• Otsailaren 23an, zazpi herrialdetako 440 muslari lehiatuko dira Lizarrako finalerako txartela lortzeko helburuarekin

    DEIALDIAK:

    ARABAko herrialdeko kanporaketa: AGURAINgo, Herriko tabernan 10:00etan.
    BIZKAIAko herrialdeko kanporaketa: ZEBERIOko, Herriko tabernan 10:00etan.
    BEHE NAFARROAko herrialdeko kanporaketa: BANKAn Herri Antzokian, 15:00etan.
    GIPUZKOAko herrialdeko kanporaketa: ZALDIBIAn, Herri Antzokian, arratsaldeko 15:00etan.
    LAPURDIko herrialdeko kanporaketa: URRUÑA-PAUSUko Xaia ostatuan 15:00etan.

    NAFARROA GARAIko kanporaketa: IRUÑEAn Alde Zaharreko Arrano elkartean 8:30etan
    ZUBEROAkoa otsailaren 16ra aldatu dute: URDIÑARBEko Xistera ostatuan 20:00etan.

     

    HEMEN DUZUE herrietatik SAILKATURIKO MUSLARIEN ZERRENDA. Bai eta herrialdetako kanporaketen xehetasunak ere.

    ARABAko 44 SAILKATUEN ZERRENDA: 

    A 1 - AGURAIN 1 - JOSE MARI OTXOA - ALFREDO LUZURRAGA
    A 2 - AGURAIN 2 - NAGORE - JOSE VALEN
    A 3 - AGURAIN 3 - BUFO - PITXITAS
    A 4 - AGURAIN 4 - GARI - MURGUI
    A 5 - AGURAIN 5 - PIRRI - MAXI
    A 6 - AGURAIN 6 - AINITZE - AXIER
    A 7 - AMETZAGA 1 - OSWALDO DIAZ DE ZERIO - JON ALONSO
    A 8 - AMETZAGA 2 - JOSE LUIS BASTIDA - NATXO RUIZ
    A 9 - AMURRIO1 - ATARRATZ - UZTARITZ
    A 10 - ARAMAIO 1 - IÑIGO MOLERO -  BEÑAT IBARGUREN
    A 11 - ARGANTZUN - TOMAS BASALDUA -  ANTONIO DIAZ
    A 12 - ARGOTE 1 - KANPA -  PEDRO
    A 13 - ARGOTE 2 - -
    A 14 - ARTZENIAGA 1 - JON NIETO ISUSKIZA - JOSE ANTONIO SUAREZ
    A 15 - ARTZENIAGA 2 - ANTONIO GARCIA - PEDRO URIARTE
    A 16 - BITORIANO 1 - JON URIBARRI -  IMANOL AGINAKO
    A 17 - ESKUERNAGA 1 - ZIPO - JASONE
    A 18 - ESKUERNAGA 2 - LORENZO - EMETERIO
    A 19 - GASTEIZ GAZALBIDE1 - IKER -  MIKEL
    A 20 - GASTEIZ GAZALBIDE2 - XABI -  ADRIAN
    A 21 - GASTEIZ GAZALBIDE3 - -
    A 22 - GASTEIZ LAKUA 2 - JON LOPEZ -  IKER AIZPURU
    A 23 - GASTEIZ LAKUA1 - LUIS ISASI - EMILIO FERNANDEZ PALACIOS
    A 24 - GASTEIZ ZABALGANA 1 - FERNANDO - ROSA
    A 25 - GASTEIZ ZABALGANA 2 - JONATAN - JON
    A 26 - GASTEIZ ZABALGANA 3 - RAFA - IÑAKI
    A 27 - GASTEIZ ZABALGA-ZENTRAL - MIKEL DIEZ MZ DE MURGIA -  GORKA ALTUNA
    A 28 - GASTEIZ-AVENIDA 1 - JORGE - JAVI
    A 29 - GASTEIZ-AVENIDA 2 - ANTXOA - MIKEL
    A 30 - GASTEIZ-OREKA - MIKEL GABILONDO - UNAX RUIZ DE ERENTXUN
    A 31 - KABREDO 1 - GORKA SANCHO PZ  AL - JUSTO RODRIGO KINTANA
    A 32 - KANPEZU1 - PABLO IRIARTE -  ESTEBAN
    A 33 - KONTRASTA 1 - EDUARDO -  AITOR
    A 34 - KONTRASTA2 - YOLI - MITXEL
    A 35 - LAUDIO - ANDONI UNZAGA ETA KOLDO LARRINAGA
    A 36 - MIRANDA 1 - LUIS ALBERTO SALAZAR - JONI JIMENEZ
    A 37 - MIRANDA 2 - PEIO SALAZAR - ERIKA VALERO
    A 38 - SARRIA 1 - JON ANDER SANTOS -  IKER ITURRATE
    A 39 - UBIDEA - AITOR ARREGI -  JESUS MARI BENGOA
    A 40 - URKABUSTAIZ 1 - MARTXEL -  LUIS
    A 41 - URKABUSTAIZ 2 - ANTONIO -  ZULUETA
    A 42 - ZIGOITIA 2 - FELIPE -  TXUTXIN
    A 43 - ZIGOITIA1 - JORGE -  JABI
    A 44 - ZIGOITIA3 - ARANEGUI - TABARES

