• Otsailaren 29an, zazpi herrialdetako finalak, hemen dituzue sailkatu diren muslarien zerrenda

    ZERRENDAK eta DEIALDIAK: 2020ko otsailaren 29an Zazpi herrialdetako finalak.

    • ARABAko herrialdeko kanporaketa: KANPEZUko, Ibernaloko Landetxean goizeko 10:00etan.
    • BIZKAIko herrialdeko kanporaketa: BERMEOko, Kabidxe Zentro Soziala da 10:00etan.
    • BEHE NAFARROAko herrialdeko kanporaketa: LASAn Etxoinia ostatuan, 15:00etan.
    • GIPUZKOAko herrialdeko kanporaketa: SEGURAn, Baratze frontoian, arratsaldeko 15:00etan.
    • LAPURDIko herrialdeko kanporaketa: URRUÑA-PAUSUko Xaia ostatuan 10:00etan.
    • NAFARROA GARAIko herrialdeko kanporaketa: IRUÑEAn Alde Zaharreko Arrano elkartean 8:30etan
    • ZUBEROAko herrialdeko kanporaketa: BARKOXEko Chilo ostatuan 20:00etan.

    ARABAko SAILKATUEN ZERRENDA

    • A1  –  AGURAIN 1 / AINITZE - AXIER
    • A2  –  AGURAIN 2 / J.ARREGI - ZUFI
    • A3  –  AGURAIN 3 / PREKO - ARBULU
    • A4  –  AGURAIN 4 / IKER GIL - TXOMIN
    • A5  –  AGURAIN 5 / KOLDO - JOKIN
    • A6  –  AGURAIN 6 / NAGORE - JOSE VALEN
    • A7  –  AMETZAGA 1 / HODEI RODRÍGUEZ - MIKEL LAFUENTE
    • A8  –  AMETZAGA 2 / JON URIBARREN - MARIUS FLORIU
    • A9  –  AMURRIO1 / TXOMIN UNANUE - IÑIGO GOIKOLEA
    • A10  –  ARAMAIO 1 / MIKEL ARANAZABAL - MARTIN ARRIOLABENGOA
    • A11  –  ARAMAIO 2 / IÑIGO MOLERO - BEÑAT IBARGUREN
    • A12  –  ARGOTE 1 / KIKE GONZALEZ - IVAN SAEZ DEL CASTILLO
    • A13  –  ARGOTE 2 / JOSE A. VELEZ DE GUEVARA - ALBERTO ARGOTE
    • A14  –  ARTZENIAGA 1 / AITOR URIARTE - OCTAVIO VICENTE
    • A15  –  AKOSTA 1 / RAUL - TXUPI
    • A16  –  AKOSTA2 / JORGE BITERI - JABI BAREÑA
    • A17  –  GASTEIZ LAKUA, ERDI / JAVI - TOÑO
    • A18  –  BITORIANO 1 / ERIK MAYO - ENEKO MENDIA
    • A19  –  ESKUERNAGA 1 / VADILLO - BARTOLO
    • A20  –  ESKUERNAGA 2 / ZIPO - JAXO
    • A21  –  GASTEIZ EL PILAR 1 / JOSE TOMAS BASALDUA - ANTONIO DIAZ ESTRADA
    • A22  –  GASTEIZ EL PILAR 2 / CARLOS RASCON - TEODOSIO SANTOS
    • A23  –  GASTEIZ ZABALGANA1 / LUCIA URUÑENA - JONATHAN AGUADO
    • A24  –  GASTEIZ ZABALGANA 2 / JUANJO NAVENAS - MARI SANTOS RUIZ
    • A25  –  GASTEIZ ZABALGANA 3 / JOSE MIGUEL DIEZ - JOSE A.GARCIA
    • A26  –  GASTEIZ ZABALGANA 4 / RAUL ALAÑA BEITIA - ALEX ALAÑA TABERA
    • A27  –  GASTEIZ-AVENIDA 1 / JOSE LUIS BASTIDA - NATXO RUIZ
    • A28  –  GASTEIZ-AVENIDA 2 / OSKAR - GONZALO
    • A29  –  GASTEIZ-SANSOMENDI / LUIS ISASI ISASMENDI - EMILIO FZ PALACIOS
    • A30  –  KABREDO 1 / JUAN KARLOS BELATEGI - ANTONIO FORONDA
    • A31  –  KABREDO 2 / URKO FORONDA - MIKEL PEREZ DE ALBENIZ
    • A32  –  KANPEZU1 / FELIX ARGOTE OCHOA - ESTEBAN ARBULO
    • A33  –  KANPEZU2 / IBON LOPEZ DE ALDA - JORGE DURANA
    • A34  –  OKONDO / XABIER UGALDE_JOKIN SANJURJO
    • A35  –  KONTRASTA 1 / IÑIGO ORTIZ DE LAZKANO - OSKAR GARRO
    • A36  –  KONTRASTA2 / GOIO PÉREZ DE EULATE - JUANAN PÉREZ DE EULATE
