• Abian da Euskal Herriko IX. Mus txapelketako finala Anoetan

    Zazì herrialdetatik etorritako 128 bikotek betetzen dute Anoetako herriko plazan kokaturiko karpa. Bertan Euskal Herriko txapel dago jokoan. Hona bertaratu diren bikoteen zerrenda, jokoaren inguruko informazioa eta argazkiak.

    ARGAZKIAK galeria osoa Flikren

    2017 Anoetako Finala goizat>

    Maquetación 1

    128 bikote FINALISTAK

    AR1 - ZIGOITIA - JORGE VITERI -  JAVIER BAREÑA
    AR2 - ARTZINIEGA - ALBERTO MEZKORTAETA -  JOSÉ ANGEL CANTERA
    AR3 - AMETZAGA - NATXO RUIZ -  JOSÉ LUIS BASTIDA
    AR4 - LAUDIO - EDER ORRUÑO -  RAFA GARCÍA
    AR5 - AGURAIN  - ENEKO MURGIONDO - IÑIGO LAUZIRIKA*
    AR6 - ESKUERNAGA - ZIPO -  JASONE
    AR7 - GASTEIZ (ERDIALDEA) - SANTI MANRIQUE -  IBAN CALLE
    AR8 - AGURAIN 2 - JON BIKU -  JOSU ZUFIAU
    AR9 - KANPEZU - GABIKA -  PABLO
    AR 10 - MIRANDA DE EBRO - FAURE SALAZAR -  KIKE FERNÁNDEZ
    AR 11 - AMURRIO - TXOMIN UNANUE -  JOSÉ JUAN UGARTE
    AR 12 - GASTEIZ (ZABALGANA) - JOSÉ BASALDUA -  TOÑO DÍAZ
    AR 13 - SAMANIEGO - JAVIER BADILLO -  BARTOLO LARREA
    AR 14 - IZARRA - RAFAEL VELASCO -  JOSÉ ESTEBAN LACONCHA
    AR 15 - TREBIÑU ARGOTE - KIKE GONZALE -  IBAN SAENZ
    AR 16 - ANTEZANA - AITOR CUADRADO -  ARKAITZ GARTZIA
    -  -
    BI1 - IBARREKOLANDA 2 - AITOR CARRAL - KARMELO CARRAL
    BI2 - BERMEO - JABI "OTXOTE" - JOSI ARRIEN
    BI3 - ERREKALDE 1 - JUANRA LAISEKA - POTO APARICIO
    BI4 - MUNTIBAR - ALEX DUQUE - JOSE LUIS ENBEITA
    BI5 - GERNIKA - JAIME BILBAO  - JOSE ANTONIO ORTIZ
    BI6 - ZEBERIO - LEO BARAÑANO - AITOR BASTERRA
    BI7 - ERROMO 3 - ALBERTO LUCAS - DOMINGO UGARTE
    BI8 - ZORNOTZA 3 - ENEKO SILVA -  MIKEL TXARTERINA
    BI9 - LEZAMA 1 - IBON ATXUTEGI - LANDER ELORRIAGA
    BI10 - ERREKALDE 2 - JOSU IBARRA - MORO RABAGO
    BI11 - ALGORTA 3 - MARIO SARRIA - PABLO IGLESIAS*
    BI12 - LEKEITIO - PEKE DIAZ - JOSERRA ZABALA
    BI13 - LEZAMA 2 - ALBERTO RODRIGUEZ - ROBERTO LIEBANA
    BI14 - ISPAZTER - IÑAKI LEJARDI* - LUIS ANGEL ABOITIZ
    BI15 - ERREKALDE 3 - TEO CORIA - JON ANDIKOETXEA
    BI16 - LEZAMA 3 - JOKIN BILBAO - ANGEL OLEA
    -  -
    GI1 - ANOETA - UNAI IBARZABAL  - BEÑAT SAINZ*
    GI2 - TOLOSA - JOXE MARI BELDARRAIN - FERMIN ASENSIO
    GI3 - ORMAIZTEGI - ARITZ  AZPIAZU - ANDRES AZPIAZU
    GI4 - IKAZTEGIETA - UNAI EIZMENDI - XABI GOIKOETXEA
    GI5 - IBARRA - JOSU IPARRAGIRRE* - MARTIN LLORENTE
    GI6 - ZESTOA - IÑAKI ALBERDI – JOSE VALOR