    BEHE NAFARROAKO 66 SAILKATUEN ZERRENDA

    BN 1 - AIHERRA 1 - MIMIHAGUE - MARTINON
    BN 2 - AIHERRA 2 - ARHANCET JEAN-PIERRE - OSPITAL PETTE
    BN 3 - AINHIZE-MONJOLOSE 1 - MONGABURU MARIE-HELENE - SARHY IRENE
    BN 4 - AINHIZE-MONJOLOSE 2 - PETOTEGUY PETTAN - LOYATHO MAYLIS
    BN 5 - AINHIZE-MONJOLOSE 3 - PETOTEGUY CAMILLE - UHART MICHEL
    BN 6 - AINHIZE-MONJOLOSE 4 - ETCHART DAVID - LARTIGAU ANDRE
    BN 7 - AINHIZE-MONJOLOSE 5 - PARIS MIKAEL - PARIS DAVID
    BN 8 - ALDUDE 1 - URRICRAIET MARIE-PAZ -  MONACO REGINE
    BN 9 - ALDUDE 2 - GONI MIZEL - LAXAGUE MIZEL
    BN 10 - ALDUDE 3 - ARRETCHE GILBERT - LAXAGUE BENAT
    BN 11 - ALDUDE 4 - LAXAGUE XAVIER - BAUDOUR ANTHONY
    BN 12 - BAIGORRI 1 - USTARITS - BRUST
    BN 13 - BAIGORRI 2 - GARAICOCHEA - CARICABURU
    BN 14 - BAIGORRI 3 - LURO - BIDART
    BN 15 - BAIGORRI 4 - COSCARAT - OSPITAL
    BN 16 - BAIGORRI 5 - SALDUNBIDE - MOCHO
    BN 17 - BAIGORRI 6 - HARISTCHELAR - IRIGARAY
    BN 18 - BAIGORRI 7 - COSTERA  - LARRE
    BN 19 - BANKA 1 - BIDART MAIDER - URRICARIET MARIE-LUCIE
    BN 20 - BANKA 2 - MUNDUATE TTOTTE - ALBISTUR RAMUNTXO
    BN 21 - BANKA 3 - BATITA - AMAIA
    BN 22 - BANKA 4 - SORHONDO PASCAL - MARTINEZ JEAN-MARIE
    BN 23 - BANKA 5 - OCAFRAIN MICHEL - ETCHENIQUE PAMPI
    BN 24 - BANKA 6 - OSPITAL - BIDART
    BN 25 - BANKA 7 - JUANIKOTENA FRANTXOA - JUANIKOTENA JEAN
    BN 26 - BIDARAI 1 - IBAROLA DAVID - IBAROLA PAXCAL
    BN 27 - BIDARAI 2 - ITHOROTS JEAN-JASQUES - MAITIA JOKIN
    BN 28 - BUZUNARITZE 1 - BELOSTEGUY JEAN-BATTITTE - ETCHOINIA JEAN-CLAUDE
    BN 29 - BUZUNARITZE 2 - LARRE - IROLA
    BN 30 - DONAMARTIRI 1 - MIRANDE MATHIAS - ELISSALDE NICOLAS
    BN 31 - DONAMARTIRI 2 - APHECETCHE - HAISSAGUERRE
    BN 32 - DONAMARTIRI 3 - MOESCA - CALDERON
    BN 33 - DONAPALEU 1 - LAGOURGUE BENAT - DUTREY PEYO
    BN 34 - DONAPALEU 2 - SALLABERRY THOMAS - ARHANCET FREDERIC
    BN 35 - DONIBANE GARAZI 1 - ERRECART MICHEL - GIRBON JEAN-MARC
    BN 36 - DONIBANE GARAZI 2 - PESSANS - PESSANS
    BN 37 - DONIBANE GARAZI 3 - ETCHART FABRICE - AMESTOY CEDRIC
    BN 38 - DONIBANE GARAZI 4 - ESPONDA RAYMOND - LABY JACKY
    BN 39 - DONIBANE GARAZI 5 - ETCHEPARE NANO - ERRECART JEAN-CLAUDE
    BN 40 - HELETA 1 - EYHERAMOUNHO SERGE - IRIGOIN PATRICK
    BN 41 - HELETA 2 - BESSONART PANTXIKA - GOYHENETCHE FREDO
    BN 42 - HELETA 3 - LAPEGUE PEIO - LABY BIXENTE
    BN 43 - HELETA 4 - DURCUDOY CHRISTOPHE - ETCHEPARE COCO
    BN 44 - HELETA 5 - ARSAUT BENAT - MULAS HERVE
    BN 45 - HELETA 6 - PATALAGOITY MAITE - MENBREDE JEAN-MICHEL
    BN 46 - IRISARRI 1 - SALLAGOITY GILBERT - SALLAGOITY BENOIT
    BN 47 - IRISARRI 2 - LARRAMENDY BENAT - HAUSCARRIAGUE ETIENNE
    BN 48 - IRISARRI 3 - MINHONDO PEIO - OILLARBURU JEAN-MARIE
    BN 49 - IRISARRI 4 - MENDIBURU FLORIAN - THICOIPE BITTOR
    BN 50 - IZTURITZE 1 - LAMARQUE LOUIS - EYHERABIDE MATTIN
    BN 51 - IZTURITZE 2 - PREBENDE - PREBENDE
    BN 52 - IZTURITZE 3 - POCHELU - ETCHEBARNE
    BN 53 - LARZABALE 1 - UHART - UHART
    BN 54 - LARZABALE 2 - DELCAMPO PEIO - SALLABERRY KLEINA
    BN 55 - LASA 1 - MOCHO - MOCHO
    BN 56 - LASA 2 - LESPADE - ITHURALDE
    BN 57 - LASA 3 - IRIBERRY - IDIART
    BN 58 - LASA 4 - IDIART - BIDONDO
    BN 59 - LASA 5 - IRIBARNE - CHOUCHOUROU
    BN 60 - LASA 6 - LARRE XABI - LARRE INAKI
    BN 61 - LASA 7 - EYHERABIDE DAMIEN - PIARRESTEGUY BENOIT
    BN 62 - MENDIBE 1 - ODILE - JEAN-FRANCOIS
    BN 63 - MENDIBE 2 - FRANTXOA - JEROME
    BN 64 - MENDIBE 3 - TORRE MATHIEU - TORRE GORKA
    BN 65 - MENDIBE 4 - CHANTAL - KAYET
    BN 66 - MENDIBE 5 - GILBERT - HERVE