    • A37  –  LAUDIO / ERNESTO ORIBE - RAFA GARTZIA
    • A38  –  MIRANDA 1 / ALBERTO SALAZAR - JONI JIMENEZ
    • A39  –  MURGIA / IKER ITURRATE - LUIS CIRUEL
    • A40  –  SARRIA 1 / OSWALDO DIAZ DE ZERIO - JON ALONSO
    • A41  –  UBIDEA 1 / CARLOS OCHOA - LORENZO NIETO
    • A42  –  UBIDEA 2 / LUIS GABIÑA - ALFONSO ATXAGA
    • A43  –  URKABUSTAIZ 1 / IÑAKI INCERA - IÑAKI ARBERAS
    • A44  –  URKABUSTAIZ 2 / RAFA VELASCO - PABLO LOIZAGA
    • A45  –  URKABUSTAIZ 3 / MARTXEL URTARAN - HILARIO SANTAMARIA
    • A46  –  ZIGOITIA 1 / IMANOL AGINAKO - JON ARCELAY
    • A47  –  ZIGOITIA2 / JOSE ARANEGI - JOSE TABARES
    • A48  –  ZIGOITIA3 / JOSE ARMENTIA - JOSE A.SAEZ DE CAMARA

    BIZKAIko SAILKATUEN ZERRENDA

    • B1  –  ALGORTA 1 / JOSU ELOSEGI - OSKAR ROMERO
    • B2  –  ALGORTA 2 / RUBEN MARTIN  - JULEN MARTIN
    • B3  –  BERMEO / JON - ANETZ
    • B4  –  DERIO / MARK HODSON - ALBERTO ALVAREZ SALGADO
    • B5  –  ERREKALDE 1 / JUANRA - POTO
    • B6  –  ERREKALDE 2 / RITXAR - LUIS
    • B7  –  GERNIKA / J. ORTIZ - JAIME BILBAO
    • B8  –  IBARREKOLANDA 1 / JOSÉ A. GARCÍA GALLEGUILLOS - LUIS M. CASTILLO
    • B9  –  IBARREKOLANDA 2 / JOSÉ L SERNA ISUSI - JUAN M EGUREN ODRIOZOLA
    • B10  –  IBARREKOLANDA3 / ALBERTO LOPEZ - DABI ALONSO
    • B11  –  IGORRE / JOSU - GOTZON
    • B12  –  LEMOA / PABLO - KARLOS
    • B13  –  LEZAMA  1 / IBON ATXUTEGI - LANDER ELORRIAGA
    • B14  –  LEZAMA 2 / JOKIN BILBAO - ANGEL KALAM
    • B15  –  MUNDAKA / OTXOTE - JOXI
    • B16  –  ORDUÑA / JOSE L HERNANDEZ - ARKAITZ LARRAZABAL DURANA
    • B17  –  ZEBERIO / LEO BARAÑANO -  AITOR BASTERRA
    • B18  –  ZORNOTZA 1 / JOSU DUDAGOITIA -  MIGUEL CONDE
    • B19  –  ZORNOTZA 2 / IBAI EREÑO - ODEI RUIZ
    • B20  –  ZORNOTZA3 /  ENDIKA - ASIER

    BEHE NAFARROAko SAILKATUEN ZERRENDA

    • BN1  –  AINHIZE-MONJOLOSE 1 / XABI MARTINEZ - PEIO DUTREY
    • BN2  –  AINHIZE-MONJOLOSE 2 / UHART - DUGUINE
    • BN3  –  AINHIZE-MONJOLOSE 3 / OURTHIAGUE - ARGAIN
    • BN4  –  ALDUDE 1 / PETTAN HARISPE - CHRISTOPHE ARAMBEL
    • BN5  –  ALDUDE 2 / LEIRE LAXAGUE - STÉPHANIE ETCHEVERRY
    • BN6  –  ALDUDE 3 / GILBERT ARRETCHE - BENAT LAXAGUE
    • BN7  –  ALDUDE 4 / ANTHONY BAUDOUR - XAVIER LAXAGUE
    • BN8  –  BAIGORRI 1 / ARANGOITS - GOROSTIAGUE
    • BN9  –  BAIGORRI 2 / GOICOETCHEA - OCAFRAIN
    • BN10  –  BAIGORRI 3 / ARANGOITS - DUPUY
    • BN11  –  BAIGORRI 4 / BIDART - BIDART
    • BN12  –  BANKA 1 / MICHEL FALXA - SÉBASTIEN BARNETCHE
    • BN13  –  BANKA 2 / YVONNE OCAFRAIN - MICHÉLE BIDART
    • BN14  –  BANKA 3 / FRANTXOA JUANICOTENA - JEAN JUANICOTENA
    • BN15  –  BANKA 4 / MAIDER BIDART - URRICARRIET MARIE-LUCIE
    • BN16  –  BIDARAI 1 / DAVID IBARROLA - PAXKAL IBARROLA
    • BN17  –  BIDARAI 2 / URRISSAGA - BIDONDO
    • BN18  –  BIDARAI 3 / CHRISTOPHE DURCUDOY - JEAN-CLAUDE ETCHEPARE
