• Zazpi herrialdetako finalistek otsailaren 24an dute saioa

    DEIALDIAK:

    • ARABAko herrialdeko kanporaketa: ZIGOITIAn, Gopegiko Artzegi jatetxean 10etan
    • BIZKAIko herrialdeko kanporaketa: DERIOko Baserri antzokian goizeko 10etan.
    • GIPUZKOAko kanporaketa: BERGARAn, Aranzadi Ikastolako gimnasioan, arratsaldeko 15:00etan.
    • NAFARROA GARAIko kanporaketa: IRUÑEAn Alde Zaharreko Arrano elkartean 8:30etan
    • LAPURDIko herrialdeko kanporaketa: URRUÑA-PAUSUko Xaia ostatuan 15:00etan.
    • ZUBEROAko herrialdeko kanporaketa: MAULEko Zinka elkartean 15:00etan.

    • BEHE NAFARROAkoa martxoaren 3ra aldatu dute: DONAPALEUko Foirail ostatuan 15:00etan.

     

    HERRIALDEZ HERRIALDE SAILKATURIKO MUSLARIEN  BEHIN BEHINEKO ZERRENDA.

    ARABAKO SAILKATUEN ZERRENDA:

    1 Agurain 1 - JAVI RUIZ DE EGINO - RAUL LOPEZ DE URALDE
    2 Agurain 2 - JOKIN - KOLDO
    3 Agurain 3 - UTZI - PIRRI
    4 Agurain 4 - ARBULO - PREKO
    5 Agurain 5 - IBAI - ABEL
    6 Amurrio 1 - IKER ITURRATE - NATXO RUIZ
    7 Aramaio 1 - RAMÓN NAFARRATE - AMAIA BELLOSO
    8 Aramaio 2 - ANA MARI - ELENA
    9 Antezana 1 - AITOR CUADRADO - SANTOS MIGUELEZ
    10 Miranda 1 - ALBERTO SALAZAR - JONATAN JIMENEZ
    11 Miranda 2 - VICTOR PERES - JESÚS DE LA BASTIDA
    12 Zigoitia1 - ARANEGUI - AGUSTIN
    13 Zigoitia 2 - VIRGINIA - ARANTXA
    14 Ametzaga 1 - JON ALONSO - IÑAKI ITURRATE
    15 Ametzaga 2 - MIKEL EGILUZ - IKER DURANA
    16 Gasteiz-Avenida 1 - PEDRO - TOÑO
    17 Gasteiz-Avenida 2 - VICTOR - DANI
    18 Argote 1 - KIKE GONZALEZ - TXABO SAENZ
    19 Argote 2 - VANESSA PIEROLA - CESAR  SOTO
    20 Baxauri 1 - ANDER LEYUN - MIKEL RICO
    21 Kabredo 1 - GORKA SANTXO PZ DE ALBENIZ - JON LARRAÑAGA
    22 Kabredo 2** - IKER LARRAÑAGA - ASIER SANTXO PZ DE ALBENIZ      Ordezkoak**:Antezana2 Arkaitz-Julen
    23 Bitoriano 1 - IÑAKI CANTON - ALBERTO CANTON
    24 Sarria 1 - JUANPA URIARTE - JOSU VITORIA
    25 Baranbio 1 - TXOMIN UNANUE - IÑIGO GOIKOLEA
    26 Legutio 1 - ALFONSO - LUIS GABIÑA
    27 Legutio 2 - CARLOS - LORENZO
    28 kontrasta 1 - AITOR ARMENTIA - EDUARDO PZ DE EULATE
    29 Eskuernaga 1 - GOIO BESA -  SANTI TXIVANI
    30 Eskuernaga 2 - ESTI BESA - MARTA AMELIBIA
    31 Urkabustaiz 1 - AITOR IRIARTE - FABIO VICENTE
    32 Urkabustaiz 2 - JUAN CARLOS BARINAGA - JUNA MARI VALLEJO
    33 Artzeniaga 1 - ARKAITZ CARRAZABAL - JOSE LUIS HERNANDEZ
    34 Artzeniaga 2 - JOSE ANGEL CANTERA - ROBERTO FERNANDEZ
    35 Akosta 1 - ROBERTO - SEVILLA
    36 Akosta 2 - JORGE - JAVI
    37 Gasteiz zabalgana 1 - RAFA - FERNANDO
    38 Gasteiz zabalgana 2 - TOÑO - BASA
    39 Kanpezu1 - PABLO IRIARTE - JOSE JAVIER LANDA
    40 Kanpezu 2 - UGAUTZ ZUAZO - ESTEBAN ARBULO

    BEHE NAFARROAKO SAILKATUEN ZERRENDA:

