• Asteburu honetan jokatuko dira zazpi herrialdetako finalak
    Zazpi herrialdetako finalera sailkaturiko muslarien zerrendak

    Euskal Herriko VII.Mus Txapelketan herri mailako fasea gainditu eta herrialdera igaro diren bikoteen izenak eta herriak dituzue hemen, baita datorren asteburuan jokatuko diren herrialdeko finalan non eta noiz jokatuko diren. Behe Nafarroa eta Zuberoako datuak falta zaizkigu,  jaso ahala zintzilikatuko ditugu.

    ZAZPI HERRIALDEKO KANPORAKETAK, NON NOIZ?

    • ARABAko finala Eskuernagan 2015eko otsailaren 21ean 10:00etan Sotera tabernan.
    • BEHE NAFARROAko finala Lartzabalen 2015eko otsailaren 21ean 15:00etan Espellet ostatuan
    • BIZKAIAko finala Barakaldon 2015eko otsailaten 21ean 10:00etan Itsadar sagardotegian.
    • GIPUZKOAko finala Alegian 2015eko otsailaren 21ean 15:00etan herriko polikiroldegian
    • LAPURDIko finala Urruñan 2015eko otsailaren 21ean 15:00etan Xaia tabernan
    • NAFARROA GARAIAko finala Iruñean 2015eko otsailaren 21ean 9:00etan Arrano elkartean, ondoren Bullizion ere jokatuko da..
    • ZUBEROAko finala Urdiñarben 2015eko otsailaren 22an 15:00etan Xisterra ostatuan

    ARABAko HERRIALDEKO FINALERA SAILKATUAK

    1 Agurain1 JOSE VALEN BELTRAN DE HEREDIA - NAGORE BELTRAN DE HEREDIA
    2 Agurain2 BUFO - PITXITAS
    3 Agurain3 JAVI RUIZ DE EGINO - RAUL LOPEZ DE URALDE
    4 Agurain4 IMANOL CARIÑANOS - IKER GIL
    5 Agurain5 JAIONE GARCIA DE VICUÑA - ROBERTO EGINO
    6 Amurrio1 JUAN CARLO BARINAGA - BALLEJO
    7 Amurrio2 PABLO YARRITU - JOSE RAMON BERGANZA
    8 Aramaio IÑIGO MOLERO - ANTONIO CARNEIRO
    9 Artziniaga UNAI GONDRA GOIRIGOLZARRI - JOSE LUIS SAN VICENTE
    10 Baxauri MIKEL RICO - ANDER LEYUN
    11 Dulantzi JUANJO FERNANDEZ - TXEMA SALGADO
    12 Eskuernaga1 JAVIER BESA - JUAN ANTONIO PERZ
    13 Eskuernaga2 JABI"JARRERO" - KARLOS
    14 Gasteiz-Alde zaharra1 MARKEL SAEZ DE UGARTE - ZUMAI OLALDE SZ DE URABAIN
    15 Gasteiz-Alde zaharra2 JAGOBA APAOLAZA - EÑAUT IPARRAGIRRE
    16 Gasteiz-Erdialdea1 IÑAKI - CESAR
    17 Gasteiz-Erdialdea2 EDUARDO - RAMON
    18 Gasteiz-Erdialdea3 Izenik gabe
    19 Gasteiz Hirubide Izenik gabe
    20 Gasteiz-Lakua GONZALO MERCADO - KOLDO LOPEZ DE EGUILAZ
    21 Gasteiz-Zabalgana1 LEIA MARTIN - ANJEL TXISBERT
    22 Gasteiz-Zabalgana2 CARLOS BRUGUERA - JOSE LUIS ANSOTEGUI
    23 Gasteiz-Zabalgana3 ANDRES SANCHEZ - IÑIGO PERE DE NANCLARES
    24 Gasteiz-Zabalgana4 TXASKO - OSKAR
    25 Gopegi1 JORGE VITERI - JABIER BAREÑA
    26 Gopegi2 VIRGINIA APODAKA - ARANTZA MTZ DE KONPAÑON
    27 Izarra IÑAKI ALBERAS - RUFINO PINEDO
    28 Kanpezu ARANTZA LARREINA - GORKA SANTXO
    29 Kontrasta JOSE ANGEL MURGIALDAI - ISABEL PEREZ DE EULATE
    30 Laudio1 ERNESTO ORIBE - RAFA GARCIA
    31 Laudio2 Izenik gabe
    32 Miranda De Ebro PEIO SALAZAR - ALEX GRACIA
    33 Murgia TOÑO DIAZ - JOSE TOMAS BASALDUA
    34 Samaniego CARLINES  -  BIELSA
    35 Trebiñu-Argote1 VANESA PIEROLA -  CESAR
    36 Trebiñu-Argote2 BASA -  JOSE