    • BN19  –  DONAMARTIRI 1 / ANDRÉ NARP - JEAN-LOUIS NARP
    • BN20  –  DONAMARTIRI 2 / APHETCETCHE - HAISSAGUERRE
    • BN21  –  DONAMARTIRI 3 / AINCIART - ERGUY
    • BN22  –  DONAPALEU 1 / MICHEL MINHONDO - DANIEL GRACIET
    • BN23  –  DONAPALEU 2 / ANDRÉ OXOBY - HENRI LUCU
    • BN24  –  DONIBANE GARAZI 1 / LABY - ESPONDA
    • BN25  –  DONIBANE GARAZI 2 / PIERRE-PAUL ELIZONDO - GERMAIN
    • BN26  –  DONIBANE GARAZI 3 / LABY - LAPEGUE
    • BN27  –  DONIBANE GARAZI 4 / FABRICE ETCHART - CÉDRIC AMESTOY
    • BN28  –  DONIBANE GARAZI 5 / JEANNE ETCHEPAREBORDE - ETCHEBARNE
    • BN29  –  DONIBANE GARAZI 6 / LAPEYRE - ALTCHOUROUN
    • BN30  –  DONIBANE GARAZI 7 / CAMILLE PETOTEGUY - MICHEL UHART
    • BN31  –  EZTERENTZUBI 1 / SÉBASTIEN ETCHEVERRY - MATTIN LERRISSA
    • BN32  –  EZTERENTZUBI 2 / SYLVIE UHART - MARIE-FRANCE MAILHARRO
    • BN33  –  EZTERENTZUBI 3 / JEAN-LOUIS POYDESSUS - MARTINE GUECAIMBURU
    • BN34  –  EZTERENTZUBI 4 / STÉPHANIE CHANGALA - BENOIT PORTO
    • BN35  –  HELETA 1 / PANPI GOITY - JAKES GOITY
    • BN36  –  HELETA 2 / MAITÈ PARIS - CÈLINE IROLA
    • BN37  –  HELETA 3 / MARINA ETCHEGOINBERRY - ETIENNE ETCHEGOINBERRY
    • BN38  –  HELETA 4 / EVELYNE DUHALDE - MARTINE IBARBOURE
    • BN39  –  HELETA 5 / CHRISTINE ERRANDONEA - MAYALEN ITURRIA
    • BN40  –  HELETA 6 / BÉATRICE BISCAICHIPY - MARIE-NOELLE BISCAICHIPY
    • BN41  –  HELETA 7 / DAVID DUBLANC - SÉBASTIEN JORAJURIA
    • BN42  –  IRISARRI 1 / ENAUT ETCHEMENDY - PEIO LABY
    • BN43  –  IRISARRI 2 / BENAT LARRAMENDY - ETIENNE HAUSCARRIAGUE
    • BN44  –  IZTURITZE 1 / JEAN MOESCA - CALDERON
    • BN45  –  IZTURITZE 2 / YON OYHENART - PARACHOU
    • BN46  –  LARZABALE 1 / CHRSITOPHE DUBLANC - MIKAEL DUBLANC
    • BN47  –  LARZABALE 2 / LAMARQUE - SABALOU
    • BN48  –  LARZABALE 3 / OLHARAN - OLHARAN
    • BN49  –  LASA 1 / JEAN-YVES TEILLERY - ARRETCHE
    • BN50  –  LASA 2 / JOSEPH MOCHO - NANO ETCHEPARE
    • BN51  –  LASA 3 / XABI LARRE - INAKI LARRE
    • BN52  –  LASA 4 / JEFF ARRABIT - NADINE BIDONDO
    • BN53  –  LASA 5 / SÉBASTIEN GOROSTIAGUE - MATTIN LABAT
    • BN54  –  LASA 6 / MATTIN EYHERABIDE - LOUIS LAMARQUE
    • BN55  –  LASA 7 / ANNICK IDIART - ANNIE BIDONDO
    • BN56  –  MENDIBE 1 / KAIET IRIGOIEN - GORKA ROCA TORRE

    GIPUZKOAko SAILKATUEN ZERRENDA datuak osatzen ari gara 2020/02/26 EGUNERATUA

    • G1 - ADUNA 8/1 // JON ORMAZABAL – PEIO GARIN
    • G2 - AIA1-12/2 // JOSE LUIS TOLEDO TXIKI - IÑIGO IZETA
    • G3 - AIA 2 // KEPA ARRUTI – LORENTZO ORBEGOZO
    • G4 - ALEGIA1- 11 / 2 // AITOR MURUA – GORKA ALTUNA
    • G5 - ALEGIA2  // ANDER TELLERIA – IBON APAOLAZA
    • G6 - ALTZO  9 /1 // AIMAR MURUA – EKAIN ESTEBAN
    • G7 - AMEZKETA 4 /1 // XABI GOIKOETXEA – URKO OTAMENDI
    • G8 - ANDOAIN 12 – 2 // ARITZ ESKUDERO – JULEN LOIDI
    • G9 - ANDOAIN // IKER ETXEBESTE - JOSU DOMINGUEZ.