    1 AIHERRA 1 - SEILLAN - OLHAGARAY
    2 AIHERRA 2 - MENDIONDO - MENDIONDO
    3 AIHERRA 3 - CANDELE - PEDOUAN
    4 ALDUDE 1 - ETCHEVERRY - TEXIER
    5 ALDUDE 2 - LEGARRA - HARISPE
    6 ALDUDE 3 - HARISPE - OTEIZA
    7 ALDUDE 4 - HUALDE -  ESAIN
    8 ALDUDE 5 - ARAMBEL - HARISPE
    9 BANKA 1 - MUNDUATE - ALBISTUR
    10 BANKA 2 - SALDUBEHERE SOPHIE - SALDUBEHERE MAIDER
    11 BANKA 3 - OCAFRAIN PATRICK - OCAFRAIN JEAN-MARIE
    12 BANKA 4 - NICOLARRENA - SALDUBEHERE
    13 BANKA 5 - URRICARRITE - ETCHEKOLENA
    14 BANKA 6 - OURTHIAGUE - URRICARRIET
    15 BIDARRAI 1 - IBAROLA PATRICK - IBAROLA DAVID
    16 BIDARRAI 2 - POCHELU - POCHELU
    17 BIDARRAI 3 - ITHOROTS  JEAN-JACQUES - MAITIA JOKIN
    18 DONAMARTIRI 1 - NARP - HARAN
    19 DONAMARTIRI 2 - GUELLE - ETCHEVERRY
    20 DONAMARTIRI 3 - PARIS MAITE - IROLA CELINE
    21 DONAPALEU 1 - MERCAPIDE - MERCAPIDE
    22 DONAPALEU 2 - SALLABERRY - SALLAGOITY
    23 DONAPALEU 3 - MOESCA - CALDERON
    24 DONAPALEU 4 - SALLABERRY - ARHANCET
    25 DONAPALEU 5 - ALKAT - LACOSTE
    26 GARAZI 1 - ELIZONDO - GERMAIN
    27 GARAZI 2 - ETCHEPARE - ERRECART
    28 GARAZI 3 - LABY - ESPONDA
    29 GARAZI 4 - DUTREY - INDABURU
    30 HELETA 1 - ETCHEVERRY - INDART
    31 HELETA 2 - GARAT - LOPEZ
    32 HELETA 3 - LARRE - CARRERE
    33 HELETA 4 - SARRAUDE - DURRUTY
    34 HELETA 5 - DUBLANC - JORAJURIA
    35 IRRISARRI 1 - ELGART - ARRICAU
    36 IRRISARRI 2 - STE MARIE - MENBREDE
    37 LARZABALE 1 - ONDARTS - ONDARTS
    38 LARZABALE 2 - LAGOURGUE - AYCAGUER
    39 LARZABALE 3 - HARISCAIN - GARIADOR
    40 LARZABALE 4 - IRIGOIN - EYHERAMOUNHO
    41 LASA 1 - MOCHO - INCHAUSPE
    42 LASA 2 - ARABIT - BIDONDO
    43 LASA 3 - MOUSTIRATS - MOUSTIRATS
    44 LASA 4 - MOUTROUSTEGUY - LAGOURGUE
    45 LASA 5 - OURET - CHOUCHOURROU
    46 LASA 6 - IRIBARNE - ITHURALDE

    GIPUZKOAKO SAILKATUEN ZERRENDA:

    1 ADUNA - ENEKO ZABALA - EKAITZ OTEGI
    2 AIZARNAZABAL - IÑAKI PEÑAGARIKANO - EÑAUT LARRARTE
    3 ALEGIA - JUAN MIGEL LOIDI – LURDES TOLOSA
    4 ALTZAGA - IBON ZARRABEITIA – MITXEL ARIZKORRETA
    5 ALTZO - AITOR MURUA - BEÑAT BELOKI
    6 ANDOAIN1 - EUKEN VILLASANTE - AITOR ARRIBILLAGA
    7 ANDOAIN2 - ARITZ ESKUDERO - JAVIER ???
    8 ANDOAIN3 - XABIER MARZOL - GAIZKA IRAZU
    9 ANOETA1 - BEÑAT SAINZ – UNAI IBARZABAL
    10 ANOETA2 - UNAI BENGOA - GORKA BLANKO
    11 ANTZUOLA1 - ION PAGALDAI - DAVID MARTIN
    12 ANTZUOLA2 - JOSEBA AZKARATE - CLAUDIO CABRERA
    13 ANTZUOLA3 - MARKEL LETE - GORKA ETXEZARRETA
    14 ANTZUOLA4 - XABI IPARRAGIRRE - ION ETXEZARRETA
    15 ARAMA - JOSE MANUEL EZKERRA - UNAI LOPETEGI
    16 ARRASATE - MIKEL ETXAGIBEL - ARITZ JAUREGI
    17 ASTEASU1 - URKO ARIZETA – JULEN SARASOLA
    18 ASTEASU2 - JOXE RAMON USABIAGA- AITOR SARASUA
    19 ATAUN1 - JON URTEAGA - IÑAKI URDANGARIN
    20 ATAUN2 - JOXAN GOIKOETXEA - KOLDO ZALDUA
    21 BEASAIN-ARRIARAN - ASINTXIO MINTEGI - TOMAS BARANDIARAN
    22 BEASAIN-ARRIARAN 2 - BEÑAT OREGI - ARITZ ARANBURU
    23 BEASAIN - UNAI GOIKOETXEA - MIKEL MUNGIA
    24 BERASTEGI - ENEKO LABAIEN - IÑIGO GOROSTARZU
    25 BERGARA1 - TXARA - ETXENAGUSI
    26 BERGARA2 - JUANKAR - LIBERAL
    27 BERGARA3 - PAKO - AGIRRE
    28 BERGARA4 - JABI - TEO
    29 DEBA - KARLOS LARRAMENDI - AMETS CARRILLO
    30 DONOSTIA-ANTIGUO - ASIER GARIKANO - IÑAKI AGIRRE
    31 DONOSTIA - ALDE ZAHARRA - OIER LLORENTE – IÑAKI LLORENTE
    32 DONOSTIA-ALTZA HERRERA - UNAI OLIDEN - ANAIA???
    33 DONOSTIA-EGIA - JOSETXO ETXEBERRI - IURRI
    34 DONOSTIA-INTXAURRONDO - JOSEBA OUTEIRAL - HARITZ JIMENEZ
    35 EIBAR1 - OHIANE GALDEANO - AINHOA SAIZAR
    36 EIBAR2 - JUAN ETXANIZ - JAVIER ETXANIZ
    37 ELGOIBAR - ZIGOR BENGOETXEA - IBON VILLANUEVA
    38 EREÑOZU - ANGEL PIKABEA - PEPE KALOKA
    39 ESKORIATZA - JOSE JUAN ZUBIZARRETA -  ROBERTO
    40 EZKIO - TXOMIN BIDEGAIN – XIMON IDIAKEZ
    41 GABIRIA1 - IÑIGO IGARZABAL - ARATZ IGARZABAL
    42 GABIRIA2 - JOSU ARRANZ - GORKA ARRATIBEL
    43 GETARIA - JOKIN EGURBIDE ARRIOLA - IÑAKI AIZPURUA MANTEROLA
    44 IBARRA1 - JOXE MARI EGUES – BALENTIN DABILA
    45 IBARRA2 - JORGE BALLESTEROS – FRANCISCO ROPERO
    46 IDIAZABAL1 - JON ESNAOLA IRAZUSTA -  MIKEL SARALEGI IRAZUSTA
    47 IDIAZABAL2 - JON ORMAZABAL GOENAGA - PELLO GARIN IBARBIA
    48 IGELDO - JUAN MARI ENBIL - JOXANJEL ZENDOIA
    49 IKAZTEGIETA1  - UXER MOZO – JON LUZURIAGA
    50 IRURA1 - AGOSTI GARMENDIA - GORKA AYESTARAN
    51 ITSASO - JUAN MARI ARZELUS - AITOR SALUTREGI
    52 ITSASONDO - JOSEBA USABIAGA – MIKEL SANCHEZ
    53 ITZIAR1 - JOSEBA MIRENA ARANGUREN - XABIER UDABE
    54 ITZIAR2 - ARITZ AGUIRRE - GAIZKA CENDOIA
    55 LASARTE1 - MOFLIS GOROSTIDI - EGOITZ AROZENA
    56 LASARTE2 - XABIER ARTEAGA - BEÑAT ESNAOLA
    57 LAZKAO1 - IÑAKI OSES - ARKAITZ GOROSTIXU
    58 LAZKAO2 - AITOR SARRIEGI - JON AIZPURU
    59 LARRAUL - ANDONI URBIETA – ASIER MENDIZABAL
    60 LEABURU - IBAN AMUNDARAIN – LONTXO GOIKOETXEANDIA
    61 LEGAZPI 1 - JOSEBA GABILONDO – JOSEBA TELLERIA
    62 LEGORRETA - ODEI LOPEZ LARRAURI - BERRA LOPEZ URTXIPIA
    63 LIZARTZA1 - AXIER ZUBILLAGA – JOXE JABIER LULOAGA
    64 LEZO1 - JON ARRUTI - KONTXI ARRUTI
    65 LEZO2 - IBON APAOLAZA - ANDER TELLERIA
    66 MUTILOA1 - IÑAKI UGALDE – JOXEMARI MUJIKA
    67 MUTILOA2 - MILA ARANBURU – PERIKO AGIRRE
    68 OIARTZUN1 - ANDOITZ PIKABEA – ASIER LEKUONA
    69 OIARTZUN2 - GARI LOPEZ - JULEN BENITO
    70 OLABERRIA - JOKIN UGARTEMENDIA - JOKIN ARRATIBEL
    71 OÑATI - MIKEL ZUBIAGIRRE ANDUAGA - JON SOBA MAIZTEGI
    72 OREXA1 - MIGUEL ANGEL GODOY ???
    73 OREXA2 - ALBERTO ERRASTI ???
    74 ORIO - BITTOR ANDRES - JOKIN SALSAMENDI
    75 ORMAIZTEGI1 - TXOMIN LETURIA – AROA UEDA
    76 PASAIA-ANTXO1 - PEDRO HERRERO - AITOR ASKASIBAR
    77 PASAIA-ANTXO2 - JON - MUXI
    78 PASAIA-TRINTXERPE1 - EMILIO - INA
    79 PASAIA-TRINTXERPE2 - PERIKO - EDUARDO
    80 PASAI-DONIBANE - JOSEBA MANCISIDOR - MIKEL GARMENDIA
    81 SEGURA1 - ALEX ANDUAGA - XANET IMAZ* Ordezkoa: *Beñat Matxain
    82 SEGURA2 - IKER AIZPEOLEA - BEÑAT ELORTZA
    83 SEGURA3 - ARKAITZ SODUPE - IÑAKI GARAIALDE
    84 SORALUZE1 - IÑAKI ARANBERRI – JON ALTUNA
    85 SORALUZE2 - JON HERIZ – ALBERTO LOSADA
    86 TOLOSA1 - JOXE MARI BELDARRAIN –JULIAN MENDEZ
    87 TOLOSA2 - MIKEL LOPETEGI – ODEI ARREGI
    88 URRETXU - JON IMAZ – JULEN ETXEBERRIA
    89 USURBIL - MIKEL ARANBURU - JUAN MANUEL MARTíN
    90 USURBIL- AGINAGA - OROITZ BRUÑO - ALBARO BRUÑO
    91 VILLABONA1 - EÑAUT ZELARAIN – ANDER JAUREGI
    92 ZALDIBIA1 - JEXUX JAUREGI ALTZO TXIKI - JOXI ETXEBERRIA
    93 ZALDIBIA2 - AITOR JAUREGI - MIKEL LULOAGA LULU
    94 ZALDIBIA3 - JON LULOAGA - JUAN MARTIN LULOAGA
    95 ZEGAMA1 - AITOR ARAKAMA – JON ARAKAMA
    96 ZEGAMA2 - IORITZ ETXEBERRIA – LUIS MALKORRA
    97 ZERAIN  - JOSU ETXEZARRETA – ENETZ OLANO
    98 ZESTOA 1 - IÑAKI ALBERDI - PEPE VALOR
    99 ZESTOA2 - MIKEL ILARRAMENDI - ION ALONSO
    100 ZESTOA3  -MIKEL ARAMENDI - IÑIGO GONZALEZ* Ordezkoa: Ander Larrañaga
    101 ZIZURKIL1 - MIKEL IRURZUN - IKER USABIAGA
    102 ZIZURKIL2 - BEÑAT KARRERA - ION MUJIKA
    103 ZUMAIA1 - ALAN URBIETA - AITOR OIARZABAL
    104 ZUMAIA2 - MIKEL ODRIOZOLA - ARKAITZ AGIRRE
    105 ZUMARRAGA1 - ANDONI MARTINEZ – ENEKO SALBADOR