    BIZKAIAko HERRIALDEKO FINALERA SAILKATUAK

    1 Amoroto TEKI - ANDER
    2 Barakaldo1 PABLO IGLESIAS - GORKA SAEZ
    3 Barakaldo2 ENEKO GOROSTIZA - ALAIN CUBERO
    4 Basauri1 ENEKA ELEZKANO - IOSU URIBE
    5 Basauri2 FELIX APARICIO - JUAN MARI GARCIA
    6 Bedarona LUIS ANGEL ABOITIZ - AITOR OKAMIKA
    7 Bermeo IÑIGO URRESTI - ISASI
    8 Bilbo-Deustu1 JUAN MANUEL LOPEZ - ISMAEL PEREZ
    9 Bilbo-Deustu2 ALFONSO SANCHEZ - DABI ALONSO
    10 Bilbo-Errekalde1 Izenik gabe
    11 Bilbo-Errekalde2 Izenik gabe
    12 Bilbo-SanInazio TXUS PEÑA - ANTTON LUJA
    13 Durango GONTZAL ARANAERIZ - KEPA URIARTE
    14 Erromo1 ENRIKE AZKOITI - KLAUDIO FLORES
    15 Erromo2 Diego - Dani
    16 Gizaburuaga LUIS ANAKABE - JABIER URRUTIABEASKOA
    17 Gorliz1 IKER MUGIDA - RUBEN PORTILLO
    18 Gorliz2 ASIER MORALES - SONIA SCHMEDLING
    19 Ispaster JON GALLETEBEITIA - IÑAKI ARRIAGA
    20 Lekeitio EFO - JAMHY
    21 Lezama PEKE - NIKO
    22 Markina JUANI - PATXI
    23 Mendexa JOSEBA GALLETEBEITIA - ALBERTO HERMIDA
    24 Mundaka ALBERTO - JOSE RAMON PRIETO
    25 Ondarru LANDER - ZUBERO
    26 Zeberio KARLOS ARROITA - PABLO AGIRREZABALA
    27 Zornotza1 Izenik gabe
    28 Zornotza2 Izenik gabe

