• Isturitzeko Mañex Mouesca eta Martzel Calderon baxe nafarrak Euskal Herriko VIII.Mus Txapelketako txapeldunak
    Aurten Baxe Nafarrora doaz Euskal Herriko txapelak

    Azkenean Isturitzeko bikotea gailendu zaie Ibarrekolandako Iñaki Perez eta Juanma Lopez bizkaitarrei. 3 eta 4. geratu dira Nafarroa Garaitik etorritako Evaristo Martinez eta Isidro Jimenez burlatarrak eta Arraiotzko Aritz Alunda eta Garikoitz Larretxea. 5. bikotea Ikaztegietatik etorritako Jon eta Xabi Luzuriaga bikiak. Sailkapena: 32 bikote onenak

    Lehen 32 bikoteen sailkapena:

    1 BN1 ISTURITZE MANEX MOUESCA -  MARTZEL CALDERON
    2 BI5 IBARREKOLANDA IÑAKI PEREZ - JUANMA LOPEZ
    3 NG20 BURLATA  EVARISTO  MARTINEZ  -  ISIDORO JIMENEZ
    4 NG3 ARRAIOTZ  ARITZ  ALUNDA  -  GARIKOITZ  LARRETXEA
    5 GI19 IKAZTEGIETA JON LUZURIAGAK ETA XABI LUZURIAGA
    6 BI11 IBARREKOLANDA DABI ALONSO – ALFONSO SANCHEZ
    7 NG21 IRUÑA ALBERTO ARANGOA - ENEKO LEGARRA
    8 LA1 SENPERE BEREAU - DUPEROU

    9 AR2 AGURAIN JON GARCIA DE BIKUÑA - JOSU ZUFIAUR
    10 ZU7 OZAZE BEDEKAROTZ - MUGORDOY
    11 BN2 LARZABALE GOYHENETCHE - BESSONART
    12 NG12 ZIZUR  NAGUSIA   SEBASTIAN  MARKOS  -  ARITZ  MENDIZABAL
    13 LA10 EZPELETA INTXAUSTI - CORDOBA
    14 BN7 BIDARRAI LARRART - ANCHORDOQUY
    15 LA7 AHETZE FELICIE - JEANINE
    16 GI4 USURBIL1 AITOR MAKAZAGA BERISTAIN - JUANTXO IRAOLA OTAÑO
    17 GI14 BERGARA KARMELO SAN TORTUATO - INAZIO ARISTI
    18 AR16 IZARRA IÑAKI ARBERAS - IÑAKI INCERA
    19 LA4 HAZPARNE GOUTENEGRE - POEYDESSUS
    20 BN5 GARAZI BIURRARRENA - ALCHOURROUN
    21 GI25 ORIO  IBAI PEÑA – AITOR XANXE
    22 GI16 DONOSTIA-ALTZA HERRERA ANDER LIZARRALDE - UNAI MUÑOA
    23 AR10 DULANTZI TXEMA SALAGADO - LUIS BONET
    24 BI11 IBARREKOLANDA DABI ALONSO – ALFONSO SANCHEZ
    25 GI20 LASARTE ANDER REKONDO - JOSEBA REKONDO
    26 NG23 IRUÑA  GORKA IZKO - XABI GARCIA
    27 NG5 TAFALLA AITOR  FERNANDEZ  -  JAVIER  SUBIRAN  “KANFRAN”
    28 GI8 DONOSTIA-INTXAURRONDO JOSEBA OUTERIAL - VIRGINIA CANO
    29 BI3 ZORNOTZA ENEKO SILVA - SERGIO LOPEZ
    30 GI31 ZUMAIA JOSU GARATE - JUAN JOXE IRIGOIEN
    31 BI9 LEZAMA JOKIN BILBAO - ANGEL OLEA
    32 GI2 BERGARA RAMON RAMOS – XABIER ALBIXUA

    Informazioa osatu ahala zintzilikatuko dugu.

    Loturak:

    ZUBEROAko FINALA

    • 1. ISTURITZEko MANEX MOUESCA eta MARTZEL CALDERON (Behe Nafarroa)
    • 2. IBARREKOLANDAko IÑAKI PEREZ eta JUANMA LOPEZ (Bizkaia)
    • 3. BURLATAko  EVARISTO  MARTINEZ  eta  ISIDORO JIMENEZ (Nafarroa Garaia)
    • ARRAIOTZko  ARITZ  ALUNDA  eta  GARIKOITZ  LARRETXEA (Nafarroa Garaia)
    • IKAZTEGIETAko JON eta XABI LUZURIAGAK txapeldun ordeen aurka jokatu dutenekoa
    • IBARREKOLANDAko DABI ALONSO eta ALFONSO SANCHEZek txapeldunen aurka jokatu dutenekoa
    • 2016ko Zazpi herrialdeetako txapeldunak
    2016, martxoak 5
    Nagusiak;
2017, azaroa
As. As. As. Ost. Ost. Lar. Ig.
  1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
   
       
Banerrak
Banerrak
Banerrak