    BIZKAIAko 32 SAILKATUEN ZERRENDA

    B1 - IBARREKOLANDA3 - JOSE L. SERNA ISASI -  JUAN M EGUREN ODRIOZOLA
    B2 - BASAURI-ESKER - CARLOS LAGO BARREIRO - JOSE LUIS DEL OSTAL
    B3 - LEKEITIO1 - JOSEBA GOIKOETXEA -  RICARDO DLA RIVA DIAZ
    B4 - SANTUTXU2 - SERGIO JUSTO -  JOSE LUIS FUENTES
    B5 - BASAURI-IPOTX - ALBERTO GARTZIA - JUAN MARI GARTZIA”PITU”
    B6 - BAKIO - IÑIGO URRESTI -  ISASI
    B7 - SANTUTXU1 - ROBERTO FERNANDEZ -  ANGEL CANTERA
    B8 - BERRIATUA - XABIER GARATE -  IÑAKI GALINDO CACERES”GALLO”
    B9 - SONDIKA1 - IRAIDE GORROTXATEGI -  IDOIA IÑARRA
    B10 - BILBO-MIRIBILLA - AITOR LOPEZ -  JOSE MARIA MATA
    B11 - IBARREKOLANDA2 - AITOR VIVANCO JUEZ -  ARKAITZ VIVANCO LLANOS
    B12 - SANTUTXU3 - ISMAEL TORRALBA -  PEDRO ZUBERO
    B13 - DERIO - KOLDO OLABARRIETA -  IÑAKI OLIVEROS
    B14 - LEKEITIO2 - JOSEBA TXAKARTEGI -  JOSU BELAUSTEGI
    B15 - BARAKALDO - JOSE ANTONIO MARTINEZ  - JOSE A.GAY PEREZ
    B16 - IBARREKOLANDA1 - INAKI PEREZ SANCHEZ -  FCO. JAVIER ALVAREZ CORRA
    B17 - MUNDAKA - XABI KASTAÑAGA -  ANDER GUTIERREZ
    B18 - ERREKALDE1 - LUIS MONZON -  RITXAR ORTE
    B19 - SANTUTXU5 - JOSE ANTONIO SUAREZ- TXUTXIN GONZALEZ
    B20 - GERNIKA1 - JOSE ANTONIO ORTIZ -  JAIME BILBAO
    B21 - ERREKALDE2 - JOSU IBARRA -  IÑAKI RABAGO
    B22 - GERNIKA2 - BITTOR MADARIAGA -  JUAN LUIS URIARTE
    B23 - LEMOA - PABLO AGIRREZABALA -  KARLOS ARROITA(67793299)
    B24 - ZORNOTZA1 - JOSU DUDAGOITIA -  MIGUEL CONDE
    B25 - ZORNOTZA2 - JOSE MANU DUDAGOITIA -  JOSE RAMOS LARRUZEA
    B26 - BERMEO - JABI”OTXOTE -  JOXI
    B27 - ERREKALDE3 - IÑAKI DIAZ-TXABI KINTANA
    B28 - LEZAMA  - IGOR SERRANO – IGOR AMARIKA
    B29 - SANTUTXU4 - JOSEBA BARRENA -  MANUEL MELON
    B30 - SONDIKA2 - ARKAITZ LARRAZABAL - JOSE LUIS HERNANDEZ
    B31 - ZEBERIO - AITOR BASTERRA-LEOPOLDO BARAÑANO
    B32 - ZORNOTZA3 - JON TALEGON - ANDER

