• Herrialdetako finalak: zazpi herrialdetako muslariak prest

    Euskal Herriko IX.Mus Txapelketan herri mailako fasea gainditu duten eta herrialdera igaro diren bikoteen izenak eta herriak dituzue hemen, baita datorren otsailaren 25ean jokatzekoak diren herrialdeko finalan non eta noiz jokatuko diren.  DATU GUZTIAK EGUNERATUAK

    ZAZPI HERRIALDETAKO KANPORAKETAK 2017KO OTSAILAREN 25ean

    • ARABAko kanporaketa: ARTZINIEGAko La Encina jatetxean 10:00etan.
    • BIZKAIAko kanporaketa: ALGORTAn , Azebarri elkartean 10:00etan.
    • GIPUZKOAko  kanporaketa: IBARRAn, herriko frontoian, arratsaldeko 15:00etan.
    • NAFARROA GARAIAko kanporaketa: IRUÑEAn Alde Zaharreko Arrano elkartean 8:30etan
    • BEHE NAFARROAko kanporaketa: IZTURITZEn Artetxean, 15:00etan.
    • ZUBEROAko kanporaketa: URDIÑARBEko Xistera ostatuan 15:00etan.
    • LAPURDIko kanporaketa: (MARTXOAK 4) URRUÑA-PAUSUko Xaia ostatuan 15:00etan.

    ARABAko HERRIALDEKO FINALERA SAILKATUAK

    1 AGURAIN1 -- BUFO ETA PITXITAS
    2 AGURAIN2 -- GARI ETA ENEKO
    3 AGURAIN3 -- JOKIN ETA KOLDO
    4 AGURAIN4 -- JON BIKU ETA JOSU ZUFIAUR
    5 AGURAIN5 -- JAIONE GARCIA DE BIKUÑA ETAROBERTO EGINO
    6 AMURRIO -- TOMAS ETA TXOMIN
    7 ARAMAIO -- IGOR AYASTUY ETA KEPA ETXEBARRIA
    8 AMETZAGA -- IÑIGO LARRAZABAL ETA OSVALDO DIAZ DE ZERIO
    9 ARTZINIAGA -- ALBERTO MORADEIRA ETA JULIO IZUSKIZA
    10 ARTZINIAGA -- ALBERTO MEZKORTA ETA JOSE ANGEL CANTERA
    11 ANTEZANA -- AITOR KUADRADO ETA SANTOS MIGUELEZ
    12 BAXAURI -- IKER ABAJOS ETA FRANCISCO PIEROLA(PITXITOS)
    13 ESKUERNAGA1 -- ZIPO ETA JASONE
    14 ESKUERNAGA2 -- ENRIKE TEA KARABINAS
    15 GASTEIZ-SALBURUA -- NATXO RUIZ ETA JOSE LUIS BASTIDA
    16 GASTEIZ-ERDIALDEA -- IRUNE ETA KOLDO
    17 GASTEIZ-LAKUA -- XABIER JAUREGI ETA EMILIO JUAREZ
    18 GASTEIZ-ZABALGANA1 -- JOSE BASALDUA ETA TOÑO DIAZ
    19 GASTEIZ-ZABALGANA2 -- JUAN SALVADOR ETA MANUEL LAMA
    20 ARGANTZUN -- JOSE L.ORTIZ DE LATEORRO ETA FERMIN ALONSO
    21 GOPEGI1 -- CARLOS OTXOA ETA LORENZO NIETO
    22 GOPEGI2 -- ROBERTO MARTINEZ ETA LUIS SEVILLA
    23 IZARRA -- RAFAEL VELASCO ETA ESTEBA LACONCHA
    24 KANPEZU -- GABIKA ETA PABLO
    25 KONTRASTA -- GOIO ETA JUANAN
    26 KORRES -- GONZALO ETA JOSE MIGUEL
    27 LAUDIO -- RAFA ETA EDER
    28 MIRANDA DE EBRO -- FAURE SALAZAR ETA KIKE FERNANDEZ
    29 OTXANDIO  -- LUIS POLANKO ( AITA-SEMEA)
    30 SAMANIEGO -- BARTOLO ETA MULTY
    31 TREBIÑU-ARGOTE1 -- VANESSA PIEROLA ETA CESAR SOTO
    32 TREBIÑU-ARGOTE2 -- KIKE GONZALEZ ETA IBAN SAENZ
     