    LAPURDIKO SAILKATUEN ZERRENDA:

    1 ZIBURU 1 - AMIN - VIDAL
    2 ZIBURU 2 - MICHELE - SABINE
    3 BAIONA 1 - AROTCARENA -  ETXEGOYHEN
    4 BAIONA 2 - ETCHETO - BIDEGAIN
    5 BAIONA 3 - BOULE - BARBET
    6 BAIONA 4 - CARILLO - DUBOURDIEU
    7 BAIONA 5 - ARDOUIN - NOBLIA
    8 BAIONA 6 - NOBLIA -  OLHAGARAY
    9 BAIONA 7 - ALCHOUROU - BERRATZA
    10 BAIONA 8 - CORDOBA - CORDOBA
    11 BAIONA 9 - CACAREIGT PATRICIA -  GONZALES PATRICK
    12 BAIONA 10 - DARRIGOL -  BELOSTEGUY
    13 SARA 1 - GIGI - MIXEL
    14 SARA 2 - ZUBIRIA - MUGICA
    15 DONIBANE LOHITZUN 1 - ETCHECOLA - LARAMENDI
    16 DONIBANE LOHITZUN 2 - ERRANDONEA - ITURRIA
    17 AZKAINE 1 - ISIDRO BATTIT - MASCOTTA
    18 AZKAINE 2 - EDURNE - RAMUNTXO
    19 AZKAINE 3 - MAIDER - MARINE
    20 AZKAINE 4 - ELISSALDE ION ETA CEDRIC
    21 HASPARNE 1 - POYDESSUS - POYDESUS
    22 HAZPARNE 2 - LARRE - HARAN
    23 HAZPARNE 3 - ERGUY - NARP
    24 HAZPARNE 4 - GOUTENEGRE - ARZAC
    25 HAZPARNE 5 - MINJOU - BERHONDO
    26 HAZPARNE 6 - DAGUERRE - GOUTENEGRE
    27 HAZPARNE 7 - HARISTOY - CACHENOUT
    28 BESKOITZE 1 - POCHELU - LIZAR
    29 BESKOITZE 2 - SANBERSON - SANBERSON
    30 URRUÑA 1 - LADEBAT BEÑAT – CAPDEVIELLE JEANINE
    31 URRUÑA 2 - HEGOAZ ORTZI – KOSKARAT AMAIUR
    32 URRUÑA 3 - AMAIA – EXPOSITO PIERROT

    NAFARROA GARAIKO SAILKATUEN ZERRENDA:

    1 AEZKOA - MIKEL SARAGUETA   -   IÑAKI SARAGUETA
    2 ALTSASU 1 - JON    -  JUAN MARIÑELARENA
    3 ALTSASU 2 - JUANFRAN            -  TITO GRANIZO
    4 ALTSASU 3 - KOLDO - NIÑO
    5 ARAITZ (INTZA) - ASIER - JON
    6 ARANTZA - IMANOL MITXELENA    -  XABIER ITURRIA
    7 ARBIZU  1 - ENEKO -   ALAIN BERASTEGI
    8 ARBIZU  2 - ESTEBAN ETXEBERRIA   -  KARLOS ALONSO
    9 ARESO    - MIGUE ZABALETA         -  MIGUEL  MARI BERISTAIN
    10 ARRAIOTZ  1 - JOSE L KARRIKABURU    -    XABIER KARRIKABURU
    11 ARRAIOTZ  2 - ENKARNA ANDUEZA   -   MARILEN PAIN
    12 ARTAXONA   - XABIER AIERBE    -    PEDRO RUBEN RODRIGUEZ
    13 ATARRABIA  1 - PEIO BIDAURRETA    -    JUAN  ARRAIZA
    14 ATARRABIA  2 - IGNACIO LARRAÑETA  -  JESUS TOHANE
    15 ATARRABIA  3 - JAVIER PEREZ     -   SANTI COMPAINS
    16 BAKAIKU  - ENEKO LARRAZA    -IBAI  SENAR
    17 BARAÑAIN  1  (HAIZEA ELKARTE) - LOURDES MITXAUS    -   MILA URBIETA
    18 BARAÑAIN  2   (/HAIZEA ELKARTEA) - IÑAKI ZUBIKARAI   -   XABIER   URRA
    19 BARAÑAIN  3 (KUPELA OSTATUA) - ION URTIAGA   -   PEDRO IZKUE
    20 BARAÑAIN  4 (AKELAMENDI) - ANTONIO URBIETA   -   IOSU AZNAREZ
    21 BARAÑAIN  5 (AKELAMENDI) - JESUS ARRAIZA   -   PEPE INGELMO
    22 BARAÑAIN  6 (KAIOA OSTATUA) - ASIER      -   MIKEL
    23 BARAÑAIN  7 (KAIOA OSTATUA) - IONI       -   FELIX
    24 BERA - IMANOL LARRAÑAGA   -  TXUMARI GOIA
    25 BERBINTZANA  1 - MARIA ZELAIA  TXOKARRO  -  NURIA POVEDO
    26 BERBINTZANA  2 - JAVIER ASIN GARCIA   -  ANGEL MARIN
    27 BERBINTZANA  3 - SERGIO LOPEZ DE LUIS   -   JAVIER ABRIL
    28 BURLATA  1 (E HERRIA) - UNAI      -  ANDER
    29 BURLATA 2 (AXULAR) - ANSELMO IRURITA  -  ESTEFANIA IRURITA
    30 BURLATA 3 (TOSKANA) - JUAN       -   GOIO
    31 BURLATA 4 (TOSKANA) - MIGUEL    - IÑIGO
    32 BURLATA 5 (TOSKANA) - FUSTI      -  JOSI
    33 DONEZTEBE - TOMAS UTERGA         -  RUBIKO  EZKALO
    34 ELGORRIAGA 1 - MATTIN  LARRALDE    -   OIHANE  LARRALDE
    35 ELGORRIAGA 2 - ALVARO PEREZ         -.   UNAI  LEATXE
    36 ELIZONDO  1  (INTZA OSTATUA) - JOSELU RETEGI         -   JUBERA
    37 ELIZONDO  2 (MENDI OSTATUA) - HARITZ  ALUNDA        -   BERNARDO  ALUNDA
    38 ERRATZU  1 - MIKEL ARIZTIA           -  IÑAKI  ZAPIAIN
    39 ERRATZU  2 - MIGUEL ETXANDI       -   SANTI IBARGARAI
    40 ERRATZU  3 - JOSEBA  IRIGOIEN     -   JOSE M ETXENIKE
    41 ERRATZU 4 - BASILIO ALMANDOZ – JOSE M BERRENETXE
    42 ETXALAR 1 - JULEN TELLETXEA     -   ARITZ  IRAZOKI
    43 ETXALAR  2 - IMANOL TELLETXEA   -  ENEKO  ZANZBERRO
    44 ETXARRI  ARANATZ 1 - IMANOL MUNDIÑANO  -   JOSEBA GARCIA
    45 ETXARRI  ARANATZ 2 - ENEKO  LAZKOTZ   -   ARTZAI   IORAURGI
    46 ETXARRI  ARANATZ 3 - URTZI  LOPEZ       -   HAITZ  BEGIRISTAIN
    47 ETXARRI  ARANATZ 4 - PABLO  JAUREGI    -   I  GOIKOETXEA
    48 ETXARRI  ARANATZ 5 - MANUEL CAMPOS   -   RAFA  LAKUNTZA
    49 EUGI 1 - VICENTE ALVAREZ   -   IÑAKI  GOÑI
    50 EUGI  2 - IÑIGO  EUGI      -   AITOR ARRIETA
    51 GALAR  1  (GETZE/SALINAS) - OSKAR            -  IOSEBA