    GIPUZKOAko 117 SAILKATUEN ZERRENDA

    G 1 - ADUNA /6-1 / JOSEBA ABURUZA - JOSE MARI SARASAOLA
    G 2 - AIZARNAZABAL /4-1 / DABID ETXABE – GORKA ETXABE
    G 3 - ALEGIA1 /11-2 / XABI GOIKOETXEA - URKO OTAMENDI
    G 4 - ALEGIA2 / ASIER EZEIZA - AITOR GUTIERREZ
    G 5 - ALTZO /5-1 / JOXE MARI URBIETA - IBAI URBIETA
    G 6 - AMEZKETA1 /12-2 / MIKEL LOIDI -  IORITZ SARALEGI
    G 7 - AMEZKETA2 / ERIK SAGASTUME -  IMANOL YUGUEROS
    G 8 - ANDOAIN / 12 - 1 / ANDONI ALVAREZ - XABIER ARANZETA
    G 9 - ANDOAIN2 / ASIER TEJADA - LANDER GARCIA
    G 10 - ANOETA1 /15-2 / JON OTEGI - EGOITZ LUISA
    G 11 - ANOETA2 / ARATZ LUISA - ASIER GOYARAN
    G 12 - ANTZUOLA1 /28-4 / LORENTZO ITURBE - JESUS ZUBIKARAI.
    G 13 - ANTZUOLA2 / MARIANO URRUTXI-JOXE RAMÓN URZELAI.
    G 14 - ANTZUOLA3 / ANSELMO MARTÍNEZ-SERAFIN
    G 15 - ANTZUOLA4 / IOSU ASENSIO-IOSU ZUBIKARAI
    G 16 - ARAMA /6-1 / JOXEMARI GOROSTIZU -  IÑIGO OIARBIDE
    G 17 - ARETXABALETA / 10 - 1 / LUIS FELIX UNANUE - ETXEBARRIA
    G 18 - ARRASATE1 /12-2 / JUAN BAUTISTA BOLINAGA - SEBASTIAN SAGASTA
    G 19 - ARRASATE2 / ANDONI URIBARRE-ITURRIETA - IBAN ARANGUREN
    G 20 - ASTEASU /6-1 / PELLO GARIN -  ION ORMAZABAL
    G 21 - ATAUN / 7 - 1 / XABI ALTUNA - JON URTEAGA
    G 22 - BALIARRAIN /8-1 / JOSE OLAIZOLA - JOSE GARMENDIA
    G 23 - BEASAIN-ARRIARAN -1 / 16 / AITOR MENDIZABAL - IÑAKI ARANBURU
    G 24 - BEASAIN-ARRIARAN 2 / JON MADINA - XABIER ARRIETA
    G 25 - BEASAIN1 /12-2 / JOSEBA SARRIEGI - ENEKO SALVADOR
    G 26 - BEASAIN2 / JOSEBA BIDEGAIN - JON LIZARAZU
    G 27 - BERASTEGI /4-1 / ARITZ MUJIKA - ?
    G 28 - BERGARA1 /20-3 / GORKA AURIEKOETXEA – JOSE LUIS DAVILA
    G 29 - BERGARA2 / MIKEL ARANZABAL- PAUL VALGAÑON
    G 30 - BERGARA3 / ANDER PLAZAOLA-ANDER RETOLAZA
    G 31 - BIDEGOIAN/6-1 / MIKEL LASA - ANDONI EGIGUREN
    G 32 - DEBA1 /21-3 / EGOITZ BASURKO-JULEN BADIOLA
    G 33 - DEBA2 / INAKI TXARTURI-JABI DELGADO
    G 34 - DEBA3 / ROMAN GALARRAGA-JOSE IGNACIO URKIRI
    G 35 - DONOSTIA -ANTIGUA /4-1 / LURDES TOLOSA - JUAN MIGUEL LOIDI
    G 36 - DONOSTIA-AMARA /5-1 / VICTOR FERNANDEZ - OSCAR MELLADO
    G 37 - DONOSTIA - ALDE ZAHARRA /4-1 / IÑAKI ETXANIZ - GORKA ETXEBERRIA
    G 38 - DONOSTIA - ALDE ZAHARRA2 /5-1 / IÑIGO BASAGOITI - JOSU RODRIGEZ
    G 39 - DONOSTIA-ALTZA1 /11-2 / UNAI OLIDEN - ASIER OLIDEN
    G 40 - DONOSTIA-ALTZA 2 / YERAY RODRÍGUEZ - JUAN JOSE GÓMEZ
    G 41 - DONOSTIA-INTXAURRONDO /5-1 / JOSEBA OUTERAIL - VIRGINIA CANO
    G 42 - EIBAR 11 - 1 / AITOR CALVO – ARITZ CID
    G 43 - EIBAR 2 / OIHANE GOLDEA – JON ZUBIZARRETA
    G 44 - ELGOIBAR /4-1 / IBON VILLANUEVA - ZIGOR BENGOETXEA
    G 45 - EREÑOZU /9-1 / HODEI EGAÑA - JOXAN EGAÑA
    G 46 - ESKORIATZA 4 – 1 / JUAN LUIS ZUBIZARRETA – JOXEMARI ETXEBARRIETA
    G 47 - EZKIO /9-1 / JON MUÑOZ – FELIX ETXEBERRIA
    G 48 - GABIRIA / 16 - 1 / JUAN KARLOS KORTA – EUXEBIO ZABALA
    G 49 - GABIRIA2 / JOKIN MURUA – BEÑAT MAIZ
    G 50 - HERNANI1 /13-2 / JOXEMI AIERBE -  GARIKOITZ PASKUAL
    G 51 - HERNANI2 / IKER ZURUTUZA -  BORJA TEJEDOR.
    G 52 - IBARRA1 /11-2 / JABI REZOLA - ARISTONDO
    G 53 - IBARRA2 / HARITZ - TXANTXAN
    G 54 - IDIAZABAL / 6-1 / ALEJANDRO BIKUÑA -  ANTONIO BERASATEGI
    G 55 - IGELDO / MIKEL OLASAGASTI – RAMON URRUZMENDI
    G 56 - IKAZTEGIETA1 /11-2 / XABAT IBARGUREN - JULEN ARANBURU
    G 57 - IKAZTEGIETA2 / UXER MOZO - JON LUZURIAGA
    G 58 - IRURA 1 /11-2 / AGOSTI GARMENDIA - GORKA AYESTARAN "DEMONIO"
    G 59 - IRURA2 / IOSU OLANO - JOXI BALBERDI
    G 60 - ITSASO 10 / 1 / ENEKO LASA - AITOR SALUTREGI FINALERA
    G 61 - ITSASONDO 6 / 1 / JOSEBA GOIKOETXEA - PATXI SALAXAR
    G 62 - ITZIAR  /4-1 / JOSEBA ARANGUREN -  XABIER UDABE
    G 63 - LASARTE1 /11-2 / UNAI REBE - XABIER ARTEAGA
    G 64 - LASARTE2 / MIKEL BEGIRISTAIN - BEÑAT ESNAOLA
    G 65 - LAZKAO1 /18-2 / GOTZON PLAZAOLA - JON BARANDIARAN
    G 66 - LAZKAO2 / PATXI ALTUNA - IBAI AGIRRE
    G 67 - LARRAUL / 4-1 / JUAN KORTAJARENA - UNAI KORTAJARENA
    G 68 - LEABURU /4-1 / JOXE LUIS ADURRIAGA - IMANOL ZABALA
    G 69 - LEGAZPI 1 /11-2 / BEÑAT MAIZ - JOSU DORRONSORO
    G 70 - LEGAZPI 2 / JOSEBA TELLERIA-JOSEBA GABILONDO
    G 71 - LEGORRETA1 /8-1 / URKO IRISARRI - JOSU ALBISU
    G 72 - LIZARTZA1 /12-2 / XABIER - ASIER
    G 73 - LIZARTZA2 / OIER MINTEGI - MUÑO
    G 74 - LEZO1 /12-2 / IÑIGO ETXEBERRIA -LUKEN MARTIN
    G 75 - LEZO2 / JON ARRUTI - KONTXI ARRUTI
    G 76 - MUTILOA /5-1 / JOXE AROZENA - BIXENTE APALATEGI
    G 77 - OIARTZUN1 /16-2 / IÑIGO ROMERO -  JON GUEMBE
    G 78 - OIARTZUN2 / ELIXABET VEGA -  IGOR PARRO
    G 79 - OLABERRIA /5-1 / JOKIN UGARTEMENDIA - JOKIN ARRATIBEL
    G 80 - OÑATI /4-1 / ARITZ LOITI -MARILU BASTERRA
    G 81 - ORENDAIN /5-1 / ANA MARI ITURRIOTZ - IÑAKI GARMENDIA
    G 82 - ORERETA-ERREN-1/11-2 / JOXEAN GONZALEZ -  TXANPI
    G 83 - ORERETA-ERREN-2 / ANDER TELLERIA -  IBON APAOLAZA
    G 84 - OREXA /6-1 / NEKANE MALKORRA -  JOKIN ZAPIRAIN
    G 85 - ORIO/4-1 / BITTOR ANDRES* - JOKIN SALSAMENDI.*
    G 86 - ORMAIZTEGI1 / 11 - 1 / JULIAN ZABALA - MIKEL AGIRRE
    G 87 - ORMAIZTEGI 2 / JOSEMI GUILLERMO – PEDRO SANGUINO
    G 88 - PASAIA-ANTXO /8-1 / PEDRO AMIANA – INA MARIEZKURRENA
    G 89 - PASAIA-TRINTXERPE1 /11-2 / EDUARDO ASEGINOLAZA - PERIKO IBARGARAI
    G 90 - PASAIA-TRINTXERPE2 / IÑAKI PORTELA - EMILIO
    G 91 - PASAI-DONIBANE /9-1 / BERNA BENGOETXEA - JOSU BENGOETXEA
    G 92 - PASAI-SAN PEDRO1 /16-2 / HAIZEA IBARGARAI - AMAIA MUGURUZA
    G 93 - PASAI-SANPEDRO2 / FRANCISCO MUÑOZ "PATXEKO" - GOTZON ALKORTA
    G 94 - SEGURA / 26 - 1 / EÑAUT ALTUNA -  IÑAKI ELORZA.
    G 95 - SEGURA2 / JON SARASOLA -  XABIER SUAREZ.
    G 96 - SEGURA3 / ENETZ OLANO -  JOSU ETXEZARRETA.
    G 97 - SEGURA4 / JON ANDER HONBRE -  IRAITZ IPARRAGIRRE.
    G 98 - SORALUZE1 /12-2 / MIKEL IÑURRIETA - IÑAKI LASKURAIN
    G 99 - SORALUZE2 / ION HERIZ - XABI ELIZBURU
    G 100 - TOLOSA /5-1 / ILLART LASA - IBAN AGUERO
    G 101 - USURBIL1 /11-2 / ALBARO BRUÑO - JUSTO PULIDO
    G 102 - USURBIL2 / KOLDO LIZASO - JOSEBA ERRAZKIN
    G 103 - USURBIL-AGINAGA /5-1 / GONTZALO BRUÑO - AGUXTIN UGARTE "TXANTXON"
    G 104 - VILLABONA1/11-2 / EÑAUT ZELARAIN - ANDER JAUREGI
    G 105 - VILLABONA2 / KOLDO SEARA - ENEKO ITURBE
    G 106 - ZALDIBIA1 /19-3 / IÑAKI NAVIO "TXAPAS" -  JOXE MIEL URDANGARIN "JIMI"
    G 107 - ZALDIBIA2 / MIKEL ATXAGA "AUZO" -  XABAT GARMENDIA "XATO"
    G 108 - ZALDIBIA3 / BENI GAILURRALDE* - HILARIO AGIRRE "KAXKO"
    G 109 - ZEGAMA /7-1 / JAUN PEREZ - DENIS PEREZ
    G 110 - ZESTOA1 /11-1 / PEPE VALOR – IÑAKI ALBERDI
    G 111 - ZESTOA2 / ANDONI ITURBE – IÑAKI IRAOLA
    G 112 - ZIZURKIL1 /11-2 / AITOR SAN SEBASTIAN - BEÑAT OLAZABAL
    G 113 - ZIZURKIL2 / JOXE RAMON USABIAGA - AITOR SARASUA
    G 114 - ZUMAIA1 /14-2 / BEÑAT MANTEROLA - DAVID CALDERON
    G 115 - ZUMAIA2 / ION AGIRRE - BORJA YEREGI
    G 116 - ZUMARRAGA1 /14-2 / ANTONIO ARANZADI - JON URZELAI
    G 117 - ZUMARRAGA2 / JUANJO BERGARA -  JABIER AZTIRIA