    BIZKAIAko HERRIALDEKO FINALERA SAILKATUAK

    1 ALGORTA 1 -- IÑAKI FULLAONDO - JAVI FERNANDEZ
    2 ALGORTA 2 -- OSKAR MORAN - JABI MORAN
    3 ALGORTA 3 -- MARIO SARRIA - JAVI SARRIA
    4 AMOROTO  -- UGAITZ ITURRARAN - EGOITZ LERTXUNDI
    5 BAKIO -- ANERTZ MUNIATEGI - JON UGARTE
    6 BARAKALDO 1 -- - EDORTA AROSTEGI
    7 BARAKALDO 2 -- PABLO IGLESIAS - GORKA SAEZ
    8 BERMEO -- JABI "OTXOTE" - JOSI ARRIEN
    9 ERREKALDE 1 -- JUANRA LAISEKA - POTO APARICIO
    10 ERREKALDE 2 -- JOSU IBARRA - MORO RABAGO
    11 ERREKALDE 3 -- TEO CORIA - JON ANDIKOETXEA
    12 ERROMO 1 -- RAUL RUIZ - JORGE RODRIGO
    13 ERROMO 2 -- FERNANDO URRIOLABEITIA - CLAUDIO FLORES
    14 ERROMO 3 -- ALBERTO LUCAS - DOMINGO UGARTE
    15 GERNIKA -- - JAVIER ORTIZ
    16 GORLIZ -- ARITZA MAGUREGI - GORKA LASA
    17 IBARREKOLANDA 1 -- JOSEBA VIAR - JAIME VAAMONDE
    18 IBARREKOLANDA 2 -- AITOR CARRAL - KARMELO CARRAL
    19 IBARREKOLANDO 3 -- IÑAKI PERZ - JUAN MANUEL LOPEZ
    20 ISPASTER -- AITOR OKAMIKA - LUIS ANGEL ABOITIZ
    21 LEKEITIO -- PEKE DIAZ - JOSERRA ZABALA
    22 LEMOA -- JOSE IGNACIO ARROITA - ALBERTO ARROITA
    23 LEZAMA  1 -- IBON ATXUTEGI - LANDER ELORRIAGA
    24 LEZAMA  2 -- ALBERTO RODRIGUEZ - ROBERTO LIEBANA
    25 LEZAMA  3 -- JOKIN BILBAO - ANGEL OLEA
    26 MARKINA -- AITOR ODIAGA - JUAN IGNACIO GALLASTEGI
    27 MENDEXA -- AITOR BIKANDI - AITOR MARKES
    28 MUNITIBAR -- ALEX DUQUE - JOSE LUIS ENBEITA
    29 ZEBERIO -- LEO BARAÑANO - AITOR BASTERRA
    30 ZORNOTZA 1 -- MIKEL CAMPOS - XABIER OLANO
    31 ZORNOTZA 2 -- ARGOITZ ARGOTE - HARITZ DUDAGOITIA
    32 ZORNOTZA 3 -- ENEKO SILVA -  MIKEL TXARTERINA