    GIPUZKOAko HERRIALDEKO FINALERA SAILKATUAK

    1 Aduna ALEJANDRO MADINABEITIA - PATXI OLASAGASTI
    2 Aizarnazabal UNAI ALBERDI - GARIKOITZ SEGUROLA
    3 Albiztur JESUS MARI ETXEBERRIA - ISIDRO CONDADO
    4 Alegia1 INAZIO IRAZUSTA - JOSE LUIS URKIA
    5 Alegia2 UNAI IRAOLA - ASIER EZEIZA
    6 Altzaga JOSEBA USABIAGA - MIKEL SANTXEZ
    7 Altzo KIKE - ARTETXE
    8 Amasa-Billabona1 ARATZ ALKORTA - JON ORMAZABAL
    9 Amasa-Billabona2 JOXE MARI URBIETA - IBAI URBIETA
    10 Amezketa-Ugarte INAXIO AMUNDARAIN - XABIER ETXEBERRIA
    11 Andoain1 JOSEBA - OROITZ
    12 Andoain2 ESKUDERO - IMANOL
    13 Anoeta1 JOKIN TOLOSA - IGOR IBARZABAL
    14 Anoeta2 AGUSTIN REKALDE - GORKA AYESTARAN
    15 Antzuola1 GOTZON GABILONDO - XABIER ALZELAI
    16 Antzuola2 IGOR LARREA - XABI ARREGI
    17 Antzuola3 GORKA ETXEZARRETA - MARKEL LETE
    18 Antzuola4 MIKEL GABILONDO - ASIER UNAMUNO
    19 Arama1 JOXE LUIS AZURMENDI - ENEKO LARREA
    20 Arama2 XEBERO ZUBELDIA - IGOR OLAZABAL
    21 Aretxabaleta1 GORKA ALARCIA - ROBERTO ORTIZ
    22 Aretxabaleta2 JON ALTUBE - ANDONI ALTUBE
    23 Arrasate XABI ORMAETXEA - DANEL SAGASTA
    24 Asteasu BEÑAT UGARTEMENDIA - BEÑAT OLAZABAL
    25 Ataun1 IÑIGO DORRONSORO - AKAITZ ARIN
    26 Ataun2 IBAN SUKIA - ARATZ BADIOLA
    27 Azkoitia ANTONIO GARIXE - MANUEL BEÑARAN
    28 Azpeitia JON LIZASO - UNAI ETXANIZ
    29 Beasain AITOR URTEAGA - ARATZ ARRIZABALAGA
    30 Beasain-Arriaran1 PLAZIDO MIKELARENA - XABIER MIKELARENA
    31 Beasain-Arriaran2 ARITZ ARANBURU - ARKAITZ GOIKOETXEA
    32 Berastegi AITOR OTXANDORENA - XABIER SARALEGI
    33 Bergara1 ANDER GABILONDO - ANDRES GABILONDO
    34 Bergara2 XABIER ALBISUA - JOXEAN ETXEZARRETA
    35 Bergara3 ELOY KRESPO - LUIS ETXEBERRIA
    36 Deba1 MIKEL HORCAJADA - BORJA MALABE
    37 Deba2 MIKEL IRUSTA - IÑAKI OLAIZOLA
    38 Donostia-Altza Herrera JON ROS - IBON MAYOR
    39 Donostia-Amara Berri AITZOL ETXEBERRIA - IÑAKI KAÑAMERO
    40 Donostia-Amara Zaharra ANTTON ALBIZU – ANDER ZAPIAIN
    41 Donostia-Antigua1 KARLOS GOROSTIDI - IÑIGO GOROSTIDI
    42 Donostia-Antigua2 MIKEL ARZELUS - MIKEL FERNANDEZ
    43 Donostia-Egia ASIER AGIRRE- ANGEL AGIRRE
    44 Donostia-Intxaurrondo MAIALEN ELDUA - ANDER ZUBELDIA
    45 Eibar1 VAIERA AIZPERA - GAIZKA UNAMUZAGA
    46 Eibar2 JOSU PLAZAOLA - JON ZUBIZARRETA
    47 Elgoibar1 JOSE MARIA ZIALTZETA - MANUEL SARALEGI
    48 Elgoibar2 IBAN VILLANUEVA - ZIGOR BENGOETXEA
    49 Ereñozu JESUS EZEIZA - JULIAN AGIRRE
    50 Errezil1 IBAN AROZENA - HARKAITZ ARRUTI
    51 Errezil2 BERNARDO AZPILLAGA - KOLDO ARZALLUS
    52 Ezkio Itsaso IDIAKEZ - BIDEGAIN
    53 Gabiria1 JOKIN MURUA - IÑAKI MURUA
    54 Gabiria2 MIKEL ASURABARRENA - JOXANTONIO ORMAZABAL
    55 Getaria GORKA BORDAGARAI - AXIER FERNANDEZ
    56 Ibarra1 ZATO - MUJIKA
    57 Ibarra2 SALINAS - GONTXA
    58 Ibarra3 BAREIBAR - TXANTXAN
    59 Idiazabal1 ADRIAN  CASTRO - ALEX ARREGI