    • G10 - ANOETA 8 /1 // IGOR URKOLA - MIKEL LARRION
    • G11 - ANTZUOLA1- 26/1 // IBAI ZABALO – MIKEL FERNANDEZ
    • G12 - ANTZUOLA – 2 // JOSUE MADARIAGA – JOXI BELTRAN
    • G13 - ANTZUOLA – 3 // ANSELMO MARTINEZ – SERAFIN VICENTE
    • G14 - ANTZUOLA – 4 // JESUS ZUBIKARAI – LORENTZO ITURBE
    • G15 - ARETXABALETA 1 13/ 1 // LUIS FDO UNANUE – XX ETXEITA
    • G16 - ARETXABALETA 2 // PATXI ZUGASTI - KEPA ERRASTI
    • G17 - ARRASATE1 – 15/2 // JULEN URRUTIA – MIKEL ETXEGIA
    • G18 - ARRASATE 2 // XABI GARAI – MIKEL SALABERRI
    • G19 - ASTEASU 7 /1 // MIKEL ELIZEGI – JULEN AIZPURU
    • G20 - ATAUN 19 – 1 // J. A. ARTZE – MIKEL MOREA
    • G21 - ATAUN – 2 // JESUS MARI LARRION – JOSE MARTIN
    • G22 - ATAUN -3 // JOXAN GOIKOETXEA – KOLDO ZALDUA
    • G23 - AZKOITIA 4 – 1 // DIEGO CORRALES – JON MARKINA
    • G24 - AZPEITIA 14 – 1 // XANTI SALEGI – XEBASTIAN AIZPURUA
    • G25 - AZPEITIA 2 // INMAKULADA AGIRRE – ANA PILAR EGIGUREN
    • G26 - BALIARRAIN 8 /1 // JUAN MIEL LOIDI – JOXE MARI ARRIETA
    • G27 - BEASAIN – 2 // JOSE MIGUEL GUILLORME - INACIO TORRES
    • G28 - BEASAIN 12 - 1 // MIKEL PRAV NIEK - IÑIGO SAIZ MORENO
    • G29 - BEASAIN-ARRIARAN 22-1 // JULEN RUIZ – XABIER ORMAZABAL
    • G30 - BEASAIN-ARRIARAN - 2 // GORKA ARRATIBEL – JOSU ARRANZ
    • G31 - BEASAIN-ARRIARAN - 3 // ARITZ ARANBURU – IGOIN INSAUSTI
    • G32 - BERASTEGI  4 /1 // ARITZ MUJIKA – MIKEL BELOKI
    • G33 - BERGARA 19 – 1 // XABIER UGALDE – ANTONIO RAMOS
    • G34 - BERGARA – 2 // XABIER ALBISUA – JOSE ETXEZARRETA
    • G35 - BERGARA – 3 // MIKEL AINGERU – JOSE JABIER AGIRRE
    • G36 - BIDEGOIAN1- 11/2 // ANTONIO UZKUDUN - JOXE MARI ZUGASTI
    • G37 - BIDEGOIAN2 // MARTIN ARIZETA - ENEKO ARIZETA
    • G38 - DEBA 8 – 1 // ITZIAR BERGARA – IÑAKI ASTIGARRAGA
    • G39 - DONOSTIA - A. ZAHARRA-7/1 // MARTXEL ALMANDOZ - IMANOL GONZALEZ
    • G40 - DONOSTIA-ALTZA 8/1 // UNAI OLIDEN - ASIER OLIDEN
    • G41 - DONOSTIA-INTXAURRONDO5/1 // MIKEL GALAN - TXOMIN METAUTEN
    • G42 - ELGOIBAR- 6/1 // JOXE MARI ZIALTZETA - MANUEL SALEGI
    • G43 - EREÑOZU 12 - 1  // ANJEL PIKABEA – PEPE KALOKA
    • G44 - EREÑOZU – 2 // FELIX POLAINA – ANDER POLAINA
    • G45 - ESKORIATZA-9/1 // IÑAKI URIBETXEBERRIA - PEDRO BENGOA
    • G46 - EZKIO 6 – 1 // TXOMIN BIDEGAIN – MIKEL IDIAKEZ
    • G47 - GABIRIA 8 – 1 // EÑAUT ASURABARRENA – ASIER BIDEGAIN
    • G48 - GETARIA 8 -1 // TIMO ETXEGOIEN – J. LUIS EIZMENDI
    • G49 - HERNANI  4 / 1 // GARI PASCUAL – JOXEMI AIERBE
    • G50 - IBARRA1-19/3 // JUANMA ITURRIOZ - ARITZ GARMENDIA
    • G51 - IBARRA 2 // VALENTIN - JOXE MARI EGUES
    • G52 - IBARRA3 // IKER ARANZEGI - BITTOR ARANZEGI
    • G53 - IDIAZABAL 6 – 1 // JABI PEREZ – JULEN ELORZA
    • G54 - IGELDO1 -16/2 // ANDER ZUBELDIA - URKO ARANGUREN
    • G55 - IGELDO2 // XANTI PEREZ - JAVI KALTZAK
    • G56 - IKAZTEGIETA1- 11 / 2 // IGOR URRETA – RAMON ZUBIRI
    • G57 - IKAZTEGIETA 2 // ANDONI EGIA – UNAI IRAOLA
    • G58 - IRURA 4 / 1 // UNAI BENGOA – JABIER GOROSTEGI