    LAPURDIko 24 SAILKATUEN ZERRENDA

    L 1 - AZKAINE 1 - POCHELU JEROME - MAIALEN
    L 2 - AZKAINE 2 - MASCOTENA B - ISIDRO
    L 3 - AZKAINE 3 - DELIART ANDDE – LONDAITZ MATHIEU
    L 4 - BAIONA 1 - POCHELU - RICHARD
    L 5 - BAIONA 10 - PINAUD MARTINE – MALOT JEAN MICHEL
    L 6 - BAIONA 2 - AROTCARENA - ETCHEGOYEN
    L 7 - BAIONA 3 - MAINHAGUET - OLHAGARAY
    L 8 - BAIONA 4 - CARILLO - LURO
    L 9 - BAIONA 5 - NOBLIA – ARDOUIN
    L 10 - BAIONA 6 - DARRIGOL - BELASTEGUY
    L 11 - BAIONA 7 - SIMON - HEGUY
    L 12 - BAIONA 8 - HIRIGOYEN - HIRIGOYEN
    L 13 - BAIONA 9 - DULONG - CASTERA
    L 14 - DONIBANE LOHITZUN 1 - SUPERVIE HENRI – BERTHANY CHARLIE
    L 15 - DONIBANE LOHITZUN 2 - ROSSE JOEL – HARANBURU MONIQUE
    L 16 - HAZPARNE 1 - REVOREDO - IRIGOYEN
    L 17 - HAZPARNE 2 - ONDARTZ - ONDARTZ
    L 18 - HENDAIA 1 - FELIX - INKO
    L 19 - HENDAIA 2 - TXOMIN - ARITZ
    L 20 - URRUÑA 1 - AINCIAR - ERGUY
    L 21 - URRUÑA 2 - TELLECHEA - ICHOROTS
    L 22 - URRUÑA 3 - ARZALLUS - URRUTIA
    L 23 - URRUNA 4 - DAL-ZIN - MARINEA
    L 24 - ZIBURU 1 - ERRANDONEA - ITURRIA

