN
    4 HELETA 4 KATIXA - MAGALI
    5 HELETA 5 ERGUY PIERRE – ETCHEPARE JEAN -CLAUDE
    6 HELETA 6 ACHERITOBEHERE ETIENNE – NOBLIA LOUIS
    7 HELETA 7 DUBLANC DAVID – JORAJURIA SEBASTIEN
    8 HELETA 8 NARP JEAN-LOUIS - ERGUY
    9 HELETA 9 BIBENS DOMINIXE – ETCHEPARE DOMINIQUE
    10 HELETA 10 ETCHART DAVID - SEMERENA
    11 HELETA 11 BERHONDO - LABARTHE
    12 HELETA 12 LOPEZ - GARAT
    13 HELETA 13 DELMARES - PEZOIMBOURE
    14 HELETA 14 MENDIONDO- MENDIONDO
    15 HELETA 15 LARRE - CARRERE
    16 BAIGORRI 1 ARANGOITZ - DUPUY
    17 BAIGORRI 2 BIDART - OTHARAN
    18 BAIGORRI 3 CHERBERRO - CHERBERRO
    19 BAIGORRI 4 HARITCHELAR - INDART
    20 BAIGORRI 5 JUANICOTENA - JUANICOTENA
    21 BAIGORRI 6 BIDART - INDART
    22 BAIGORRI 7 IBAROLA - ITHURBIDE
    23 BAIGORRI 8 CURUTCHARRY - DUHALDE
    24 BAIGORRI 9 HIRIGARAY - DUPUY
    25 BAIGORRI 10 LARRE - HAICAGUERRE
    26 BAIGORRI 11 ETCHEVERRY - OLTCOMENDY
    27 BAIGORRI 12 CROUSPEYRE - SALDUNBIDE
    28 DONAPALEU 1 LAMARQUE -LAMARQUE
    29 DONAPALEU 2 SARHY IRENE – SARHY ALAIN
    30 DONAPALEU 3 AGUERRE - ETCHEVERS
    31 DONAPALEU 4 AUSQUY - CHAMALBIDE
    32 DONAPALEU 5 HAICAGUERRE - LAGOURGUE
    33 DONAPALEU 6 GOYHENETCHE FREDO – BESSONART PANTXIKA
    34 DONAMARTIRI 1 MIRANDE - ELISSALDE
    35 DONAMARTIRI 2 APESSETCHE - HAICAGUERRE
    36 DONAMARTIRI 3 BISKAY - BELLEGARDE
    37 DONAMARTIRI 4 ETCHART - AMESTOY
    38 DONAMARTIRI 5 GACHEN - LARRAMENDY
    39 DONAMARTIRI 6 GUELLE - HAISSAGUERRE
    40 DONAMARTIRI 7 CAILLAUD - MIREMONT
    41 IRISSARRI 1 GOITI - DUHALDE
    42 IRISSARRI 2 SALABERRY -DORFATTO
    43 IRISSARRI 3 TUQUET - MOLLON
    44 IRISSARRI 4 HAUSCARRIAGUE - DUFOL
    45 AIHERRA 1 MARTINON - MIMIAGUE
    46 AIHERRA 2 SEILLAN - BIDART
    47 AIHERRA 3 DARRAIDOU - CASTOREO
    48 AIHERRA 4 HARISTOY - BUSTINGORRY
    49 GARAZI 1 HURQUEBIE - ALBIZUR
    50 GARAZI 2 ELISSETCHE - ELORRI
    51 GARAZI 3 BOYLE - ETCHEVERRY
    52 BIDARRAI 1 Izenik gabe

    ZUBEROA

    Oraindik datuak jaso gabe

    2014, otsailak 15
    Nagusiak;
2019, iraila
As. As. As. Ost. Ost. Lar. Ig.
      1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
      
Banerrak
Banerrak
Banerrak
Banerrak