    • G59 - ITSASO 4 – 1 // RUBEN VEDA – JON GARMENDIA
    • G60 - ITSASONDO 8 – 1 // JOSE IGNAZIO ARBILLA – LONTXO ARZA
    • G61 - LARRAUL1-11 /2 // XABI MUJIKA – KRISTIAN PIZARRO
    • G62 - LARRAUL2 // JUAN KORTAJARENA – UNAI KORTAJARENA
    • G63 - LASARTE - 7/1 // UNAI REBE - MIKEL BEGIRISTAIN
    • G64 - LAZKAO1- 20/1 // MIKEL INSAUSTI – JAKES ANDUAGA
    • G65 - LAZKAO 2 // UNAI OLASAGASTI – OIER GOIA
    • G66 - LAZKAO 3 // JULEN GALPARSORO – MIKEL SAINZ
    • G67 - LEABURU 6 / 1 // JOAKIN OTEGI – MANEX OTEGI
    • G68 - LEGAZPI1- 11 / 1 // JOSEBA TELLERIA – JOSEBA GABILONDO
    • G69 - LEGAZPI2 // JABIER IZA – IÑIGO CABALLERO
    • G70 - LEGORRETA 6 -1 // JOSEBA GOIKOETXEA – PATXI SALAZAR
    • G71 - LEZO1- 11/ 2 // ENRIKE … - IÑIGO …
    • G72 - LEZO 2 // LUKEN …  - IÑIGO ETXEBERRIA
    • G73 - LIZARTZA1- 12 /2 // IMA AGIRRE – ANDONI AIERBE
    • G74 - LIZARTZA2  // IMANOL ZABALA – PELLO ZABALA
    • G75 - MENDARO 5 /1 // JOXE IDOETA – AGUSTIN URBIETA
    • G76 - MUTILOA1- 11/1 // JOSEBA ZABALETA – ASIER AGIRRE
    • G77 - MUTILOA2 // JON SARASOLA – ADUR ALUSTIZA
    • G78 - OIARTZUN1- 22/1 // ELI VEGA APEZTEGIA – ELIXABET ELIZASO
    • G79 - OIARTZUN2 // DABID ALCRUDO – IBON ZAPIRAIN
    • G80 - OIARTZUN3 // ANDOITZ PIKABEA – AXIER LEKUONA
    • G81 - OLABERRIA-6/1 // XABIER NALDAIZ - AITOR URKIOLA
    • G82 - OÑATI 4 / 1 // MIKEL UGARTE – JUAN MARTIN
    • G83 - ORENDAIN  6 /1 // ANA MARI ITURRIOZ – MARKOS URKIDI
    • G84 - ORERETA-ERRENTERIA 4/1 // IÑAKI OTXOA DE ALAIZA - JOXEAN GONZALEZ
    • G85 - OREXA  7/1 // MARTIN ITURRIOZ / JOXE ANTONI ITURRIOZ
    • G86 - ORIO1 11/2 // JON LERTXUNDI – KOLDO ZINKUNEGI
    • G87 - ORIO2 // IBAI ESOAIN – JON UBEGUN
    • G88 - ORMAIZTEGI 1- 13/1 // JULIAN ZABALA – AXIER ZABALA
    • G89 - ORMAIZTEGI 2 // YERAI MUJIKA – KEBIN MAGALLANES
    • G90 - PASAIA-TRINTXERPE // DATUAK FALTA
    • G91 - PASAI-DONIBANE 9/1 // TORKUATO TERROSO – JUAN BAUTISTA LERTXUNDI
    • G92 - PASAI-SAN PEDRO // DATUAK FALTA
    • G93 - SEGURA 27 -1 // EUXEBIO CANPOS – BEÑAT NIEBLA
    • G94 - SEGURA – 2 // JOSEBA DE LA HERA – XABIER AZURMENDI
    • G95 - SEGURA – 3 // PAKO ARRONDO – JULIAN IMAZ
    • G96 - SEGURA – 4 // IÑAKI ELORTZA – EÑAUT ALTUNA
    • G97 - SORALUZE 12 – 1 // IÑAKI LASKURAIN – MIKEL IÑURRIETA
    • G98 - SORALUZE - 2 // LEIRE MARKINAI – AGUSTIN PRIETO
    • G99 - TOLOSA  6 / 1 // ILLART LASA – BEÑAT EIZAGIRRE
    • G100 - URRETXU 7 – 1 // JON SASTRE – JULEN ETXANIZ
    • G101 - USURBIL1-12/2 // XABIER MARTIJA - UNAI IMAZ
    • G102 - USURBIL2 // JUANTXO IRAOLA - AITOR MAKAZAGA
    • G103 - USURBIL-AGINAGA -4/1 // ENEKO URDANPILLETA -  IÑAKI ESNAOLA
    • G104 - VILLABONA 1- 11 /2 // EÑAUT ZELARAIN – ANDER JAUREGI
    • G105 - VILLABONA 2  // IÑAKI UGARTEBURU – LANDER ETXEBERRIA
    • G106 - ZALDIBIA1-23/3 // JULEN DORRONSORO - XABIER CUADRADO
    • G107 - ZALDIBIA2 // IOSU MURUA - ENEKO SAN MIGUEL
    • G108 - ZALDIBIA3 // IGOIA ARISTI - IXA LIZARRAGA
    • G109 - ZARAUTZ 1-11/2 // NIKO EIZAGIRRE - IGOR JAUREGI