    60 Idiazabal2 ANER  ELORTZA - IÑIGO EZIOLAZA
    61 Igeldo1 LUIS BENGOA - PATXI JORGE
    62 Igeldo2 URTZI ETXEBESTE - IÑAKI ETXEBESTE
    63 Igeldo3 RAMON URRUZMENDI - ONDITZ URRUZMENDI
    64 Ikaztegieta RAMON ZUBIRI - IGOTZ
    65 Irura XABIER LARRINAGA - ANTTON LEUNDA
    66 Itsasondo JOSEBA GOIKOETXEA - PATXI SALAXAR
    67 Itziar JOSEBA ARANGUREN - XABIER UDABE
    68 Larraul XABI MUJIKA - IÑAKI ESNAL
    69 Lasarte1 BEÑAT ESNAOLA - JOSEBA IZAGIRRE
    70 Lasarte2 ANDER REKONDO - JOSEBA REKONDO
    71 Lazkao1 AITOR MAIZ - ARKAITZ GOSTIZU
    72 Lazkao2 JOSEBA BARANDIARAN - MIKEL SAINZ
    73 Leaburu INAZIO URIARTE - PORTU RUIZ DE EGILAR
    74 Legazpi1 ANGEL SAGASTIZABAL - ROBERTO ORIA
    75 Legazpi2 MIKEL BEREZIARTUA - AITOR ALTUNA
    76 Legorreta1 JAVIER DIAZ - ODEI LOPEZ
    77 Legorreta2 IÑIGO LASA - IÑAKI HERRERO
    78 Lizartza1 JOXE ANTONIO AGIRREBARRENA - JOXE MARI ITURRALDE
    79 Lizartza2 ANGEL SANTOS - ANDONI RUIZ
    80 Mutiloa1 JOXE AROTZENA - BIXENTE APALATEGI
    81 Mutiloa2 ION UGALDE - ERKUDEN AGIRRE
    82 Olaberria JOKIN ARRATIBEL - JOKIN UGARTEMENDIA
    83 Oñati JULIAN ALBIZU - JUAN MARTIN
    84 Ordizia ANDONI ARIN - TXORRO
    85 Orendain GORKA EGIA - ANDONI EGIA
    86 Orexa ALBERTO ERRASTI - TXOMIN ERRASTI
    87 Orio1 LUIS ERKIZIA - XIXARIO
    88 Orio2 IBAI PEÑA - AITOR SAN SEBASTIAN
    89 Ormaiztegi1 JULIAN ZABALA - MIGEL ANGEL AGIRRE
    90 Ormaiztegi2 XIKER ROKANDIO - PATXI ORIA
    91 Pasaia-Antxo1 IÑAKI GALARTZA - MIGUEL ANGEL SAINZ
    92 Pasaia-Antxo2 ROBERTO OROBENGOA - PEDRO AMIAMA
    93 Pasaia-Donibane1 AITOR SEIN - ENEKO BARBARA
    94 Pasai-Donibane2 LERTXUNDI – TORKUATO
    95 Pasaia-San Pedro1 JOSU ERAUSKIN - AITOR OSA
    96 Pasaia-San Pedro2 AITOR SAYANS - JON IÑURRATEGI
    97 Pasaia-Trintxerpe1 EDUARDO - PERIKO
    98 Pasaia-Trintxerpe2 TXARLI - ANDER
    99 Segura1 LUIS OIHARBIDE - TXELE RUBIO
    100 Segura2 PAKO ARRONDO - PAULO AROSTEGI
    101 Segura3 IÑAKI ANTIA - BEÑAT ELORTZA
    102 Soraluze ALONSO - EGUREN
    103 Tolosa 1 MIKEL LASA - JULEN IRISARRI
    104 Tolosa2 ANDER ALDALUR - XABIER LIZARRIBAR
    105 Urretxu - Zumarraga1 EUSEBIO ZABALA – PELLO ZALDUA
    106 Urretxu - Zumarraga2 IÑAKI KRUZ – HARITZ  BERASATEGI
    107 Usurbil1 ANDONI AIZPEOLEA - ALBARO BRUÑO
    108 Usurbil2 IÑAKI AGIRRESAROBE - JOSEBA REKONDO
    109 Zaldibia1 UGAITZ ARANGUREN - IKER IRASTORZA
    110 Zaldibia2 JOSE MANUEL ARANZABE - JOSE MANUEL REGIL
    111 Zaldibia3 LUIS MARI BELOKI - DIONISIO AGIRRE
    112 Zarautz PATXI OLAZABAL – ALEZ GURRUTXAGA
    113 Zegama1 IGOR ORMAZABAL - DENIS PEREZ
    114 Zegama2 URKO GARAIAR - GORKA LOZANO
    115 Zerain ENEKO ARZELUS- JON URBIZU
    116 Zestoa1 JON - BALTA
    117 Zestoa2 MIKEL - EGOITZ
    118 Zizurkil AITOR SAN SEBASTIAN - ASIER SARALEGI
    119 Zumaia1 GORKA AGIRREZABALAGA - IÑIGO LARBURU
    120 Zumaia2 JOKIN GOROSTOLA - IRAITZ UZKUDUN
    121 Zumaia3 HARITZ AGIRRE - IBAI ZUBIMENDI