    GIPUZKOAko HERRIALDEKO FINALERA SAILKATUAK

    1 ADUNA -- PATXI OLASAGASTI - JUANTXO AZPILLAGA
    2 AIZARNAZABAL -- EÑAUT LARRARTE -  IMANOL LEON
    3 ALEGIA -- ASIER EZEIZA - UNAI IRAOLA
    4 ALKIZA 1 -- PELLO GARIN - JON ORMAZABAL
    5 ALKIZA 2 -- XABI GOÑI - J.R. OTAMENDI
    6 ALTZAGA -- JOXI URDANDARIN - PAKO ZUBELDIA
    7 ALTZO -- XABAT ARTOLA - XABIER MURUA
    8 AMEZKETA – UGARTE -- ALOÑA GARCIA - MIGUEL ANGEL GARCIA
    9 ANDOAIN1 -- ARITZ ESKUDERO - JAVIER BALTASAR
    10 ANDOAIN2 -- MIGUEL ANGEL JORGE - JOSE RAMON JORGE
    11 ANOETA1 -- IBAI - JOXEMARI
    12 ANOETA2 -- TXOMIN - MONTXI
    13 ANOETA3 -- SAINZ - UNAI
    14 ANTZUOLA1 -- JOSU ASENSIO - JOSU ZUBIKARAI
    15 ANTZUOLA2 -- BERNI KORTABARRIA - JUANSHI ARISTI
    16 ANTZUOLA3 -- JOSEBA AZKARATE - CLAUDIO CABRERA
    17 ANTZUOLA4 -- MIREN ZUBILLAGA - LUKEN BEISTEGI
    18 ARAMA -- IÑIGO OIHARBIDE – JOXEMARI GOROSTIZU
    19 ARETXABALETA -- AITOR IRURE – MIKEL ITURBE                                                                                       Ordezkoak: JON ETXEBERRIA - MIKEL ITURBE
    20 ARRASATE -- ANER NARBAEZ - DAVID NARANJO
    21 ASTEASU -- JOXE RAMON USABIAGA - TXORTU
    22 ATAUN1 -- JOXAN GOIKOETXEA - KOLDO ZALDUA
    23 ATAUN2 -- JOXE MARI BARANDIARAN - JON BARANDIARAN
    24 BEASAIN-ARRIARAN -- ENEKO MUJIKA - PEIO OLANO
    25 BEASAIN-ARRIARAN 2 -- JOSEBA IRURE - JULEN RUIZ
    26 BEASAIN -- XABIER JAUREGI - MIKEL OLANO
    27 BERASTEGI -- XABIER SARALEGI - ANDONI AZPIROZ
    28 BERGARA1 -- IBAI ELORTZA – UNAI ETXEBERRIA
    29 BERGARA2 -- ANTONIO RAMOS – JOSE RAMON AGIRRE
    30 BIDEGOIAN -- JOSEBA SENPERENA - MIKEL ZUGASTI
    31 DEBA -- JUSTO LAZKANO - JOXE MARI LARRAÑAGA
    32 DONOSTIA - ALDE ZAHARRA -- ARKAITZ LANDABEREA - GORKA ETXEBERRIA
    33 DONOSTIA-ALTZA HERRERA -- UNAI OLIDEN -ASIER OLIDEN
    34 DONOSTIA-EGIA1 -- YERAY-LAURA
    35 DONOSTIA-EGIA2 -- ANDER - JAVI
    36 DONOSTIA-INTXAURRONDO -- ASIER - GABI
    37 EIBAR1 -- JON ZUBIZARRETA - IOSU PLAZAOLA
    38 EIBAR2 -- JON DE CASTRO - AITOR OGIZA
    39 ELGOIBAR -- ZIGOR BENGOETXEA - IBON VILLANUEVA
    40 EREÑOZU -- JULIAN AGIRRE - JEXUX EZEIZA
    41 ERREZIL -- JON EZAMA - ANDONI IBARBIA
    42 EZKIO -- FELIX ETXEBERRIA – JON MUÑOZ
    43 GABIRIA1 -- JON ANDER TOLEDO - ROBERTO GARRO
    44 GABIRIA2 -- IÑAKI ETXEZARRETA - IKER ETXEZARRETA
    45 GETARIA 1 -- AITZOL - GORRI
    46 GETARIA 2 -- ANDER KEREJETA - UNAI URBIZU
    47 HERNANI -- GARIKOITZ PASCUAL - JOXEMI AYERBE
    48 IBARRA1 -- BITTOR - IKER ARANZEGI
    49 IBARRA2 -- TXAN - TXUNTXUN
    50 IBARRA3 -- KOLDO - MARTIN LLORENTE
    51 IDIAZABAL -- ABDOUL ETTALHI - MIGUEL ANGEL IPARRAGIRRE
    52 IGELDO1 -- HERIZ ZAPIAIN - UNAI GAZPIO
    53 IGELDO2 -- AITOR ETXEBERRIA - MIGUEL LOPEZ
    54 IKAZTEGIETA1  -- RAMON ZUBIRI - IKER OTAMENDI
    55 IKAZTEGIETA2 -- UNAI EIZMENDI - XABI GOIKOETXEA
    56 IRURA1 -- IOSU OLANO - JOXI BALERDI
    57 IRURA2 -- JOAKINA MAIZ - JOSE HUICI
    58 ITSASO -- JON TXARLES ARANBURU - JOAN LUIS ZABALO
    59 ITSASONDO -- JOSEBA GOIKOETXEA – PATXI SALAZAR