    • G110 - ZARAUTZ 2 // EÑAUT ARANZABAL - MIKEL RUIZ
    • G111 - ZEGAMA - 6/1 // AITOR ARAKAMA - JON ARAKAMA
    • G112 - ZERAIN 1 - 11- 1 // XABAY MAIOTZ – BEÑAT INTXAUSTI
    • G113 - ZERAIN 2 // JULEN ORRIGAIN – BEÑAT MATXAIN
    • G114 - ZESTOA - AIZARNA -7/1 // JON ALDALUR - JOSU EIZAGUIRRE
    • G115 - ZESTOA -5/1 // MIKEL ETXEBERRIA -  EGOITZ IMAZ
    • G116 - ZIZURKIL 7 / 1 // NAROA GERESTA – GARIKOITZ UGARTEMENDIA
    • G117 - ZUMAIA 12 – 1 // GORKA ARRIZABALAGA – GAIZKA ZENDOIA
    • G118 - ZUMAIA – 2 // IBAI ZUBIMENDI – ARITZ AGIRRE

    LAPURDIko SAILKATUEN ZERRENDA

    • L1  –  AZKAINE / URRUTIA BORDA RAMUNTXO – URRUTIA BORDA EDURNE
    • L2  –  BAIONA 1 / LURO MATHIEU – MENDIBURU PHILIPPE
    • L3  –  BAIONA 2 / HONTAS JEAN – RECART ANDRE
    • L4  –  BAIONA 3 / DOYHARCABAL MAITE – NOBLIA ANDRÉ
    • L5  –  BAIONA 4 / FOURMENT SABINE – GOURSOL MILO
    • L6  –  BAIONA 5 / BOULE PEIO – BARBET ALAIN
    • L7  –  BAIONA 6 / DENDALETCHE LOUIS – BERNET MICHEL
    • L8  –  BAIONA 7 / OLHAGARAY MANU – BIDEGAIN MICHEL
    • L9  –  BAIONA 8 / LECUONA BIXENTE- ZUDAIRE ANDDE
    • L10  –  BAIONA 9 / MORA - PACHON
    • L11  –  DONIBANE LOHITZUN 1 / ERRECART MICHEL – GIRBON J.MARC
    • L12  –  DONIBANE LOHITZUN 2 / DAL-ZIN CHANTAL – CLAUDIO JOSEPHINE
    • L13  –  HASPARNE 2 / MALLET - OYHAGARAY
    • L14  –  HAZPARNE 1 / MAITIA - ITHOROTS
    • L15  –  HAZPARNE 3 / ONDARTS - DUGUINE
    • L16  –  HENDAIA 1 / PERRINE - AINHOA
    • L17  –  HENDAIA 2 / IKER - MAKALO
    • L18  –  LEKORNE 1 / DIRATXETTE HUGO – AINCY PAXKAL
    • L19  –  LEKORNE 2 / OIHENART JAKES – BETAT JOSEP
    • L20  –  LEKORNE 3 / POCHELU MADELEINE – POCHELU JEROME
    • L21  –  SARA 1 / ELORGA RAPHAEL – PATERNE JEAN
    • L22  –  URRUÑA 1 / OLAIZOLA - BERTERBIDE
    • L23  –  URRUÑA 2 / URIZA JULEN – PATRIARTA XABI
    • L24  –  URRUNA 3 / EXPOSITO PIERRE – DUHALDE BEÑAT

    NAFARROA GARAIko SAILKATUEN ZERRENDA

    • NG1   –  AEZKOA-ERRO 1  / JOXE ANGEL BARBERENA - JESUS ORRADRE
    • NG2   –  AEZKOA-ERRO 2  / DAVID BAINES - VICTOR AROSKOA
    • NG3   –  AGOITZ  1  / DAVID GARCIA - KIKO SANCHEZ
    • NG4   –  ALTSASU 1  / JOSE LUIS OJER - ISMAEL ANTON
    • NG5   –  ALTSASU 2  / IMANOL RAMOS - JON LIZARRAGA
    • NG6   –  ARAITZ (Betelu)  / JON OTERMIN - ASIER OTXOTORENA
    • NG7   –  ARANTZA 1  / ALBERTO FAGOAGA - IBAI ETXEBERRIA
    • NG8   –  ARANTZA 2  / PATXI ITURRIA - JOSUNE OTXANDORENA
    • NG9   –  ARBIZU  1  / IONI ARAÑA - ANES RAZKIN
    • NG10   –  ARBIZU  2    / KOLDO FLORES - KATXO BARANDIARAN
    • NG11   –  ARESO 1  / GORKA ARRAIAGO - IMANOL BARAIBAR
    • NG12   –  ARESO 2   / BAUTISTA ERASO - MIKEL ERASO
    • NG13   –  ARESO 3  / XABI ALUSTIZA - M. ESTHER TOLOSA
    • NG14   –  AROSTEGI 1  / ENEKO BERASAIN - PATXI ETXEBERRIA
    • NG15   –  AROSTEGI 2  / JAVI RAMOS - ANDER ESAIN
    • NG16   –  ARRAIOZ 1  / KOTTOÑO BENGOETXEA - XABIER KARRIKABURU
    • NG17   –  ARRAIOZ 2  / IÑAKI MIHURA - MIGEL MARITORENA