    NAFARROA GARAIAko HERRIALDEKO FINALERA SAILKATUAK

    1 AEZKOA - Garralda Orreaga  Maians – Mitxel Irigarai
    2 AIZAROTZ  Tomax Yurramendi – Markel Yurramen
    3 ALESBES/Villafranca Agustin Castillejo – Santi Bretos
    4 ALTSASU   1 Juanjo - Angel Armendariz
    5 ALTSASU  2 Moti Alzelai – Kili
    6 ALTSASU  3 Mikel Lop de Guereño-Gorka Mintegi
    7 ARANTZA Jesus -Jose
    8 ARBIZU  1 Jesus Razkin  -  Alain Berastegi
    9 ARBIZU  2 Martin Zeberio – Ohian Mendinueta
    10 ARBIZU  3 Peio Insausti  - Karlos Alonso
    11 ARESO Iñaki Zabaleta  -  Iñaki  Zabalo
    12 ARRAIOTZ  1 Beinat  Alenda  -  Joselu Retegi
    13 ARRAIOTZ  2 Iñaki  Mihura  -  Dani Saldias
    14 ARRAIOTZ  3 Xabier Urrutia  -  Ion Gamio
    15 ARTAXONA Kali Tirado  -  Iokin Lukin
    16 ATARRABIA  1 Jesus Zabalegi  -  Javier Nuin
    17 ATARRABIA  2 Peio  Compains  -  Mari  Nagore
    18 ATARRABIA  3 Patxi Oroz  -  Iñaki Oskotz
    19 BARAÑAIN  1 Lourdes Mitxaus  -  Mila Urbieta
    20 BARAÑAIN  2 Pedro  Izkue  -  Ion Urtiaga
    21 BARAÑAIN  3 Iñaki Zunzarren  -  Joni Perez
    22 BARAÑAIN  4 Pako Astiz  -   Tomas Zuñiga
    23 BARAÑAIN  5 Lourdes  Larunbe  -  Maribel Larrion
    24 BARAÑAIN  6 Karmele  Garcia  -  Javier Txalaparta
    25 BARAÑAIN  7 Jesus  Arraiza   -   Xabier Urra
    26 BARASOAIN Kobra -  Rafa Moncayola
    27 BERA  2 Ion M Matxiarena  -  Andoni  Lasaga
    28 BERA  3 Asier   -Igoa
    29 BERA 1 Ioselu Endara  -  Ion Irazoki
    30 BURLATA  1  Jose Mª Egillor  -  Joana Egillor
    31 BURLATA 2 Isidoro Jimenez  -  Alberto Erize
    32 ELGORRIAGA Alvaro -Iosu
    33 ELIZONDO  1 Iñigo  Uharte  -  Pedro  Ziaurriz
    34 ELIZONDO  2 Mikel Larregia -  Borja  Nagore
    35 ELIZONDO  3 Ioni   -  Amaia
    36 ELIZONDO  4 Juan Luis Oskotz   -   Mikel Etxandi
    37 ERRATZU  1 Ioseba    -  Koldo
    38 ERRATZU  2 Txitto   -  Ion Mikel
    39 ERRATZU  3 Kastel      -  Miguel
    40 ERRATZU  4 Mikel Aristia  -  Iñaki Zapiriain
    41 GALAR (Eskirotz) 1 Jesus -  Zapa
    42 GALAR (Eskirotz) 2 Diego  Sola -  Alejandro
    43 GARTZARON   1 Eneko Legarra  -  Alberto Arangoa