    60 ITZIAR1 -- JON GONZALEZ - BALTASAR CALDERON
    61 ITZIAR2 -- ANDONI IRURETAGOIENA - IKER LIZASO
    62 LASARTE1 -- BEÑAT ESNAOLA - XABIER ARTEAGA
    63 LASARTE2 -- JAVIER SOLCHAGA - ALEXANDER RODRIGUEZ
    64 LAZKAO1 -- ASIER HERRERO - GORKA HERRERO
    65 LAZKAO2 -- ARITZ ANDOÑAS - IMANOL SOTO
    66 LAZKAO3 -- ROKE GARTZIA - JOSEBA GARTZIA
    67 LEABURU -- BEÑAT EIZAGIRRE - GORKA EIZAGIRRE
    68 LEGAZPI 1 -- JOSEBA GABILONDO – JOSEBA TELLERIA
    69 LEGAZPI 2 -- ORTZI - TXUSKO
    70 LEGORRETA -- BERRA LOPEZ - UNAI PLATA DE PAZ
    71 LIZARTZA1 -- ZARRA - DOMINIKA
    72 LIZARTZA2 -- JOXE MARI - TARZAN
    73 MUTILOA1 -- BEÑAT JAUREGI - BEÑAT INTXAUSTU
    74 MUTILOA2 -- ADUR ALUSTIZA - ION SARASOLA
    75 MUTILOA3 -- JOSUNE ANTIA - ENEKO ARZELUS
    76 OIARTZUN -- AXIER MENDIKOA – AGURTZANE MENDIZABAL
    77 OLABERRIA -- JOSETXO SESE - JOXE BERNARDO ALDASORO
    78 ORDIZIA -- AITOR SUKIA - IMANOL SUKIA
    79 ORENDAIN -- INAXIO GARMENDIA - IDOIA IRAZUSTABARRENA
    80 OREXA -- NEKANE MALKORRA - JOKIN ZAPIAIN
    81 ORIO -- XABIER SOROA – XABIER MURUA
    82 ORMAIZTEGI1 -- ARITZ  AZPIAZU - ANDRES AZPIAZU
    83 ORMAIZTEGI2 -- JOXE IZAGIRRE – JOXEMARI YURRITA
    84 PASAIA-ANTXO -- IBON MATE - CARLOS ORDOÑEZ
    85 PASAIA-TRINTXERPE1 -- YIYO GARCIA – CARLOS GARCIA
    86 PASAIA-TRINTXERPE2 -- TXARLY - TOPI
    87 PASAI-DONIBANE1 -- JOSU BENGOETXEA - BERNABE BENGOETXEA
    88 PASAI-DONIBANE2 -- AITOR SEIN - ENEKO BARBARA
    89 PASAI-SAN PEDRO1 -- JUAN KARLOS ALDUNTZIN - PELLO IBARGARAI
    90 PASAI-SAN PEDRO2 -- PATXI OTXOA - JAIME RODIÑO
    91 SEGURA1 -- JON ANDER HOMBRE – UNAI OIHARBIDE
    92 SEGURA2 -- JOSEBA LEKUONA – JOXE ETXEZARRETA
    93 SEGURA3 -- ENEKO GOIBURU – IKER AZKARATE
    94 SEGURA4 -- IÑAKI ZABALO – URKO LARREA
    95 SORALUZE1 -- ANJELUA MURGOITIO –AITOR FERNANDEZ
    96 SORALUZE2 -- GAXAN MAYORA – JOXE LARRAÑAGA
    97 SORALUZE3 -- IÑAKI LASKURAIN – MIKEL IÑURRIETA
    98 TOLOSA -- BELDA FERNAN - FERMIN ASENSIO
    99 URNIETA 1 -- IMANOL ANSA – ALAIN MOTO
    100 URNIETA 2 -- ASIER ARANBURU – JORDI RAMIO
    101 URRETXU -- IKER GOIBURU – JON URIBETXEBERRIA
    102 USURBIL1 -- OIHAN ERREKONDO – ANDER MANGA
    103 USURBIL2 -- IKER DELGADO – AIMAR ZULOAGA
    104 VILLABONA1 -- AITOR MAKAZAGA - JUAN IRAOLA
    105 VILLABONA2 -- OIER ZUBELDIA - AITOR ATXAGA
    106 ZALDIBIA1 -- ALTZO TXIKI – JOXI ETXEBERRIA
    107 ZALDIBIA2 -- IDOIA ARISTI – IXA  LIZARRAGA
    108 ZARAUTZ -- MIKEL ZABALETA  – AITOR MOREY “MURREY”
    109 ZEGAMA1 -- AITOR AZURMENDI – KOLDO OTAEGI
    110 ZEGAMA2 -- AITOR ARAKAMA – MIKEL GOIBURU Master
    111 ZERAIN  -- KOLDO ETA IKER AIZPEOLEA
    112 ZESTOA 1 -- IÑAKI ALBERDI – JOSE VALOR
    113 ZESTOA2 -- ELADIO LETURIONDO – AITOR IRURE
    114 ZIZURKIL -- IÑIGO SALINAS – IBAN GONZALEZ
    115 ZUMAIA1 -- DAVID CALDERON – MIKEL LARBURU
    116 ZUMAIA2 -- ANDER PEQUEÑO – ASIER OLASAGASTI
    117 ZUMAIA3 -- MIKEL ETXABE – IRAITZ UZKUDUN
    118 ZUMAIA 4 -- GORKA MURILLO – IGOR ALDABALDETREKU
    119 ZUMARRAGA1 -- EGOITZ OSTOAGA – BEÑAT MUJIKA
    120 ZUMARRAGA2 -- GORKA ARRATIBEL – GORKA HOLGADO