    GI7 - VILLABONA - AITOR MAKAZAGA - JUAN IRAOLA
    GI8 - GETARIA - ANDER KEREJETA - UNAI URBIZU
    GI9 - AMEZKETA - UGARTE -- ALOÑA GARCIA - MIGUEL ANGEL GARCIA
    GI10 - ANOETA - IBAI - JOXEMARI
    GI11 - ANTZUOLA - BERNI KORTABARRIA - JUANSHI ARISTI
    GI12 - BERASTEGI - XABIER SARALEGI - ANDONI AZPIROZ
    GI13 - EIBAR - JON ZUBIZARRETA - IOSU PLAZAOLA
    GI14 - EIBAR - JON DE CASTRO - AITOR OGIZA
    GI15 - EZKIO -  FELIX ETXEBERRIA – JON MUÑOZ
    GI16 - LASARTE - BEÑAT ESNAOLA - XABIER ARTEAGA
    GI17 - LASARTE - JON BEGIRISTAIN* - ALEXANDER RODRIGUEZ
    GI18 - LAZKAO - ASIER HERRERO - GORKA HERRERO
    GI19 - LEABURU -  GOAR JIMENEZ* - ANDER AMUNDARAIN*
    GI20 - LEGAZPI - JOSEBA GABILONDO – JOSEBA TELLERIA
    GI21 - LIZARTZA - PELLO OLANO - TOMAS
    GI22 - LIZARTZA - ANGEL SANTOS - LONTXO GOIKOETXEAUNDIA
    GI23 - ORIO -  XABIER SOROA – XABIER MURUA
    GI24 - PASAI-DONIBANE - IÑAKI MANCISIDOR* - BERNABE BENGOETXEA
    GI25 - PASAI-DONIBANE -  AITOR SEIN - ENEKO BARBARA
    GI26 - PASAI-SAN PEDRO - JUAN KARLOS ALDUNTZIN - PELLO IBARGARAI
    GI27 - SEGURA -  IÑAKI ZABALO – URKO LARREA
    GI28 - ZALDIBIA - IDOIA ARISTI – IXA  LIZARRAGA
    GI29 - ZEGAMA - AITOR AZURMENDI "ROKI"– KOLDO OTAEGI
    GI30 - ZEGAMA - AITOR ARAKAMA – MIKEL GOIBURU "MASTER"
    GI31 - ZUMAIA - GORKA MURILLO – OIER MORA
    GI32 - ZUMARRAGA - GORKA ARRATIBEL – GORKA HOLGADO
    -  -
    NA1 - ARROSADIA (S Fermin) 10 - DAVID ZENOZ   -   ENDIKA  SOTO
    NA2 - BARAÑAIN  8 - ALVARO HUARTE   -  EDER MENDOZA
    NA3 - PUIU - BARAS  ESPINAL   -   ALFONSO  LABAT
    NA4 - ARROSADIA (S Fermin) 11 - MIKEL MUTILVA   -   MAYO
    NA5 - ZANGOTZA  3 - MIGUEL  GALISTEO   -   OSCAR  GARCES
    NA6 - LAKUNTZA - JOSE JULIAN GARZIANDIA   -   JULIAN  MARTIARENA
    NA7 - LEITZA   2 - JOSETXO  ZABALETA   -   IOSEBA LAZKANO
    NA8 - ARROSADIA (S  Fermin)  14 - MIKEL - ARITZ*
    NA9 - TXANTREA   3 - FERMIN     -     SATUR
    NA10 - LIZARRA   2 - XABIER MIÑANO   -   MIKEL  KOLOMO
    NA11 - ZIORDI   1 - KOLDO  MENDINUETA   -   A BERASTEGI
    NA12 - ARROSADIA (S Fermin)  15 - ZIAURRIZ  -   IÑIGO
    NA13 - ARROSADIA (Zabaldi)   1 - ANGEL  IRIARTE   -   ALFREDO  MUGETA
    NA14 - GOIZUETA  2 - MERTXE      -   FERMIN
    NA15 - ETXARRI  ARANATZ   2 - XABAT  GOIKOETXEA   -   KOLDO BARANDALLA
    NA16 - TXANTREA   2 - OÑATZ ALMARAZ   -   IÑAKI  CESTAU
    NA17 - SUNBILLA  1 - JOSE M GALAIN   -   JOSE LUIS AGIRRE
    NA18 - ZANGOTZA  2 - IÑIGO  IBAÑEZ   -   BRUNO  CARLOS
