• Nafarroa Garaiko txapela Etxarri Aranatzera eraman dute Rafa Lakuntza eta Gorka Garatek

    Rafa Lakuntza eta Gorka Garatek jantzi dute txapela Iruñean burutu den Nafarroa Garaiko finalean.  Hemen dituzue Lizarrako finalera sailkatu diren 32 bikote  muslariak

    2019 Nafarroa Garaiko finala

     

    NAFARROA GARAIA: Lizarrako finalera sailkatu diren 32 bikote  muslariak

    NG 1 - ETXARRI ARANATZ  - RAFA LAKUNTZA-GORKA GARATE
    NG 2 - UHARTE ARAKIL - MIKEL RAZKIN-IBAI GORRITI
    NG 3 - BURLATA  - IKER GORRIZ-PATXI MIGUEL
    NG 4 - IRUÑA MENDILLORRI  - MIKEL ANZIZAR-JOSE LUIS URRUTIA
    -Hemendik aurrerakoak herriaren izenaren arabera izendatu dira.-
    NG 5 - ALTSASU  - JOBITA MORO-SAIOA ERRO
    NG 6 - ALTSASU  - PATXI ASTIZ-JAZINTO BENGOETXEA
    NG 7 - ARBIZU  - SERAFIN GARMENDIA-TXOMIN FLORES
    NG 8 - ARESO  - ANARTZ OLANO-LEIRE ANGULO
    NG 9 - BERBINTZANA  - ANDONI GURREA-JOSEBA ARRASTIA
    NG 10 - DONEZTEBE  - MIKEL ETXEKOLONEA-JON MITXELENA
    NG 11 - DONEZTEBE  - JOSE ELIZALDE-PEDRO SANTESTEBAN
    NG 12 - ERRONKARI - MARCUS ANAUT-MIKEL BAINES
    NG 13 - GARTZARON  - JOSEBA SATRUSTEGI-JAVIER LATASA
    NG 14 - IRUÑA ALDE ZAHARRA - RUBEN HUARTE-SANDRA VILLAFRANCA
    NG 15 - IRUÑA ALDE ZAHARRA  - TIMOTEO ETXEBERRIA-JAIONE OTXANDORENA
    NG 16 - IRUÑA ALDE ZAHARRA - IKER ESPARZA-OSKAR GARCES
    NG 17 - IRUÑA ARROSADIA - RAFA GORRIA-ENEKOITZ GORRIA
    NG 18 - IRUÑA DONIBANE  - OSKAR BERROGI-JAVIER PAGONABARRAGA
    NG 19 - IRUÑA DONIBANE  - MIKEL GOÑI-DANI ZUNZARREN
    NG 20 - IRUÑA DONIBANE  - DAVID LINDE-ILDEFONSO LEIVA
    NG 21 - IRUÑA TXANTREA  - IÑAKI ARISTEGI-IMANOL IRAGI
    NG 22 - IRUÑA TXANTREA  - JOSE ANGEL TORRES- EZTIEDER
    NG 23 - IRUÑA TXANTREA  - JESUS SUESCUN-MARIO ALVAREZ
    NG 24 - IRUÑA TXANTREA  - KEPA ETXEBERRIA-IÑAKI SERRANO
    NG 25 - JAUNTSARATS - SEVE EUGI-MERTXE LARRAIOZ
    NG 26 - LESAKA  - LUIS ITURRIA-PATXI ANDUEZA
    NG 27 - LESAKA  - MIKEL MUTUBERRIA-GORKA ARANGUREN
    NG 28 - LIZARRA  - ALFREDO URRA-FELIX TORRAL
    NG 29 - ORONOZ MUGAIRI - BEÑARDO ALUNDA-JOSELU RETEGI
    NG 30 - SUNBILLA  - JOSE MARI ARRETXEA-JOSE MARTIN
    NG 31 - TAFALLA  - ALFONSO LABAT-RAUL ESPINAL
    NG 32 - ZUBIETA  - LEIRE MARIEZKURRENA-PILI TELLETXEA

    2019, otsailak 24
    Nafarroa Garaia;
2019, uztaila
As. As. As. Ost. Ost. Lar. Ig.
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
    
       
Banerrak
Banerrak
Banerrak
Banerrak