    44 GARTZARON  2 Manolo Niebla  -  Agustin  Telletxea
    45 GOIZUETA Juan  -  Aitor
    46 IGANTZI Ixone Telletxea    -   Igor  Pando
    47 IRAIZOTZ Imanol Iragi   -  Asier  Larraiotz
    48 IRAÑETA  1 Raul  Leza     -  Alvaro  Lakuntza
    49 IRAÑETA  2 Patxi Lakuntza  -  Txus Gastesi
    50 IRATXETA I Zabala   -   Esteban Zabaltza
    51 IRUÑA - Alde zaharra1 Erlantz Durantes - Mikel
    52 IRUÑA - Alde zaharra2 Montse de Goñi – Iolanda Zia
    53 IRUÑA - Alde zaharra3 David - Maria
    54 IRUÑA - Alde zaharra4 Aritz  -J A Juaniz
    55 IRUÑA - Alde zaharra5 Fausto   -Mikel
    56 IRUÑA - Alde zaharra6 Raul   -Montse
    57 IRUÑA - Alde zaharra7 Esteban  -Arana
    58 IRUÑA - Alde zaharra8 Javier Otxoa    -Pablo Goñi
    59 IRUÑA - Alde zaharra9 Mikel Elizondo  -  Mikel  Arana
    60 IRUÑA - Arrosadia1 Alvaro  - Pepe
    61 IRUÑA - Arrosadia2 Xabi  -  Gorka
    62 IRUÑA - Arrosadia3 Miguel Otxoa  -  Celso  Ferrero
    63 IRUÑA - Arrosadia4 Fernando  Gomez  -Patxi Arrosagarai
    64 IRUÑA - Arrosadia5 Isidoro  Fernandez  -  Mª  Puy
    65 IRUÑA - Arrosadia6 Txomin Mundiñano   -   Manu   Eraso
    66 IRUÑA - Arrosadia7 Angel Iriarte  -  Alfredo Jimenez
    67 IRUÑA - Arrosadia8 Leire  - Asier
    68 IRUÑA - Arrosadia9 Peio -Txelo
    69 IRUÑA - Arrosadia10 Aritz   -Mieltxo
    70 IRUÑA - Arrosadia11 Rosa  - Iosu
    71 IRUÑA - Arrosadia12 Manu   - Marisa
    72 IRUÑA - Arrosadia13 Jokin  - Txema
    73 IRUÑA - Arrosadia14 Rodrigo  - Mikel
    74 IRUÑA - Arrosadia15 Boris  - Endika
    75 IRUÑA - Azpilagaña1 Oihan San Jurjo – Ion Erbiti
    76 IRUÑA - Azpilagaña2 Ion Otano  -  Xabier Gomez
    77 IRUÑA - Azpilagaña3 Carlos Pejenaute – Roberto Zaldua
    78 IRUÑA - Donibane Alvaro Ollo  -  Tillo Abaurrea
    79 IRUÑA - Mendillorri1 Javi Esparza    -Julio
    80 IRUÑA - Mendillorri2 Mikel                    - Bidarte
    81 IRUÑA - Mendillorri3 Mikel Amillano     - Fato
    82 IRUÑA - Sanduzelai Jesus Garcia  -  Jesus Dominguez
    83 IRUÑA- Iturrama Alfonso Osta  -  Fernando Garces
    84 IRURTZUN1 Richard Zidrian  -  Iñigo  Rekalde
    85 IRURTZUN2 Mikel Ollo  -  Edorta Brun
    86 ITURMENDI  Miren Galartza  -  Arantza Jungito