    • NG18   –  ARRAIOZ 3  / GORKA ALTUNA - ASIER ALTUNA
    • NG19   –  ARRAIOZ 4         / IVON LERGA - MIKEL GARBALENA
    • NG20   –  ARRAIOZ 5  / EDURNE SANTESTEBAN - XABIER MIHURA
    • NG21   –  ARRUITZ  / JOSU BEGIRISTAIN - OIER ASTIZ
    • NG22   –  ARTAXOA            / FCO. JAVIER LOPEZ - JORGE NUÑEZ
    • NG23   –  ATARRABIA 1  / ASIER NAGORE - ENEKO DELFRADE
    • NG24   –  ATARRABIA 2  / JABIER PEREZ - SANTI COMPAINS
    • NG25   –  ATARRABIA 3  / PEIO BIDAURRETA - JUAN ARRAIZA
    • NG26   –  BARAÑAIN 1  / ALBERTO LOPEZ - JOSEBA JIMENEZ
    • NG27   –  BARAÑAIN 2  / JULIAN ESTELLA - IÑAKI ZUNZARREN
    • NG28   –  BARAÑAIN 3  / JAVIER URRA - JAVIER NAGORE
    • NG29   –  BARAÑAIN 4  / CARLOS LEZEAGA - SIMON COLLADO
    • NG30   –  BARASOAIN  / OSCAR BERROGI - CARLOS LIZARRAGA
    • NG31   –  BASABURUA (Orokieta)  / EDURNE ARANGOA - EDURNE ARRAZUBI
    • NG32   –  BERA  / JOSE LUIS ENDARA - XABIER AZKUNE
    • NG33   –  BERBINTZANA 1  / PEDRO ANDIA - JAVIER TIRAPU
    • NG34   –  BERBINTZANA 2  / SERGIO LOPEZ - JAVIER ABRIL
    • NG35   –  BURLATA  1  / IKER GORRIZ - PATXI MIGUEL
    • NG36   –  BURLATA 2  / MIKEL MUTILVA - XABIER RAMIREZ
    • NG37   –  BURLATA 3  / JUAN CRUZ LOPEZ - ANTONIO ETXENIKE
    • NG38   –  DEIERRI (Arizala)  / JAVIER URRA - GOIO PEREZ
    • NG39   –  DONEZTEBE   / TOMAS UTERGA - KARMELO REKARTE
    • NG40   –  ELGORRIAGA   / MATTIN LARRALDE - OIHANA LARRALDE
    • NG41   –  ELIZONDO 1  / EKI ETXANDI - JOHAN MOLINUEVO
    • NG42   –  ELIZONDO 2  / KOTTE IRUNGARAI - IÑAKI PEREZ
    • NG43   –  ELIZONDO 3  / ARITZ ALUNDA - GARIKOITZ LARRETXEA
    • NG44   –  ELIZONDO 4  / DANI SALDIAS - DENIS LIZASOAIN
    • NG45   –  ELIZONDO 5  / BEÑARDO ALUNDA - JOSELU RETEGI
    • NG46   –  ERRATZU 1  / JOKIN BENGOETXEA - PATXI BIKONDO
    • NG47   –  ERRATZU 2  / AINHOA ALMANDOZ - ALBERTO IÑARREA
    • NG48   –  ERRATZU 3  / FERMIN ANTXORENA - JOXE BALLARENA
    • NG49   –  ERRIBERRI (Olite)  / CARLOS MARCO - RIKARDO GARCIA
    • NG50   –  ERRONKARI (Isaba)  / DABID LANDA - MIKEL BAINES
    • NG51   –  ETXALAR 1  / ANDER GONZALEZ - XABIER MATXIKOTE
    • NG52   –  ETXALAR 2  / LOURDES GALARREGI - NEREA MITXELTORENA
    • NG53   –  ETXALAR 3  / IMANOL TELLETXEA - ARITZ IRAZOKI
    • NG54   –  ETXARRI ARANATZ 1  / KOLDO BARANDALLA - IRAITZ GOÑI
    • NG55   –  ETXARRI ARANATZ 2  / ARITZ IKOBALZETA - AITOR CAMPION
    • NG56   –  ETXARRI ARANATZ 3  / IÑAKI GOIKOETXEA - PABLO JAUREGI
    • NG57   –  ETXARRI ARANATZ 4  / JOSE MANUEL MARIÑELARENA - MANUEL CAMPOS
    • NG58   –  ETXARRI ARANATZ 5  / URTZI LOPEZ - HAITZ BEGIRISTAIN
    • NG59   –  ETXARRI ARANATZ 6  / GORKA GARATE - RAFA LAKUNTZA
    • NG60   –  EUGI  / IBAN VILLANUEVA - SERGIO AZKARATE
    • NG61   –  EZKURRA  / MIGEL ELIZALDE - CIPRIANO TELLETXEA
    • NG62   –  GALAR 1  / ESTEBAN LIZARBE - OSKAR GUTIERREZ
    • NG63   –  GALAR 2  / JABIER TIRAPU - JOSEBA IBERO
    • NG64   –  GARTZARON  / RIKARDO ARANGOA - MIKEL OLTZA
    • NG65   –  GOIZUETA  / ITSASO LUJANBIO - NEKANE ELIZALDE