    NAFARROA GARAIAko HERRIALDEKO FINALERA SAILKATUAK

    1 AEZKOA -- AGUSTIN BERRUEZO  -  JOSE MIGUEL BURUSKO
    2 ALTSASU 1 -- AMAIA MAUDUIT  -  DAVID REKALDE “KOPI”
    3 ALTSASU 2 -- JOAKIN  - ALEJANDRO
    4 ALTSASU 3 -- ANSO  -  DORI
    5 ARAZURI 1  (Oltza) -- JOSEMI VALENCIA  -  RAMON IZKUE
    6 ARAZURI 2  (Oltza) -- ARITZ ETXEBERRIA  -  MIGUEL LARA
    7 ARBIZU  1 -- AMAIA  -  MITXEL
    8 ARBIZU  2 -- ALAIN BERASTEGI  -  FRAN BALDA
    9 ARBIZU 3 -- KOLDO FLORES - GORKA IRIARTE
    10 ARESO   1 -- GORKA ARRAIAGO  -  IMANOL BARAIBAR
    11 ARESO   2 -- JOXE ONSALO  -  MIEL ERASO
    12 ARRAIOTZ  1 -- BEINAT ALUNDA  -  JOXELU RETEGI
    13 ARRAIOTZ  2 -- XABIER MARITORENA  -  MIGUE MARITORENA
    14 ARRAIOTZ  3 -- Aritz Alunda -  Garikoitz Larretxea                                                                             Ordezkoak: JOXE MARTIN ZELAIETA Xaldubi - INES ORBEGOZO
    15 ARTAXONA  1 -- JORGE NUÑEZ  -  FCO J LOPEZ
    16 ATARRABIA  1 -- IOSU MURUGARREN  -  PATXI ARTZE
    17 ATARRABIA  2 -- IOSU ZABALEGI  -  JAVIER NUIN
    18 BARAÑAIN  1  (Haizea Elkarte) -- TOMAS ZUÑIGA -  PAKO ASTIZ
    19 BARAÑAIN  2   (/Haizea Elkartea) -- PRUDEN DOMINGUEZ  -  BEGOÑA ERRO
    20 BARAÑAIN  3   (Haizea Elkartea) -- JAVIER URRA  -  IÑAKI LOPEZ  ZUBIKARAI
    21 BARAÑAIN  4 (Kupela Ostatua) -- ION URTIAGA  -  PEDRO IZKUE
    22 BARAÑAIN  5 (Akelamendi) -- ANDER BARBERENA  -  ARITZ AROSKOA
    23 BARAÑAIN  6 (Akelamendi) -- IÑAKI NIETO  -  ANDONI URBIETA
    24 BARAÑAIN  7 ((Hegoalde Ostatua) -- GOYO ROMERO  -  MARKOS MENDIA
    25 BARAÑAIN  8 (Kayoa Ostatua) -- EDER  MENDOZA  -  ALVARO HUARTE
    26 BARAÑAIN  9 (Kayoa Ostatua) -- PABLO  LEYUN  -  JAVIER MARTINEZ
    27 BARASOAIN  1 -- DANIEL GONZALEZ  -  IBAN EZKURRA
    28 BARASOAIN  2 -- ANGEL COMPARE  -  FERNANDO MOREIA
    29 BERBINTZANA  1 -- STEVEN  LEIPER  -  IÑAKI NIETO
    30 BERBINTZANA  2 -- JAVIER ALFARO  -  CARLOS TXOKARRO
    31 BERBINTZANA  3 -- JAVIER TXOKARRO  -  DANIEL IBAÑEZ
    32 BURLATA  1 (E Herria) -- JOSE M EGILLOR  -  JOANA EGILLOR
    33 BURLATA 2 (E Herria) -- JAVIER EGUARAS  -  DANIEL MARIN
    34 BURLATA 3 (Axular) -- ANDER MINA  -  UNAI OTXOA
    35 DONEZTEBE (Xanti Ostatua) 1 -- TOMAS UTERGA  -  XELTAN IRIBARREN
    36 DONEZTEBE (Xanti Ostatua) 2 -- MIRIAN MARIEZKURRENA  -  ASIER MARINA
    37 DONEZTEBE (Xanti Ostatua) 3 -- TXOKARRO BELARRA  -  MIKEL REKARTE
    38 ELIZONDO  1 -- MIKEL GARBALENA  -  IBAN
    39 ERRATZU  1 -- JOSE ITOIZ  -  KAIET ITOIZ
    40 ERRATZU  2 -- ALAZNE UNTXALO  -  MARKOS AIZPURUA
    41 ERRATZU  3 -- IOSEBA IRIGOIEN  -  JOXE M ETXENIKE
    42 ETXARRI  ARANATZ 1 -- PABLO JAUREGI  -  IÑAKI GOIKOETXEA
    43 ETXARRI  ARANATZ 2 -- XABAT GOIKOETXEA  -  IULEN IJURRA
    44 ETXARRI  ARANATZ 3 -- RAFA LAKUNTZA  -  JAVIER MAULEON
    45 GALAR (Ezkirotz) 1 -- JESUS BIDEGAIN – DAVID ARANGUREN
    46 GALAR (Ezkirotz) 2 -- AMADEO VILLANUIEVA – ADRIAN SALINAS
    47 GALAR (Ezkirotz) 3 -- IBAN URTIAGA – JOSEBA IBERO
    48 GARTZARON   1 -- MIKEL JAUNARENA  -  JAVI HERRANZ
    49 GOIZUETA 1 -- XUMAR   -  FERNANDO
    50 GOIZUETA 2 -- MERTXE - FERMIN
    51 IGANTZI   1 -- SEVERINO RETEGI  -  RAMON RETEGI
    52 IGANTZI   2 -- IÑIGO TELLETXEA  -  JUANJO IRAZOKI
    53 IGOA  1 -- REMIGIO ARRETXEA  -  XABI ARRETXEA
    54 IGOA  2 -- EUGENIO AZPIROTZ  -  EMILIO ETAYO
    55 IMOTZ  (Muskitz) -- XABIER ITURRIOTZ   -   ANA
    56 IRAIZOTZ   -- IMANOL IRAGI  -  FERMIN ORRIO
    57 IRAÑETA   -- FLORENTINO BERAZA  -  JABI BERAZA
    58 IRATXETA  1 -- IOSU “PELU”  -  JOSE Mª XABALA
    59 IRATXETA  2 -- ZALA -  KAPATXA
    60 IRUÑA – Arrosadia  1 (Zabadi) -- ANGEL IRIARTE   -   ALFREDO MUGUETA
    61 IRUÑA – Arrosadia  2 (Zabaldi) -- IMANOL ERASO   -   TXOMIN MUNDIÑANO
    62 IRUÑA – Arrosadia  3 (L Zaharrak) -- FERNANDO GOMEZ  -  TOPE
    63 IRUÑA – Arrosadia  4 (L Zaharrak) -- JUAN C ALZUGUREN  -  JAIME
    64 IRUÑA – Arrosadia  5 (S Fermin) -- XABI  -  GORKA
    65 IRUÑA – Arrosadia  6 (S Fermin) -- ALVARO  -   PEDRO
    66 IRUÑA – Arrosadia  7  (S Fermin) -- SANZOL   -   ALBERTO
    67 IRUÑA – Arrosadia  8  (S Fermin) -- RAFA  GORRIA   -   ENEKOITZ