    87 IZABA Mikel  Baines  -  Eder de Miguel
    88 JAUNTSARATS1 Enaut Martinikorena-Patxi Telletxea
    89 JAUNTSARATS2 Miguel Loidi  -  Idoia  Auza
    90 JAUNTSARATS3 Iosu Beaumont  -  Ion M Jaunarena
    91 LAKUNTZA Xabi Betelu  -  Aritz  Razkin
    92 LEGASA  1 Alberto  Subiza  -Asier Hernandorena
    93 LEGASA 2 Juan Mª Apeztegia  - Lander
    94 LEITZA  1 Mikel Barberia  -  Xabier Rekondo
    95 LEITZA  2 Mañel                  - Abade  Txikia
    96 LEITZA  3 Oinatz Mariezkurrena – Saralergi
    97 LEKUNBERRI Asier Gil  -  Iortz  Oiartzabal
    98 LESAKA 1 Roberto  -  Alberto
    99 LESAKA 2 Xabier  - Izaskun
    100 LESAKA 3 Patxi    - Luis
    101 LIZARRA    1 Jabo Amezketa – Roberto Gaintza
    102 LIZARRA    2 Aitor Zalduendo  -  Ioseba  Aio
    103 OLTZA (Ororbia ) 1 Simona Domaica  -  Eustakio Irurtzun
    104 OLTZA (Ororbia ) 2 Isa  Blanco  -  Julio Aritz
    105 PUIU   1 Ricardo  Zala  -Divina
    106 PUIU   2 Javi Elia  -  Patxi  Gil
    107 PUIU   3 Kalefo    - Benito
    108 SUNBILLA  1 Koro  Zelaieta  -  Josema Zelaieta
    109 SUNBILLA  2 Itxegi    -  Jose Martin
    110 TAFALLA   1 Ioseba   -  Asier Sola
    111 TAFALLA   2 Alfonso Labat    -  Baras espinal
    112 TAFALLA   3 Matxelo    -  Iosu Garcia
    113 TAFALLA   4 Cesar  Martinez  -  Iratxeta
    114 UHARTE ARAKIL   1 Jose L Perez Casti.- M Aldasoro
    115 UHARTE ARAKIL   2 Fco. Otsagabia  -  Peio  Gartzes
    116 UHARTE ARAKIL   3 Iban Gorriti  - Mikel Razkin
    117 UHARTE IRUÑA  1 Jose L Aznar  -  Pedro  Jaberri
    118 UHARTE IRUÑA  2 Patxi Castillo  -  Laiana
    119 UHARTE IRUÑA  3 Alfonso Rentero  -  Belia  Garrido
    120 UNTZUE  1 Iker  Goñi  -Andoni Ibañez
    121 UNTZUE  2 Andi Dallo   -   Patxi  Esain
    122 ZANGOTZA  1 Miguel Gonzalez  - Alejandro Sola
    123 ZANGOTZA  2 Miguel Carlos  -  Javier  Carlos
    124 ZIA  (ITZA) Bixente Etxeberria -  Miguel Etxeberria
    125 ZINTRONIKO  1 Sara  Garcia  -  Juan Luis Certeria
    126 ZINTRONIKO  2 Jose   -   Felix
    127 ZIZUR  NAGUSIA1  Fernando Albarrazin  - Juan Moran
    128 ZIZUR NAGUSIA2 Iñaki  Ibero  -  Ion