    52 GALAR  2  (GETZE/SALINAS) - MIKEL              -  IBAN
    53 GARES 1 (KULISARKO) - PATXI  ARANA   -   GABRIEL  LAMBERTO
    54 GARES  2 (BALDIZARBE KAFE.) - JOSE A  TORREGROSA   -   IÑAKI  ODRIOZOLA
    55 GARINOAIN  1 - FLORENTINO  ABADIANO   -   ROBERTO  SEGURA
    56 GARINOAIN  2 - OSCAR  BERROGI   -   JAVIER  PAGONAVARRAGO
    57 GARTZARON   1 - IOSEBA  SATRUSTEGI   -   JAVIER  LATASA
    58 GARTZARON   2 - ENEKO   -   ALBERTO ARANGOA
    59 GOIZUETA 1 - ALAIN      -  IBAN
    60 GOIZUETA 2 - AITOR    -   JUAN
    61 IGANTZI   1 - PATXI  ITURRIA     -.   LUIS M ANDUEZA
    62 IGANTZI   2 - XABIER  TELLETXEA    -   AMADOR  TXOPERENA
    63 IGOA 1 - ASENSIO       -   MIGELIKO
    64 IGOA 2 - IÑAKI       -   AINGERU  ETAIO
    65 IMOTZ  (ETXALEKU) - JOSE  RAMON  BELOKI   - RAMON  BELOKI
    66 IRAIZOTZ  1 - MAIDER  LARRAIOTZ   -   ION  ETXEBERRIA
    67 IRAIZOTZ  2 - GORKA     -   MARI
    68 IRAÑETA   - FLORENTINO  BERAZA   -   BENJAMIN  BOTANZ
    69 IRATXETA   - ZALA GUILLEN      -   IOSU
    70 IRUÑA - ALDE ZAHARRA  1 (AITZPILTZE) - DANI  -  TASIO
    71 IRUÑA - ALDE ZAHARRA  2 (ZURIZA) - MONTSE          -   MIKEL
    72 IRUÑA - ALDE ZAHARRA  3 (A BELTZA) - JUAN  JUANIZ   -   XABIER   SUBIZA
    73 IRUÑA - ALDE ZAHARRA  4 (A BELTZA) - IOSU  ARMENDARIZ      -   KARLOS  IZU
    74 IRUÑA - ALDE ZAHARRA  5  (IRRINTZI) - BEÑAT  ARANGOA     -   JOANES  ASURMENDI
    75 IRUÑA – ARROSADIA  1 (L ZAHARRAK) - JESUS M OSAKAR - PATXI ARROSAGARAI
    76 IRUÑA – ARROSADIA  2 (L ZAHARRAK) - ANTONIO OSAKAR      -   MARTIN
    77 IRUÑA – ARROSADIA  3 (ZABADI) - MIKEL ITURBIDE     -   MATEO  IBAÑEZ
    78 IRUÑA – ARROSADIA  4  (S FERMIN) - ALVARO       -  IÑIGO
    79 IRUÑA – ARROSADIA  5 (S FERMIN) - JUAN Mª GUERGUE   -   JUAN JOSE GOÑI
    80 IRUÑA – ARROSADIA  6  (S FERMIN) - MUTI - ARKAITZ
    81 IRUÑA – ARROSADIA  7  (S FERMIN) - MUTI     -   IÑAKI MAYO
    82 IRUÑA – ARROSADIA  8 (S FERMIN) - ALVARO      -  PEPELU
    83 IRUÑA – ARROSADIA  9  (S FERMIN) - ISAAC     -   JAIZKIBEL
    84 IRUÑA – ARROSADIA  10  (S FERMIN) - ENEKOITZ    -   RAFA GORRIA
    85 RUÑA – ARROSADIA  11  (S FERMIN) - IBAN - JORGE
    86 IRUÑA – AZPILAGAÑA  1 - PEPA PAGOLA    -  NAGORE  AZKARATE
    87 IRUÑA – AZPILAGAÑA  2 - IOSU PEREZ DE OBANOS  -   ENEKO  MARKOS
    88 IRUÑA – AZPILAGAÑA  3 - MIKEL  ZENOZ   -   JOSEBA  REVUELTA
    89 IRUÑA – DONIBANE  1 (TOKI EDER) - JERINGO    -   PEDRO  PELOS
    90 IRUÑA – DONIBANE  2 (COTUPPEÑA) - JOSE CONRADO   -   JOAQUIN  IBAÑEZ
    91 IRUÑA – DONIBANE  3 (COTUPPEÑA) - ANDONI DOMINGUEZ   -   JOSE LUIS RAMOS
    92 IRUÑA – DONIBANE  4 (COTUPPEÑA) - JOSE LUIS RAMOS   -   CANDIDO GASTEARENA
    93 IRUÑA – DONIBANE  5 (COTUPPEÑA) - JULEN  GURINA    -   ALFONSO ARISTEGI
    94 IRUÑA – DONIBANE  6 (COTUPPEÑA) - CARLOS   OROZ    -   DANI RODRIGUEZ
    95 IRUÑA – DONIBANE  7 (COTUPPEÑA) - MANOLO   OROZ   -   JESUS  MARTINEZ
    96 IRUÑA – MENDILLORRI 1 - ALFONSO      -    GUILLERMO