    68 IRUÑA – Arrosadia  9  (S Fermin) -- JESUS   -   IOSU
    69 IRUÑA – Arrosadia  10  (S Fermin) -- BORIS   -  ENDIKA
    70 IRUÑA – Arrosadia  11  (S Fermin) -- MUTI    -   MAYO  II
    71 IRUÑA – Arrosadia  12  (S Fermin) -- CAFETERO  -   TXELO
    72 IRUÑA – Arrosadia  13  (S Fermin) -- OTANO  -  RAFA
    73 IRUÑA – Azpilagaña  1 -- IGNACIO PEREZ   -   JESUS IRISARRI
    74 IRUÑA – Azpilagaña  2 -- ROBERTO SANDUA   -   CARLOS PEJENAUTE
    75 IRUÑA – Donibane  1 (Toki Eder) -- GOIENA     -   KANDI
    76 IRUÑA – Donibane  2 (Toki Eder) -- RAFA      -  SONIA
    77 IRUÑA – Sanduzelai  1 (Paivy) -- MAITE ARANA  -  ALBERTO ZARATIEGI
    78 IRUÑA – Sanduzelai  2 (Izurde) -- ROBERTO DUEÑAS  -  JOSE GARCIA
    79 IRUÑA - Alde zaharra  1 (Zaldiko) -- AMAIUR GUINDEO   -   MIKEL VILLABONA
    80 IRUÑA - Alde zaharra  2 (Zaldiko) -- MIKEL ELIZONDO   -   MIKEL ARANA
    81 IRUÑA - Alde zaharra  3 (A Beltza) -- IKER ESPARTZA  -  KANTIN
    82 IRUÑA - Alde zaharra  4 (A Beltza) -- RAUL SENOSIAIN  -  MONTSE
    83 IRUÑA - Alde zaharra  5 (A Beltza) -- DANI PEREZ  -  GORKA
    84 IRUÑA - Alde zaharra  6 (La Tortilla) -- MIKEL BANDRES   -   ARITZ
    85 IRUÑA - Alde zaharra  7 (La Tortilla) -- PEDRO PEREZ   -   KRISTINA
    86 IRUÑA - Alde zaharra  8 (La Tortilla) -- LUIS IHABAR   -   OIHANE PEREZ
    87 IRUÑA - Alde zaharra  9  (Irrintzi) -- MIKEL ANZIZAR  -  PEPELU
    88 IRUÑA - Alde zaharra  10  (Irrintzi) -- JAVIER  GARCIA  -  EDUARDO
    89 IRUÑA - Alde zaharra  11  (/Irrintzi) -- IMANOL  -  FERMIN
    90 IRUÑA - Alde zaharra  12 (Zuriza) -- IBAN VIUDES  -  DANI  VIUDES
    91 IRUÑA - Alde zaharra  13 (Aitzpiltze) -- ALFONSO  EJEA     -     MIKEL
    92 IRUÑA (Txantrea)  1 (Armonia) -- ALFONSO ZUÑIGA   -   PEDRO  ALDUAN
    93 IRUÑA (Txantrea)  2 (Armonia) -- IBAI BERROGI  -  IÑAKI  CESTAU
    94 IRUÑA (Txantrea)  3 (Arpea Osta.) -- FERMIN   -  SATUR
    95 IRUÑA (Txantrea)  4  (Arpea Osta.) -- FERMIN  ROA     -   BERE SEMEA
    96 IRUÑA (Txantrea)  5  (Arpea Osta.) -- KARLOS    -  JAVIER
    97 IRURTZUN   -- MIKEL OLLO    -    JESUS Mª “TXUTXURRIN”
    98 JAUNTSARATS   -- EDURNE  ARANGOA  -  EDURNE  ARRIZUBI  
    99 LAKUNTZA -- JOSE J GARZIANDIA   -   JULIAN MARTIRENA
    100 LEITZA  1 -- CARLOS SAGASTIBELTZA   -   ABADE
    101 LEITZA  2 -- JOSETXO ZABALETA   -   IOSEBA LAZKANO
    102 LEITZA  3 -- JOSE J SESTORAIN   -   JUAN C AGIRRE
    103 LEKUNBERRI -- XABI ZABALETA   -   IKER
    104 LESAKA  -- GONZALEZ    -   ALCALDE
    105 LIZARRA 1  (Ametsa Ostatua) -- ANDER  VEGA   -   IOSEBA VEGA
    106 LIZARRA 2  (Ametsa Ostatua) -- MIKEL VIÑUALES   -   MIKEL KOLOMO
    107 LIZARRAGA (Ergoiena) -- LEIRE   -  IULEN
    108 OLAZTI -- TOMAS LASA   -   JOSETXO URTIAGA
    109 OTSAGI -- JUAN A EDERRA GARDE  -  DAVID BAINES
    110 PUIU    -- BARAS ESPINAL   -   ALFONSO LABAT
    111 SUNBILLA  1 -- JOSE M GALAIN   -   JOSE L AGIRRE
    112 SUNBILLA  2 -- MARIA SARRATEA   -   AINTZANE ARRETXEA
    113 TAFALLA   1 (Lakuntza) -- CESAR MARTINEZ   -   JAVI IRATXETA
    114 TAFALLA   2 (Buskilberri) -- TILIKO   -  KARDELINA
    115 TAFALLA   3  (Gure Txokoa Elkart.) -- ASIER SOLA   -   IOSEBA TAPIA
    116 UHARTE ARAKIL 1 -- MIKEL RAZKIN   -   IBAI GORRITI
    117 UHARTE ARAKIL 2 -- TXUMA GORRITI   -   PETER OTSAGABIA
    118 UHARTE IRUÑA  1 -- PATXI  RUBIO   -   ANTONIO HERNAEZ
    119 UHARTE IRUÑA  2 -- ALFONSO RENTERO   -   JORGE
    120 UHARTE IRUÑA  3 -- JOSE LUIS   -   PEDRO
    121 UNTZUE  1 -- CRISTINA   -  JESUS ALONSO
    122 UNTZUE  2 -- ALBERTO PEREZ DE ZIRIZA  -  IÑAKI
    123 ZANGOTZA  1 -- ANA GERBEO    -    SANTIAGO ERDOZAIN
    124 ZANGOTZA  2 -- IÑIGO IBAÑEZ   -   BRUNO  CARLOS
    125 ZANGOTZA  3 -- MIGUEL  GALISTEO   -   OSCAR  GARCES
    126 ZIA  (ITZA)   -- EKHIOTZ LAKASTA  -  KOLDO LAKASTA
    127 ZINTRONIKO   -- JOSE  ASKASIBAR   -   FELIX ARRASTIA
    128 ZIORDI  1 -- KOLDO  MENDINUETA   -   BERNART  BERASTEGI
    129 ZIORDI  2 -- MARTA MENDIA  -  OLAIA RUIZ DE LUZURIAGA
    130 ZIZUR  NAGUSIA  1 -- PATXI GOIENETXE  -  AINHOA ERBURU
    131 ZIZUR  NAGUSIA  2 -- ENEKO  SANTOS  -  IMANOL  GOÑI