    NAFARROA GARAIko 157 SAILKATUEN ZERRENDA

    NG 1 - AEZKOA-ERRO 1 - MANEX PEDROARENA - ANDER BARBERENA
    NG 2 - AEZKOA-ERRO 2 - KARLOS SARAGUETA - IÑAKI SARAGUETA
    NG 3 - AGOITZ  1 - AMAIA GARCIA - IÑAKI GARCIA
    NG 4 - AGOITZ 2 - MIKEL LAKO - IBAI EZPELTA
    NG 5 - ALTSASU 1 - JOBITA MORO - SAIOA ERRO
    NG 6 - ALTSASU 2 - DINA REPARAZ - JAZINTO BENGOETXEA
    NG 7 - ARANDIGOIEN - GOIO PERED – JAVIER URRA
    NG 8 - ARANTZA - MARKEL JORAJURIA - JOSEBA PIKABEA
    NG 9 - ARBIZU  1 - FRAN BALDA – ENEKO LAZKOZ
    NG 10 - ARBIZU  2   - PELLO INSAUSTI - TXOMIN FLORES
    NG 11 - ARESO 1 - ANARTZ OLANO -  LEIRE ANGULO
    NG 12 - ARESO 2  - JOSE ONSALO – MIGEL ERASO
    NG 13 - ARRAIOTZ  (Zubi Ondo Ostatua) 1 - KORO ZELAIETA - PATXI MARIÑELARENA
    NG 14 - ARRAIOTZ (Zubi Ondo Ostatua)  2 - JOSE MIGUEL GOÑI – ANGEL JUBERA
    NG 15 - ARRAIOTZ (Arizti Elkartea) 3 - MARIALEN PAIN - ENKARNA ANDUEZA
    NG 16 - ARRAIOTZ (Arizti Elkartea)  4 - ARITZ ALUNDA - GARIKOITZ LARRETXEA
    NG 17 - ATARRABIA 1 - JESUS VILLANUEVA - PATXI ARTZE
    NG 18 - ATARRABIA2 - ARITZ ESPINAL - MIKEL ALZUALDE
    NG 19 - BARAÑAIN  ( Akelamendi Taberna)  1        - IBAN ARRAIZA - MARKEL GORRAIZ
    NG 20 - BARAÑAIN  ( Haizea Elkartea)          2 - PEDRO IZKUE - JON URTIAGA
    NG 21 - BARAÑAIN ( Kupela Taberna)           3 - PRUDEN DOMINGUEZ - BEGOÑA ERRO
    NG 22 - BARAÑAIN  (Txalaparta  Taberna)    4           - MIKEL ARLEGI - AITZIBER  IRAGUI
    NG 23 - BARAÑAIN  ( Kaioa Taberna)            5 - MARIVI BELZUNZE - AGUSTIN REMON
    NG 24 - BARASOAIN 1 - IBAN EZCURRA - DANIEL GONZALEZ
    NG 25 - BARASOAIN 2 - ALBERTO LIZAR – JAVIER IRATXETA
    NG 26 - BARASOAIN 3 - ANTXON MORAL – CARLOS GOMEZ
    NG 27 - BERA - IÑIGO JAUREGI - JON IRAZOKI
    NG 28 - BERBINTZANA  1 - GARTXOT IRIBARREN - IOSU ILARREGUI
    NG 29 - BERBINTZANA  2 - ANDONI GURREA - IOSEBA ARRASTIA
    NG 30 - BURLATA  (Toskana Ostatua)      1 - JESUS LISARRI - VICTOR LISARRI
    NG 31 - BURLATA  (Toskana Ostatua)      2 - TOÑO ZAZPE - ANTONIO LOREA
    NG 32 - BURLATA  (Toskana Ostatua)      3 - JUAN AGUIRRE – JOSE RAMON AZKOITI
    NG 33 - BURLATA  (Euskal Herria Peña)  4 - ISIDORO JIMENEZ  - PABLO IRIARTE
    NG 34 - BURLATA  (Euskal Herria Peña)  5 - UNAI OTSOA  - ANDER LABARI
    NG 35 - BURLATA  (Axular Elkartea )       6 -
    NG 36 - DONEZTEBE  1 - JOSE ELIZALDE - PEDRO JESUS SANTESTEBAN
    NG 37 - DONEZTEBE  2 - RAMONTXO ETXEBESTE - JOSEAN MIGELENE
    NG 38 - ELGORRIAGA  - PATXI XABIER JORAJURIA - IÑAKI TELLETXEA
    NG 39 - ELIZONDO  1   - JOSEBA IRIGOIEN - ANGEL ALMANDOZ
    NG 40 - ELIZONDO  2  - MIKEL ARIZTIA - KOLDO URIBEETXEBERRIA
    NG 41 - ERRATZU  1 - AINHOA ALMANDOZ - ALBERTO IÑARREA
    NG 42 - ERRATZU  2 - ALAZNE UNTXALO - MARKOS AIZPURUA
    NG 43 - ERRATZU  3 - JOSE MIGUEL CORDOBA - MAIRU GARISOAIN
    NG 44 - ERRIBERRI - JUAN LOREA - LUIS MARTINEZ
    NG 45 - ERRONKARI - MARCUS ANAUT – MIKEL BAINES
    NG 46 - ETXALAR   - MANUEL TELLETXEA – JOSE MARTIN CELAIETA
    NG 47 - ETXALEKU (IMOTZ) - JAVIER GOÑI – MIKEL OLLO
    NG 48 - ETXARRI  ARANATZ  1 - JON ANSOTEGI – DORITA ANSOTEGI
    NG 49 - ETXARRI  ARANATZ  2 - RAFA LAKUNTZA – GORKA GARATE
    NG 50 - ETXARRI  ARANATZ  3 - HAITZ BEGIRISTAIN – URTZI LOPEZ
    NG 51 - GALAR - MIGUEL MINDEGUIA – GINES SERRANO
    NG 52 - GARTZARON  1 - JOSEBA SATRUSTEGI – JAVIER LATASA
    NG 53 - GARTZARON  2 - IMANOL IRAGI –UNAI LARRAIOZ
    NG 54 - GOIZUETA - JUAN ESCUDERO – IBAN ESCUDERO
    NG 55 - IGANTZI     1 - ANUNTXI TXOPERENA – AXUN IRIBARREN
    NG 56 - IGANTZI     2 - XABAT MATXIKOTE – JOEL ORONOZ
    NG 57 - IGOA - ARKAITZ IRAITZOTZ – ANDER ARREGI
    NG 58 - IRAIZOTZ    1 - JOSEBA SARASA – RAUL CASIMIRO
    NG 59 - IRAIZOTZ    2 - ENEKO BERASAIN – PATXI ETXEBERRIA
    NG 60 - IRATXETA   1 - ALBERTO RETA – IÑIGO ZABALZA