    97 IRUÑA – MENDILLORRI 2 - JAIKI       -   KARLOS MEDINA
    98 IRUÑA – MENDILLORRI 3 - IOSU     -  KIKE
    99 IRUÑA – SANDUZELAI  1 (PAIVY) - F   IOSEBA    -   ALCALDE
    100 IRUÑA – SANDUZELAI  2 (MAXI) - F JESUS  -   VICUÑA
    101 IRUÑA (TXANTREA)  1 (ARMONIA) - ENDIKA LEGARRA    -   ONATZ  ALMARAZ
    102 IRUÑA (TXANTREA)  2 (ARMONIA) - JAVIER  BUENO    -   MIKEL ARMENDARIZ
    103 IRUÑA (TXANTREA)  3 (ARPEA OSTA.) - IKER   -   OSKAR
    104 IRUÑA (TXANTREA)  4  (ARPEA OSTA.) - KUNI    -   MANU
    105 IRUÑA (TXANTREA)  5  (EUNTZE OST) - ERIKA  BLANCO         -   BEÑAT   URRA
    106 IRURTZUN   - IÑIGO    REKALDE   -   J  GANDARIAS
    107 ITURMENDI - ARANTXA JUNGITU   -.   MIREN  GALARTZA
    108 IZABA / OTSAGI - MIKEL   BAINES      -   IBAN ZALGIZURI
    109 JAUNTSARATS  1 - PATXI  BIURRARENA   -  PEIO   DORAI
    110 LAKUNTZA - ARTZA      -  JOSE M ARREGI
    111 LEITZA  1 - JOSETXO - JUAN C. ERREGE
    112 LEITZA  2 - URBIETA   -   URBIETA
    113 LEITZA  3 - URRUSTI  -   MIKEL
    114 LEITZA  4 - IORTZ  OIARTZABAL  -   ASIER  GIL
    115 LEITZA  5 - LUKEN  KASARES   -   MIKEL  ZABALETA
    116 LEKUNBERRI - JULEN  ZUBELDIA   -   XUBAN  ARMENDARIZ
    117 LESAKA - JUANJO  IRAZOKI   -   IÑIGO  TELLETXEA
    118 LIZARRA 1  (AMETSA OSTATUA) - SERGIO  ETXAURI GOÑI   -   IRENE  EGURTZA
    119 LIZARRA 2  (AMETSA OSTATUA) - MIKEL  KOLOMO   -   MIKEL  VIÑUALES
    120 M UTILOA  1 - JUANJO  SANTOLAYA   -   JOSE A TORRES
    121 M UTILOA  2 - DANI   GIL    -   JOSE   BERRIO
    122 M UTILOA  3 - JAVIER  ZAMORA   -   CARLOS  LIZARRAGA
    123 OLTZA (ORORBIA)  1 - IÑAKI      -   MINTXO
    124 OLTZA (ORORBIA)  2 - ELENA      -   CARMEN
    125 OLTZA (ORORBIA)  3 - PEDROTXO   -   JULIO  ARITZ
    126 PUIU    - ALFONSO  LABAT   -   BARAS ESPINAL
    127 SAN MARTIN DE UNX 1 - MITXEL    -  LOREN
    128 SAN MARTIN DE UNX 2 - HERVE     -  LUIS
    129 SUNBILLA - PATTERE   GALTZAGORRI   -   INES  OBREGOZO
    130 TAFALLA   1 (LAKUNTZA) - JAVI ELIA - KARLOS BENITO
    131 TAFALLA   2 (BUSKILBERRI) - JOSE LUIS  MAYO   -   LUIS  CALVO
    132 TAFALLA   3 (BUSKILBERRI) - TILIKO    -   KARDELINA  (DAVID MARTINEZ)
    133 TAFALLA   4  (GURE TXOKOA ELKAR) - JAVIER  SOLA       -   ASIER  SOTA
    134 TAFALLA  5 (PEÑA AGUAZON) - DANI  OJER   -   JOSE  ANGEL  OJER
    135 TUTERA  (BETERRI) - MIKEL HUALDE - JUAN C SIERRA
    136 UHARTE IRUÑA  1 - JUAN  RENTERO    -   JORGE  HERNAEZ
    137 UHARTE IRUÑA  2 - ANDRES  ARINA     -   MIGUEL  ARETA
    138 UHARTE IRUÑA  3 - ALFONSO  RENTERIA  -  JAVIER  GARCIA
    139 UNTZUE   - ANDRES   -   ADRIAN
    140 ZANGOTZA  1 - SERGIO  ALMARZEGI   -   PATXI  URMENETA
    141 ZANGOTZA  2 - KARLOS  BEORLEGI   -   ALEJANDRO  MUTILOA
    142 ZANGOTZA  3 - OSKAR  IBAÑEZ  -   JOSER FELIX  OJER
    143 ZIA  (ITZA)   - BIXENTE  ETXEBERRIA   -   MIGUEL  ETXEBERRIA
    144 ZINTRONIKO  1 - CARLOS BLAZQUEZ - CARMEN AIESA
    145 ZIORDI  1 - ANDRES   -   ALFREDO
    146 ZIORDI  2 - PATXI    -   BERASAIN