    LAPURDIko HERRIALDEKO FINALERA SAILKATUAK

    1 ANGELU1 ETCHEVERRIA-GAILLARDET
    2 ANGELU2 BISCAYCHIPY-PEREZ
    3 ANGELU3 ERRANDONEA-ITURRIA
    4 ANGELU4 HARISSAIN-HARISSAIN
    5 ANGELU5 ENERIZ-PECASTAINGS
    6 AZKAINE1 LECUBERRIETA eta ALCAIN
    7 AZKAINE2 VERGEZ eta ARGAN
    8 AZKAINE3 ORONOZ eta SEIN
    9 AZKAINE4 SOLORZANO Ihintza eta Pantxika
    10 AZKAINE5 BEREAU eta DUPEROU
    11 BAIONA1 ROSA eta MENOU
    12 BAIONA10 MUMU eta BITTOR
    13 BAIONA11 LAHIRIGOIEN KATI eta AITA
    14 BAIONA12 LALANNE eta GOLOSTI
    15 BAIONA2 OLAGARY eta CAMPOMANES
    16 BAIONA3 POCHELU eta RICHARD
    17 BAIONA4 LISSART eta LURRO
    18 BAIONA5 NOBLIA eta OLHAGARAY
    19 BAIONA6 BAFCOP eta VANHEMS
    20 BAIONA7 DARRIGOL eta BELAUSTEGUY
    21 BAIONA8 LAFITTE eta LAFOURCADE
    22 BAIONA9 ZIGOR eta MARKO
    23 BESKOITZE1 SALLAGOITY eta SALLAGOITY
    24 BESKOITZE2 CALDERON eta MOUESCA
    25 BESKOITZE3 MICHELENA eta DIRATCHETTE
    26 BIRIATU ZUBIZARRETA eta IRASTORZA
    27 DONIBANE LOHITZUN1 DUFAU eta CAPDEVIELLE
    28 DONIBANE LOHITZUN2 RUMBAU eta BAZTERRTECHE
    29 DONIBANE LOHITZUN3 LARAMENDY eta ETXECOLA
    30 EZPELETA 1 BARNE eta ESTEBAN
    31 EZPELETA 2 MATCHICOTE eta GUIN
    32 HAZPARNE1 MERCAPIDE- POYDESSUS
    33 HAZPARNE2 ONDARTZ R eta OLAIZOLA
    34 HAZPARNE3 HERNANDEZ eta CEREZO
    35 HENDAIA1 ARZALLUS-JOSE
    36 HENDAIA2 MARIJO-XANO
    37 LEKORNE1 POCHELU AMA SEMEAK
    38 LEKORNE2 LADEVESE eta IRRIGOYEN
    39 MIARRITZE1 MAITENA 1
    40 MIARRITZE2 MAITENA 2
    41 MIARRITZE3 MAITENA 3
    42 MIARRITZE4 MAITENA 4
    43 SARA LARRE eta HARAN
    44 URRUÑA1 NATHALIE eta BEÑAT
    45 URRUÑA2 RAMUNTXO eta XERAR
    46 URRUÑA3 GIGI eta CHANTALE
    47 URRUÑA4 ZIZI eta KEKE
    48 ZIBURU1 CLODE eta ALVAREZ
    49 ZIBURU1 TTOTTE LOPEZ eta MATTIN GARAT
    50 ZIBURU2 ARRAYAGO eta EXPOSITO
    51 ZIBURU2 ODEI BARROSO eta UGAITZ ARIN
    52 ZIBURU3 CAPDEVIELLE Jean eta ONDRIOZOLA

    BEHE NAFARROAko HERRIALDEKO FINALERA SAILKATUAK

    Datuak jaso ahala zintzilikatu ditugu

    ZUBEROAko HERRIALDEKO FINALERA SAILKATUAK

    Datuak jaso ahala zintzilikatu ditugu

     

    OHARRA: 

    • Zerrenda honetan akatsik aurkitu baduzu edo informazio gehigarririk izanez gero, idatzi idazkaritza(a)ehmus.eus helbidera edo idatzi whatxapez edo sms bidez 644228817 telefonora.
    • Mus bikoteko partaideren batek herrialdeko finalean parte hartzerik ez badu, aurrez jakinarazi behar da ordezkoaren izena.

    Iruzkinak

    Egin zure iruzkina

    • Galdera: garrantzitsua! Erantzuna zenbakiz eman, mesedez
      Galdera hau spam-aren (eskatu gabeko mezuen) aurkakoa da. Robotak edo pertsonak bereizteko balio du. Eskerrik asko.
    2015, otsailak 15
    Iruzkinik ez Nagusiak;
2019, urria
As. As. As. Ost. Ost. Lar. Ig.
 1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
   
       
Banerrak
Banerrak
Banerrak
Banerrak