    NG 61 - IRATXETA   2 - RICARDO GUILLEN – JOSU DIEZ
    NG 62 - IRUÑEA - ALDE Z.  (BAR ZURIZA)   1 - JAVIER LIZARAZU – ANGEL AZPARREN
    NG 63 - IRUÑEA   (ARRANO ELKARTEA)   2 - IKER ESPARZA – OSKAR GARCES
    NG 64 - IRUÑEA   (ARRANO ELKARTEA)   3 - JOSU ARMENDARIZ – TXETXEN LEATXE
    NG 65 - IRUÑEA -  ALDE Z. (BAR MAIRA)    4 - IÑAKI ORTIZ – ENEKO MARCOS
    NG 66 - IRUÑEA -  ALDE Z. (BAR MAIRA)    5 - IÑAKI ETXEBERRIA – BEÑAT URRA
    NG 67 - IRUÑEA -  ALDE Z. (BAR MAIRA)    6 - RUBEN HUARTE – SANDRA VILLAFRANCA
    NG 68 - IRUÑEA- ALDE Z.(BAR MAIRA) 7 - TIMOTEO ETXEBERRIA - JAIONE OTXANDORENA
    NG 69 - IRUÑEA -  ALDE Z. (PEÑA IRRINTZI) 8 - ALBERTO BIZKAI – JAVIER FABO
    NG 70 - IRUÑEA -  ALDE Z. (PEÑA IRRINTZI) 9 - IÑAKI MUNARRIZ – IKER ALONSO
    NG 71 - IRUÑEA  ( SOCIEDAD AIZPILTZE)   10  - TOÑO SALVATIERRA – IÑAKI HERNANDEZ
    NG 72 - IRUÑEA- ARROSADIA ( ZABALDI)  1 - DANI ELETA – ANTXON OTAIO
    NG 73 - IRUÑEA- ARROSADIA ( ZABALDI) 2 - ALFREDO MATXIÑENA – GURUTZE ARETA
    NG 74 - IRUÑEA- ARROSADIA ( LAGUN Z.) 3  - MARI OSAKAR – MARTIN GASCUE
    NG 75 - IRUÑEA- ARROSADIA ( LAGUN Z.) 4 - ANTONIO OSACAR – PEDRO M. ITURRI
    NG 76 - IRUÑEA- ARROSADIA ( LAGUN Z.) 5 - JUAN CARLOS ALZUGUREN – KARMELO SANZ
    NG 77 - IRUÑEA- ARROSADIA ( P.SAN FERMIN) 6 - CONSUELO ASURMENDI – PEIO LABELLA
    NG 78 - IRUÑEA- ARROSADIA ( P.SAN FERMIN) 7 - ASIER ESKOBOSA – IÑAKI VIDONDO
    NG 79 - IRUÑEA- ARROSADIA ( P.SAN FERMIN) 8 - MIKEL ALASTUEY – ALAIN BERASTEGI
    NG 80 - IRUÑEA- ARROSADIA (P.SAN FERMIN) 9 - ALBERTO ARANGOA – ENEKO LEGARRA
    NG 81 - IRUÑEA- ARROSADIA (P.SAN FERMIN 10 - XABI RAMIREZ – MIKEL MUTILVA
    NG 82 - IRUÑEA- ARROSADIA (P.SAN FERMIN 11 - PEDRO URRUTIA – ALVARO SEVILLANO
    NG 83 - IRUÑEA- ARROSADIA (P.SAN FERMIN 12 - RAFA GORRIA – ENEKOITZ GORRIA
    NG 84 - IRUÑEA- DONIBANE ( TOKI EDER)   1 - DAVID LARREA – MARKEL MESON
    NG 85 - IRUÑEA- DONIBANE (COTUPPEÑA) 2 - OSCAR BERROGUI – JAVIER PEZONABARPAGA
    NG 86 - IRUÑEA- DONIBANE (COTUPPEÑA) 3 - MANU OBAMA – ANDER DAZ
    NG 87 - IRUÑEA- DONIBANE (COTUPPEÑA) 4 - RESU ORTIZ – MARIBEL LOPEZ
    NG 88 - IRUÑEA- DONIBANE (COTUPPEÑA) 5 - IKER VILLAR – JORGE BALTA
    NG 89 - IRUÑEA- DONIBANE (COTUPPEÑA) 6 - ALVARO RAMIREZ – JOSE LUIS SANTOS
    NG 90 - IRUÑEA- DONIBANE (COTUPPEÑA) 7 - MIKEL GOÑI – DANI ZUNZARREN
    NG 91 - IRUÑEA- DONIBANE (COTUPPEÑA) 8 - JUAN JOSE GOÑI – JUAN MARIA GUERGUE
    NG 92 - IRUÑEA- DONIBANE (COTUPPEÑA) 9 - DAVID LINDE – ILDEFONSO LEIVA
    NG 93 - IRUÑEA- MENDILLORRI   1 - OLGA AROZ – MARIA LUISA PEREZ
    NG 94 - IRUÑEA- MENDILLORRI   2 - MIKEL ANZIZAR – JOSEMI URRUTIA
    NG 95 - IRUÑEA- MENDILLORRI   3 - IÑIGO JUANARENA – ENEKO BERAZA
    NG 96 - IRUÑEA- TXANTREA (PEÑA ARMONIA TX) 1 - ENDIKA LEGARRA – MIKEL ILUNDAIN
    NG 97 - IRUÑEA- TXANTREA (KASKALLUETA) 2 - KEPA ETXEBERRIA – IÑAKI SERRANO
    NG 98 - IRUÑEA –TXANTREA (JAVIER)3 - JOSEBA AGUINAGA – JOSU PEREZ DE OBANOS
    NG 99 - IRUÑEA –TXANTREA (JAVIER) 4 - ALEJANDRO CAÑAMERO – SERGIO CAÑAMERO
    NG 100 - IRUÑEA –TXANTREA (JAVIER) 5 - DAVID SOLA – ALFONSO GASKO
    NG 101 - IRUÑEA –TXANTREA (JAVIER) 6 - JUANJO SANTOLAYA – ENRIQUE CORONA
    NG 102 - IRUÑEA –TXANTREA (JAVIER) 7 - JUAN MIGUEL JIMENEZ –FRANSICO CARDENAS
    NG 103 - IRUÑEA –TXANTREA (JAVIER)   8 - JAVIER GARIJO – JOSE ANGEL TORRES
    NG 104 - IRUÑEA –TXANTREA (JAVIER)   9 - PATXI ETXEBERRIA – MARIO ALVAREZ
    NG 105 - IRUÑEA –TXANTREA (JAVIER)  10 - JESUS SUESCUN – IMANOL IRAGUI
    NG 106 - IRUÑEA –TXANTREA (JAVIER)  11 - RAFIÑA RODRIGUES – MIKEL LEIZA
    NG 107 - IRUÑEA –TXANTREA (JAVIER)   12 - GOYO ALVAREZ – IGNACIO CORONA
    NG 108 - IRUÑEA- SANDUZELAI  (BAR PAYVI)   1 - SERGIO REBOLE- RIKARDO SARRIA
    NG 109 - IRUÑEA- SANDUZELAI  (BAR PAYVI)    2 - ALFREDO LIRAS – KARLOS EGILLOR
    NG 110 - IRURTZUN    1 - BIZENTE ETXEBERRIA – PEIO MARTINEZ DE EULATE