    BIZKAIAKO SAILKATUEN ZERRENDA - DATUAK JASOTZEN ARI GARA

    1 ALGORTA 1 - JABI MORAL - AURELIO CALVO
    2 ALGORTA 2 - GORKA SAEZ - PABLO IGLESIAS
    3 ALGORTA 3 - JAVI SARRIA - MARIO SARRIA
    4 BARAKALDO1 - J.A. GAY PEREZ - JORGE ALONSO
    5 MUNDAKA - JABI MARTINEZ - ANTONIO JIMENEZ
    6 BERMEO - IÑIGO URRESTI - IGOR AZPILLAGA
    7 ERREKALDE1 - JUANRA LAISEKA - DIONISIO APARIZIO “POTO”
    8 ERREKALDE2 - LUIS MONZON - RITXAR ORTE
    9 ERREKALDE3 - AMAIA BILBAO - GURU CAMPOREDONDO
    10 ERROMO - CLAUDIO FLORES - JOSE MARI ELORZA
    11 GERNIKA - BITTOR AJANGIZ - JUAN LUIS
    12 LUMO - JAIME BILBAO - JOSE ANTONIO ORTIZ
    13 IBARREKOLANDA1 - JOSE LUIS SERNA - JUAN MARI EGUREN
    14 IBARREKOLANDA2 - MANUEL GALVEZ - MARIO ALONSO
    15 IBARREKOLANDO3 - JUAN CARLOS SANZ - JUAN CARLOS DE LA TORRE
    16 LEZAMA  1 - IKER LEJONA - UNAI ATXUTEGI
    17 LEZAMA  2 - IBON ATXUTEGI - LANDER ELORRIAGA
    18 LEZAMA  3 - JOKIN BILBAO - ANGEL OLEA
    19 ZORNOTZA1 - JOSE MARI AREIZAGA - PEDRO LUIS URIBARRI “URTAIN”
    20 ZORNOTZA2 - ELIAS IZURZA - JUAN LUIS GOIKOETXEA
    22 ZORNOTZA3 - BALTZA – MALAGA
    23 ZEBERIO - TXOMIN UNTZAGA - IBAI PEREZ
    24 LEKEITIO - RIKI DE LA RIVA – TXINO GOIKOETXEA
    25 AMOROTO - UGAITZ ITURRARAN EGOITZ LERTXUNDI

    ZUBEROAKO SAILKATUEN ZERRENDADATUEN ZAIN

     

    NOLA IRITSI:

    • ARABAko herrialdeko kanporaketa: ZIGOITIAn, Gopegiko Artzegi jatetxean 10etan


    • BIZKAIko herrialdeko kanporaketa: DERIOko Baserri antzokian goizeko 10etan.


    • GIPUZKOAko kanporaketa: BERGARAn, Aranzadi Ikastolako gimnasioan, arratsaldeko 15:00etan.


    • NAFARROA GARAIko kanporaketa: IRUÑEAn Alde Zaharreko Arrano elkartean 8:30etan


    • LAPURDIko herrialdeko kanporaketa: URRUÑA-PAUSUko Xaia ostatuan 15:00etan.


    • ZUBEROAko herrialdeko kanporaketa: MAULEko Zinka elkartean 15:00etan.

     


    BEHE NAFARROAko herrialdeko kanporaketa martxoak 3 larunbata: DONAPALEUko Foirail ostatuan 15:00etan.

    OHARRA:

    • Zerrenda honetan akatsik aurkitu baduzu edo informazio gehigarririk izanez gero, idatzi idazkaritza(a)ehmus.eus helbidera edo idatzi whatxapez edo sms bidez 644228817 telefonora.
    • Mus bikoteko partaideren batek herrialdeko finalean parte hartzerik ez badu, ez dago arazorik baino aurrez jakinarazi behar da ordezkoaren izena.

    Iruzkinak

    Egin zure iruzkina

    • Galdera: garrantzitsua! Erantzuna zenbakiz eman, mesedez
      Galdera hau spam-aren (eskatu gabeko mezuen) aurkakoa da. Robotak edo pertsonak bereizteko balio du. Eskerrik asko.
    2018, otsailak 24
    Iruzkinik ez Nagusiak;
2018, otsaila
As. As. As. Ost. Ost. Lar. Ig.
   1
 
234
5
 
6
 
7
 
891011
 
12
 
13
 
14
 
15
 
1617
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
2425
 
26
 
27
 
28
 
    
       
Banerrak
Banerrak
Banerrak
Banerrak