• Gipuzkoako muslari txapeldunak Tolosako Odei Arregi eta Beñat Lopez
    Tolosako txapeldun gazteak, Itsasondoko beteranoen artean

    Gaueko 22:15etan amaitu zen Gipuzkoako finala, Itsasondo eta Tolosaren artean. Atzoko eta gaurko muslarien arteko leian Tolosako 20 urteko muslariak garaile. Euskal Herriko Finalera sailkaturiko 32 bikoteen zerrenda. flickr-en dituzue ARGAZKI GUZTIAK

    GIPUZKOAKO SAILKAPENA

    1 -. TOLOSAko  ODEI ARREGI –BEÑAT LOPEZ

    2 -. ITSASONDOko  LONTXO ARZA – J.I. ARBILLA

    3 -. ALEGIAko JOSE MANUEL GARAIALDE – JESUS MARI ZABALA

    4 -. PASAIA-DONIBANEko JOSEBA MANZISIDOR – MIKEL GARMENDIA

    5 -. MUTRIKUko JUAN MARI SANJUANTXIKi - MARTIN ARRIZABALAGA

    6 -. ZUMARRAGAko JUAN KARLOS KORTA – J. IGNAZIO MENDIZABAL

    7 -. DONOSTIAko alde zaharreko VICTOR SOTO DE DIEGO – SEBE LOZANO DE LA FUENTE

    8 -. ZIZURKILgo  BEÑAT OLAZABAL – BEÑAT UGARTEMENDIA

     

    GIPUZKOATIK, EUSKAL HERRIKO FINALERA SAILKATUEN ZERRENDA:

    1 ADUNA PATXI OLASAGASTI – MIKEL RUIZ
    2 ALEGIA1 JOSE MANUEL GARAIALDE – JESUS MARI ZABALA
    3 ANDOAIN3 IBAI MITXELENA – XABIER PERNAS
    4 ARRASATE2  IKER ALLASTUY – IÑAKI OYAGUREN
    5 BEASAIN  AITOR MELLADO – IBAN HERNANDO
    6 BEASAIN-ARRIARAN3 BIXENTE APALATEGI - JOXE AROZENA
    7 BERGARA4  ANDER GABILONDO – ANDRES GABILONDO
    8 DONOSTIA - ALDE ZAHARRA VICTOR SOTO DE DIEGO – SEBE LOZANO DE LA FUENTE
    9 EREÑOZU ANGEL PIKABEA - PEPE CALOCA
    10 IBARRA2 LEIRE TOLOSA – AITOR ZUBIRIA
    11 IDIAZABAL2 JON ESNAOLA - MIKEL SARALEGI
    12 IGELDO1 ANDER ZUBELDIA - JON LIZARAZU
    13 IGELDO2 ANTONIO ZENDOIA - KANDIDO ARRILLAGA
    14 ITSASONDO LONTXO ARZA – J.I. ARBILLA
    15 MUTRIKU JUAN MARI SANJUANTXIKi - MARTIN ARRIZABALAGA
    16 OLABERRIA JAVIER AMOZTEGI – MIKEL MANZISIDOR
    17 ORIO IBAI ESOAIN – JON UBEGUN
    18 ORMAIZTEGI2  AITOR SAGARNA – AITOR OÑATIBIA
    19 PASAIA-DONIBANE1 JOSEBA MANZISIDOR – MIKEL GARMENDIA
    20 PASAIA-TRINTXERPE TXARLI ETXARRI – JOSE PESQUEIRA
    21 SORALUZE1 PATXI ARRILLAGA - LUIS ELORZA
    22 SORALUZE2 EGOITZ PORTU - VICTOR PEREZ
    23 TOLOSA 1 ODEI ARREGI –BEÑAT LOPEZ
    24 USURBIL1 AITOR MAKAZAGA – JUANTXO IRAOLA
    25 ZARAUTZ1 JOKIN ARANBERRI - ASIER UNZUETA
    26 ZEGAMA1 KOLDO OTAEGI – HARITZ IRASTORZA
    27 ZEGAMA2 IÑAKI COLLADO – AITOR AZURMENDI
    28 ZESTOA3 IÑAKI ALBERDI - JOSE VALOR
    29 ZIZURKIL1 BEÑAT OLAZABAL – BEÑAT UGARTEMENDIA
    30 ZUMAIA1 MIKEL OLASAGASTI - ASIER, OLASAGASTI
    31 ZUMAIA3 KARMELO ALBERDI - LUIS MARIA ODRIOZOLA
    32 ZUMARRAGA JUAN KARLOS KORTA – J. IGNAZIO MENDIZABAL 

    LOTURA: flickr-en dituzue ARGAZKI GUZTIAK

    • Tolosako bikote txapelduna eta antolatzaileak
    • txapeldunak eta txapeldunordeak
    • Txapeldun ordeak eta antolatzaileak
    • 3. bikote sailkatua
    • 4. bikote sailkatua
    • 5. bikote sailkatua
    • 6. bikote sailkatua
    • 7.bikote sailkatua
    • 8. bikote sailkatua
    • Gipuzkoako sarien mahaia
    • Gipuzkoako finaleko argazkia
    • Izena emateko unean
    2014, otsailak 16
    Nagusiak;
2019, iraila
As. As. As. Ost. Ost. Lar. Ig.
      1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
      
Banerrak
Banerrak
Banerrak
Banerrak