    NA19 - BARAÑAIN   6 - IÑAKI  NIETO   -  ANDONI   URBIETA
    NA20 - BARASOAIN  1 - DANIEL  GONZALEZ   -   IBAN  EZKURRA
    NA21 - ERRATZU  2 - ALAZNE  UNTXALO   -   MARKOS  AIZPURUA
    NA22 - BURLATA   3 - ANDER  MINA   -   UNAI  OTXOA
    NA23 - ARROSADIA (S Fermin)  13 - OTANO          -  RAFA
    NA24 - BARAÑAIN   3 - JAVIER  URRA   -   IÑAKI LOPEZ ZUBIKARAI
    NA25 - ALDE ZAHARRA  9  (Irrintzi) - MIKEL  ANZIZAR   -   GOÑI
    NA26 - IRURTZUN - MIKEL  OLLO   -   IÑAKI  ITURRALDE
    NA27 - LESAKA - JUANJO IRAZOKI* - IÑIGO TELLETXEA*
    NA28 - UHARTE  IRUÑA  2 - AFONSO  RENTERO   -   JORGE
    NA29 - ARAZURI    2 - ARITZ  ETXEBERRIA  - MIGUEL  LARA
    NA30 - GALAR (Eskirotz)  1 - JESUS BIDERGAIN   -   DAVID  ARANGUREN
    NA31 - ARROSADIA   6 - PEDRO        -   ALVARO
    NA32 - ALDE ZAHARRA  7 (La Tortilla) - PEDRO  PEREZ  -   CRISTINA
    -  -
    LA1 - HAZPARNE - REVOREDO - HIRIGOYEN
    LA2 - AZKAINE - ELIZALDE - LAFITTE
    LA3 - MIARRITZE - HEGOAZ - COSCARAT
    LA4 - BIRIATU - PETRIARK - URRIZA
    LA5 - DONIBANE LOHITZUN - CHRISTINE - MADELAINE
    LA6 - DONIBANE LOHITZUN - THAREAU - CHANTAL
    LA7 - AZKAINE - CAPDEVIELLE - LADEBAT
    LA8 - BAIONA - DE OLIVERA - LURO
    LA9 - BAIONA - POCHELU - RICHARD
    LA10 - BAIONA - JUNCA - MESPLEDE
    LA11 - URRUÑA - DUPEROU - BEREAU
    LA12 - URRUÑA - RAMUNTXO - XERAR
    -  -
    BN1 - BANKA - FRANTXOA JUANIKOTENA - JEAN JUANIKOTENA
    BN2 - BIDARRAI - PAXCAL IBAROLA - DAVID IBAROLA
    BN3 - HELETA - JEAN BAPYISTE POCHELU - MICHEL ETCHEBARNE
    BN4 - LASA - JEAN MARC MOUSTIRATS - JOANA MOUSTIRATS
    BN5 - GARAZI - INDA - CABALCAGARAY
    BN6 - BAIGORRI - GARAIKOTCHEA - BIDEGAIN
    BN7 - BANKA - ALBISTUR - MUNDUATE
    BN8 - DONAPALEU - ANNE MARIE LABORDE - CHRISTIAN LABORDE
    BN9 - HELETA - IRÉNE SARHY - ALAIN SARHY
    BN10 - GARAZI - PEIO HANDY - ANTTPN HERLAX
    BN11 - LARTZABALE - ARSAUT - MULAS
    BN12 - HELETA - JÉROME POCHELU - MAYALEN POCHELU
    BN13 - LARTZABALE - STE MARIE - MENBREDE
    BN14 - DONAPALEU - PHILIPPE AGUERRE - PREBENDEPETTAN
    -  -
    ZU1 - MAULE - BEDECARRATZ - MUGURDOY
    ZU2 - ATHARRATZE - LOPE - GARAT
    ZU3 - MAULE - GOYENEXPE - PATAGOYTI
    ZU4 - URDIÑARBE - LUICUIX - KARRIKIBORDE
    ZU5 - OZAZE - INCAGARAY - DELIAS
    ZU6 - ATHARRATZE - JONNET - IRIART

    2017, martxoak 25
    Nagusiak;
2017, azaroa
As. As. As. Ost. Ost. Lar. Ig.
  1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
   
       
Banerrak
Banerrak
Banerrak