    LAPURDIko HERRIALDEKO FINALERA SAILKATUAK

    1 ANGELU 1 -- DOYARZABAL - AMESTOY
    2 ANGELU 2 -- MENDIBOURE - LANDARETXE
    3 AZKAINE 1 -- ELIZALDE ION - CEDRIC
    4 AZKAINE 2 -- CAPDEVIELLE FELIX -
    5 BAIONA 1 -- BERNET - ETXEGOYEN
    6 BAIONA 10 -- AROTZARENA - JAUREGI
    7 BAIONA 11 -- LISSART - LISSART
    8 BAIONA 12 -- ERROBI KANTA
    9 BAIONA 2 -- ETXETO - BIDEGAIN
    10 BAIONA 3 -- POCHELU - RICHARD
    11 BAIONA 4 -- CARRILO - DUBOURDIEU
    12 BAIONA 5 -- DE OLIVERA - NOBLIA
    13 BAIONA 6 -- NOBLIA - LISSART
    14 BAIONA 7 -- JUNQUAS - MESTEL
    15 BAIONA 8 -- CORDOBA - INCHAUSTI
    16 BAIONA 9 -- ERROTABEHERE - ARGITXU
    17 BIRIATU 1 -- PETRIARK - URIZA
    18 DONIBANE LOHITZUN 1 -- LADEBAT -  CAPDEVIELLE
    19 DONIBANE LOHITZUN 2 -- TTARO - CHANTALE
    20 DONIBANE LOHITZUN 3 -- CHRISTINE -  MADELAINE
    21 HASPARNE 1 -- REVOREDO -  IRIGOYEN
    22 HENDAIA 1 -- GIGI - TXOMIN
    23 MIARRITZE 1 -- RAMONE - ETXEBERRIA
    24 MIARRITZE 2 -- OLAGARAI - NOBLIA
    25 MIARRITZE 3 -- DUBOUCHE - ERRAZO
    26 MIARRITZE 4 -- HEGOAZ - KOSKARAT
    27 URRUÑA 1 -- ANDER - OINATZ
    28 URRUÑA 2 -- RAMUNTXO - XERAR
    29 URRUÑA 3 -- DUPEROU - BEREAU
    30 URRUÑA 4 -- LOPEZ - GARAT
    31 ZIBURU 1 -- CLAUDIO - BAYO
    32 ZIBURU 2 -- AMAIA -  EXPOSITO

