• Behe Nafarroako finalarekin, larunbatean osatuko da final nazionala jokatuko duten muslarien zerrenda

    BEHE NAFARROAko finala martxoaren 3an ospatuko dute DONAPALEUko Foirail ostatuan 15:00etan. Hemen duzue sailkatu diren bikoteen zerrenda eguneratua.

    BEHE NAFARROAKO SAILKATUEN ZERRENDA:

    1 AIHERRA 1 - SEILLAN - OLHAGARAY
    2 AIHERRA 2 - MENDIONDO - MENDIONDO
    3 AIHERRA 3 - CANDELE - PEDOUAN
    4 ALDUDE 1 - ETCHEVERRY - TEXIER
    5 ALDUDE 2 - LEGARRA - HARISPE
    6 ALDUDE 3 - HARISPE - OTEIZA
    7 ALDUDE 4 - HUALDE -  ESAIN
    8 ALDUDE 5 - ARAMBEL - HARISPE
    9 BANKA 1 - MUNDUATE - ALBISTUR
    10 BANKA 2 - SALDUBEHERE SOPHIE - SALDUBEHERE MAIDER
    11 BANKA 3 - OCAFRAIN PATRICK - OCAFRAIN JEAN-MARIE
    12 BANKA 4 - NICOLARRENA - SALDUBEHERE
    13 BANKA 5 - URRICARRIET - ETCHEKOLENA
    14 BANKA 6 - OURTHIAGUE - URRICARRIET
    15 BIDARRAI 1 - IBAROLA PATRICK - IBAROLA DAVID
    16 BIDARRAI 2 - POCHELU - POCHELU
    17 BIDARRAI 3 - ITHOROTS  JEAN-JACQUES - MAITIA JOKIN
    18 DONAMARTIRI 1 - NARP - HARAN
    19 DONAMARTIRI 2 - GUELLE - ETCHEVERRY
    20 DONAMARTIRI 3 - PARIS MAITE - IROLA CELINE
    21 DONAPALEU 1 - MERCAPIDE - MERCAPIDE
    22 DONAPALEU 2 - SALLABERRY - SALLAGOITY
    23 DONAPALEU 3 - MOESCA - CALDERON
    24 DONAPALEU 4 - SALLABERRY - ARHANCET
    25 DONAPALEU 5 - ALKAT - LACOSTE
    26 GARAZI 1 - ELIZONDO - GERMAIN
    27 GARAZI 2 - ETCHEPARE - ERRECART
    28 GARAZI 3 - LABY - ESPONDA
    29 GARAZI 4 - DUTREY - INDABURU
    30 HELETA 1 - ETCHEVERRY - INDART
    31 HELETA 2 - GARAT - LOPEZ
    32 HELETA 3 - LARRE - CARRERE
    33 HELETA 4 - SARRAUDE - DURRUTY
    34 HELETA 5 - DUBLANC - JORAJURIA
    35 IRRISARRI 1 - ELGART - ARRICAU
    36 IRRISARRI 2 - STE MARIE - MENBREDE
    37 LARZABALE 1 - ONDARTS - ONDARTS
    38 LARZABALE 2 - LAGOURGUE - AYCAGUER
    39 LARZABALE 3 - HARISCAIN - GARIADOR
    40 LARZABALE 4 - IRIGOIN - EYHERAMOUNHO
    41 LASA 1 - MOCHO - INCHAUSPE
    42 LASA 2 - ARABIT - BIDONDO
    43 LASA 3 - MOUSTIRATS - MOUSTIRATS
    44 LASA 4 - MOUTROUSTEGUY - LAGOURGUE
    45 LASA 5 - OURET - CHOUCHOURROU
    46 LASA 6 - IRIBARNE - ITHURALDE
    47 ISTURITZE 1 - LARRE JON - HARAN GILLES
    48 ISTURITZE 2 - CAZENAVE PATRICIA - GARRA J-BTE
    49 BAIGORRI 1 - SAUSSIE - LURO
    50 BAIGORRI 2 - BASTERETCHE JEAN-PAUL - BASTERETCHE AUDREY
    51 BAIGORRI 3 - MARTINON - MENDIONDO FRANCIS
    52 BAIGORRI 4 - GOYHENETCHE FREDERIC - BESSONART PANTXIKA

    NOLA IRITSI:

    BEHE NAFARROAko herrialdeko kanporaketa martxoak 3 larunbata: DONAPALEUko Foirail ostatuan 15:00etan.

    OHARRA:

    • Zerrenda honetan akatsik aurkitu baduzu edo informazio gehigarririk izanez gero, idatzi idazkaritza(a)ehmus.eus helbidera edo idatzi whatxapez edo sms bidez (0034) 644228817 telefonora.
    • Mus bikoteko partaideren batek herrialdeko finalean parte hartzerik ez badu, ez dago arazorik baino aurrez jakinarazi behar da ordezkoaren izena.
    2018, martxoak 3
    Behe Nafarroa;
2018, maiatza
As. As. As. Ost. Ost. Lar. Ig.
 1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
   
       
Banerrak
Banerrak
Banerrak
Banerrak