    NG 111 - IRURTZUN    2 - KOPI REKALDE – KILLO ALONSO
    NG 112 - ITURMENDI - JOSE LUIS MUÑOA – MIREN GALARTZA
    NG 113 - JAUNTSARATS - SEVE EUGI -  MERTXE LARRAIOZ
    NG 114 - LAKUNTZA - JOKIN GOIKOETXEA – JESUS MARI GOIKOETXEA
    NG 115 - LEITZA  1 - JABIER REKONDO – JOSE MARI OIARTZUN
    NG 116 - LEITZA  2 - ANDRES ZUBILLAGA – MIKEL MARTINEZ
    NG 117 - LEITZA  3 - XABIER MARTINIKORENA – KIKO ORTIZ
    NG 118 - LEITZA  4 - IRAIA ZEBALLOS – ALAITZ MORATO
    NG 119 - LEITZA  5 - JOSE MIGUEL GONZALEZ – IÑAKI GALINDO
    NG 120 - LEKUNBERRI   1 - JUAN GONZALEZ – XABIER AZPIROZ
    NG 121 - LEKUNBERRI   2 - JULEN ZUBELDIA – XUBAN ARMENDARIZ
    NG 122 - LESAKA    1 - JUAN MARI ANDUEZA – PATXI MUTUBERRIA
    NG 123 - LESAKA    2 - IÑIGO IGOA – JOSE MIGUEL MARITXALAR
    NG 124 - LIZARRA   (AMETSA  OSTATUA)     1 - UNAI URTASUN – EKIHOTZ PRIETO
    NG 125 - LIZARRA   (AMETSA  OSTATUA)     2 - ALFREDO URRA – ALFREDO TORRAL
    NG 126 - LIZARRA  (PEÑA  LA  BOTA)           3 - ESTELA PERED – XABIER ASPURZ
    NG 127 - LIZARRA  (PEÑA  LA  BOTA)           4 - ALFONSO RIVED – LANDER REKALDE
    NG 128 - ORONOZ-  MUGAIRI        1 - BEÑARDO ALUNDA – JOSELU RETEGI
    NG 129 - ORONOZ-  MUGAIRI        2 - JULEN ANSO – ENAITZ ANSO
    NG 130 - ORORBIA                    1 - IVAN GARCIA – LEANDRO DE SAUSA
    NG 131 - ORORBIA                    2 - ELENA QUINTANA – LIDIA JIMENEZ
    NG 132 - PUIU                            1 - DANIEL ELIA – JAVI ELIA
    NG 133 - PUIU                             2 - IÑIGO BENITO – IVAN HERNANDEZ
    NG 134 - SAN MARTIN DE UNX - MILA PEREZ – ALFREDO DE CARLOS
    NG 135 - SARTAGUDA - LUIS MIGUEL MARTINEZ – JOSE ANGEL MARTINEZ
    NG 136 - SUNBILLA                    1 - JOSE MARI ARRETXEA – JOSE MARTIN
    NG 137 - SUNBILLA                    2 - AGURTZANE ZUBIETA – AINTZANE ARRETXEA
    NG 138 - TAFALLA   (BUSKILBERRI TABERNA)   1  - ALFONSO LABAT – JESUS MARIA SESMA
    NG 139 - TAFALLA   (BUSKILBERRI TABERNA)   2 - JOSE LUIS MALLO – LUIS CALVO
    NG 140 - TAFALLA (GURE TXOKOA ELKARTEA) 3 - ASIER SOLA – JOSEBA TAPIA
    NG 141 - TUTERA - ELENA BLANCO – TERE ROSANO
    NG 142 - UHARTE ARAKIL        1 - IGOR RAZKIN – VANESA PEREZ DE ALBENIZ
    NG 143 - UHARTE ARAKIL        2 - MIKEL RAZKIN – IBAI GORRITI
    NG 144 - UHARTE IRUÑEA       1 - JOSE RAMON CONDE – JORGE HATEM
    NG 145 - UHARTE IRUÑEA       2 - PATXI HERNAEZ - TXEBIS
    NG 146 - UNTZUE     1 - JAVIER VALENCIA – CHRISTIAN VALENCIA
    NG 147 - UNTZUE     2 - ANDRES DE CARLOS – ADRIAN DE CARLOS
    NG 148 - ZANGOTZA   1 - REBECA ARMENDARIZ – SHEILA IZKIETA
    NG 149 - ZANGOTZA   2 - IÑIGO IBAÑEZ – MIGUEL GALISTEO
    NG 150 - ZANGOTZA   3 - PATXI URMENETA – SERGIO ALMARCEGUI
    NG 151 - ZANGOTZA    4 - JAVIER DE CARLOS – MIGUEL DE CARLOS
    NG 152 - ZIA - IÑIGO REKALDE – AMAIA MAUDUIT
    NG 153 - ZINTRONIKO - JOSE LUIS PEREZ – JOSE FERNANDEZ
    NG 154 - ZIORDIA - ALFREDO MARTIN – ANDRE PERKAZ
    NG 155 - ZIZUR NAGUSIA - PATXI ARROSAGARI – BEÑAT OTXOA
    NG 156 - ZUBIETA    1 - TXOMIN HUALDE – JABIER SANTESTEBAN
    NG 157 - ZUBIETA    2 - MARTIN SANTESTEBAN- NAGORE DIAZ

    ZUBEROAko SAILKATUEN ZERRENDA:

    Datuen zain

     

    OHARRA:

    • Zerrenda honetan akatsik aurkitu baduzu edo informazio gehigarririk izanez gero, idatzi idazkaritza(a)ehmus.eus helbidera edo idatzi whatxapez edo sms bidez 644228817 telefonora.
    • Mus bikoteko partaideren batek herrialdeko finalean parte hartzerik ez badu, ez dago arazorik baino aurrez jakinarazi behar da ordezkoaren izena.

    Herrialdetako finalen kokagunea eta Lizarran ospatuko den final nazionaleko kokagunea, mapan.

    2019, otsailak 23
    Nagusiak;
2019, martxoa
As. As. As. Ost. Ost. Lar. Ig.
    1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
       
Banerrak
Banerrak
Banerrak
Banerrak