    BEHE NAFARROAko HERRIALDEKO FINALERA SAILKATUAK

    1 ALDUDE 1 -- ALFARO - ETCHEVERRY
    2 ALDUDE 2  -- ESAIN - ESAIN
    3 ALDUDE 3 -- LEGARRA - HARISPE
    4 ALDUDE 4  -- HARISPE - ARAMBEL
    5 ALDUDE 5 -- LAXAGUE - BAUDOUR
    6 BAIGORRI 1 -- GARAICOTCHEA - BIDEGAIN
    7 BAIGORRI 2 -- CURUTCHARRI - CURUTCHARRI
    8 BAIGORRI 3 -- HIRIGARAY Pantxo - DUPUY
    9 BANKA 1 -- JUANIKOTENA Frantxoa - JUANIKOTENA Jean
    10 BANKA 2 -- ALBISTUR - MUNDUATE
    11 BANKA 3 -- SUKIA Olivier - BARNETCHE Sébastien
    12 BIDARRAY 1 -- IBAROLA PAXCAL - IBAROLA DAVID
    13 DONAMARTIRI 1 -- NARP J-louis  - ERGUY
    14 DONAMARTIRI 2 -- OYHENART Yon  - ETCHART Mayalen
    15 DONAPALEU 1 -- AGUERRE Philippe - PREBENDEPettan
    16 DONAPALEU 2 -- AURNAGUE Kattin - IRIGOIN  Manon
    17 DONAPALEU 3  -- LABORDE Anne-marie - LABORDE Christian
    18 DONAPALEU 4 -- LAMARQUE Louis - LAMARQUE Vincent
    19 GARAZI 1 -- ETCHEPARE - ELIZONDO
    20 GARAZI 2 -- INDA - CABALCAGARAY Mattin
    21 GARAZI 3 -- CANDELE - PEDOUAN
    22 GARAZI 4 -- HANDY Peio  - HERLAX Antton
    23 HELETA 1 -- POCHELU Jean-Baptiste - ETCHEBARNE Michel
    24 HELETA 2 -- PARIS Maite - MONGABURU Marie-Hélène
    25 HELETA 3 -- SARHY Irène  - SARHY Alain
    26 HELETA 4 -- LARRE Ttotte - CARRERE Bruno
    27 HELETA 5 -- SARRAUDE Ttotte - DURRUTY Gilbert
    28 HELETA 6 -- POCHELU Jèrome - POCHELU Mayalen
    29 IRISSARRI 1 -- ERRECART - GASTAMBIDE Guillaume
    30 IRISSARRI 2 -- ARRICAU - ELGART
    31 ISTURITZE 1 -- MARTINON Fréderic -  MIMIAGUE Eric
    32 ISTURITZE 2 -- CALDERON - MOESCA
    33 ISTURITZE 3 -- ARLA - BARNETCHE Micheline
    34 ISTURITZE 4 -- BASTERRETCHE  - MONE
    35 LARZABALE 1 -- IHIDOY - BISKAICHIPY
    36 LARZABALE 2 -- APESSETCHE - PARIS
    37 LARZABALE 3 -- BISKAY - BELLEGARDE
    38 LARZABALE 4 -- ARSAUT - MULAS
    39 LARZABALE 5 -- STE MARIE - EYHERAMOUNHO
    40 LARZABALE 6 -- STE MARIE - MENBREDE
    41 LASA 1 -- ETCHEVERRY jean-luc - JAUREGUIBERRY xantxo
    42 LASA 2 -- INCHAUSPE Denise - HARGUINDEGUY Jean-philippe
    43 LASA 3 -- PETOTEGUY Camille  - ARRETCHE Jean
    44 LASA 4 -- ALDACOURROU Fermin  - GONI Pierre
    45 LASA 5 -- MOUSTIRATS Jean-marc - MOUSTIRATS Joanna
    46 LASA 6 -- GOROSTIAGUE Sébastien - LABAT Mattin
    47 URKOI 1 -- MERCAPIDE Martine - MERCAPIDE J-Bernard
    48 URKOI 2 -- ONDARTS Philippe - ONDARTS Michel
    49 URKOI 3 -- SALLABERRY Sandra - SALLAGOITY Elixabeth
    50 URKOI 4 -- POYDESSUS Andrea - OSPITAL Léa

    ZUBEROAko HERRIALDEKO FINALERA SAILKATUAK

    1 ATHARRATZE 1 -- IRIART – BENGOETCHEA
    2 ATHARRATZE 2 -- LOPE - GARAT
    3 ATHARRATZE 3 -- JONNET - IRIART
    4 ATHARRATZE 4 -- THIERY - IRIART
    5 MAULE 1 -- BEDECARATZ - ETCHEGOINBERRY
    6 MAULE 2 -- ETCHEGOINBERRY - MUGURDOY
    7 MAULE 3 -- GOEYENESPE - PATAGOYTI
    8 MAULE 4 -- MAXIME - BENAT
    9 OZAZE 1 -- INCAGARAY – DELIAS
    10 OZAZE 2 -- INCAGARAY PEIO ETA PIERRE
    11 OZAZE 3 -- NEGUELOUA - CHIMISC
    12 OZAZE 4 -- ETCHEGOINBERRY - UTHUMALT
    13 URDIÑARBE 1 -- TXEILA – KARRIKI
    14 URDIÑARBE 2 -- BIXINTXO - XIMUN
    15 URDIÑARBE 3 -- SAGARDOY - HOUYOU
    16 URDIÑARBE 4 -- POYDESSUS - MIRANDA

     

    OHARRA: 

    • Zerrenda honetan akatsik aurkitu baduzu edo informazio gehigarririk izanez gero, idatzi idazkaritza(a)ehmus.eus helbidera edo idatzi whatxapez edo sms bidez 644228817 telefonora.
    • Mus bikoteko partaideren batek herrialdeko finalean parte hartzerik ez badu, ez dago arazorik baino aurrez jakinarazi behar da ordezkoaren izena.
    2017, otsailak 25
    Nagusiak;
2017, urria
As. As. As. Ost. Ost. Lar. Ig.
      1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
     
Banerrak
Banerrak
Banerrak
Banerrak
Banerrak