    • NG66   –  IGANTZI  / SEVERINO RETEGI - RAMON RETEGI
    • NG67   –  IGOA  / UNAI MARTIKORENA - AINGERU ETAIO
    • NG68   –  IMOTZ (Latasa) 1  / HARKAITZ ARBIZU - ARITZ AMADOR
    • NG69   –  IMOTZ (Latasa) 2  / MARTZELO- BELOKI - JOXE AZPIROZ
    • NG70   –  IRAIZOTZ 1  / PELLO ORBEGOZO - MIKEL MARIÑELARENA
    • NG71   –  IRAIZOTZ 2  / GORKA ANTOLIN - MIGUEL HUARTE
    • NG72   –  IRATXETA  / JOSE LUIS GOIENETXE - PATXI
    • NG73   –  IRUNBERRI  / ISIDORO BIDONDO - PEDRO LABIANO
    • NG74   –  IRUÑEA ALDE ZAHARRA 1  / JUAN ANTONIO ETAYO - JOSE GONZALEZ
    • NG75   –  IRUÑEA ALDE ZAHARRA 2  / EZTIEDER JACOISTI - JAVIER APESTEGIA
    • NG76   –  IRUÑEA ALDE ZAHARRA 3  / TANIA BLANCO - LIBORIO ARIZTIA
    • NG77   –  IRUÑEA ALDE ZAHARRA 4  / TIMOTEO ETXEBERRIA - IÑAKI ETXEBERRIA
    • NG78   –  IRUÑEA ALDE ZAHARRA 5  / RAFA GORRIA - NAIARA MONDRAGON
    • NG79   –  IRUÑEA ALDE ZAHARRA 6  / IKER ESPARZA - OSCAR GARCES
    • NG80   –  IRUÑEA ALDE ZAHARRA 7  / RAFA SUBIZA - JAVIER SUBIZA
    • NG81   –  IRUÑEA ALDE ZAHARRA 8  / KRISTINA BERROZPE - LUCIA GOROSTIDI
    • NG82   –  IRUÑEA ALDE ZAHARRA 9  / JOSU PEREZ DE OBANOS - DURC BECERRIL
    • NG83   –  IRUÑEA ALDE ZAHARRA 10  / ANDONI DOMINGUEZ - JOSE LUIS RAMOS
    • NG84   –  IRUÑEA ALDE ZAHARRA 11  / IGNACIO CORONA - ENRIQUE CORONA
    • NG85   –  IRUÑEA ALDE ZAHARRA 12  / MIKEL GOÑI - DANIEL ZUNZARREN
    • NG86   –  IRUÑEA ALDE ZAHARRA 13  / BEÑAT URRA - IÑAKI ORTIZ
    • NG87   –  IRUÑEA ARROSADIA 1  / PATXI ARTZE - ESTHER ARTZE
    • NG88   –  IRUÑEA ARROSADIA 2  / ALVARO RAMIREZ - JOSE LUIS SANTOS
    • NG89   –  IRUÑEA ARROSADIA 3  / ALBERTO ARANGOA - ENEKO LEGARRA
    • NG90   –  IRUÑEA ARROSADIA 4  / MARISA ARZOZ - IRUNE ITURBIDE
    • NG91   –  IRUÑEA ARROSADIA 5  / DANI ELETA - ANTXON OTAÑO
    • NG92   –  IRUÑEA ARROSADIA 6  / MIKEL ALASTUEI - ALAIN BERASTEGI
    • NG93   –  IRUÑEA ARROSADIA 7  / ANGEL IRIARTE - ALFREDO MUGETA
    • NG94   –  IRUÑEA ARROSADIA 8  / JAIZKIBEL ZUNZARREN - ISAAK ALVAREZ
    • NG95   –  IRUÑEA ARROSADIA 9  / JOSU LEATXE - ROSA LEATXE
    • NG96   –  IRUÑEA ARROSADIA 10  / MARKEL ANTXO - ARITZ ALASTUEI
    • NG97   –  IRUÑEA ARROSADIA 11  / ALBERTO GARCIA - XABI SANTXO
    • NG98   –  IRUÑEA ARROSADIA 12  / LEIRE BARDAJI - ANA NOAIN
    • NG99   –  IRUÑEA ARROTXAPEA  / PATXI BORDA - JULEN BORDA
    • NG100   –  IRUÑEA DONIBANE  / ALFONSO GASKO - DAVID SOLA
    • NG101   –  IRUÑEA MENDILLORRI 1  / MIKEL CUBILLO - AITOR SOLIS
    • NG102   –  IRUÑEA MENDILLORRI 2  / MIKEL ANZIZAR - PEPELU URRUTIA
    • NG103   –  IRUÑEA MENDILLORRI 3  / XABI AMILLANO - YERAI ALLER
    • NG104   –  IRUÑEA MENDILLORRI 4  / KIKE MATA - JOSU ZABALZA
    • NG105   –  IRUÑEA SANDUZELAI 1  / SUSANA OÑATE- OSKAR MATEO
    • NG106   –  IRUÑEA SANDUZELAI 2  / PEDRO VICUÑA - JESUS DOMINGUEZ
    • NG107   –  IRUÑEA SANDUZELAI 3  / ALFREDO LIRAS - CARLOS EGILLOR
    • NG108   –  IRUÑEA TXANTREA 1  / DAVID LINDE - DAVID GOMEZ
    • NG109   –  IRUÑEA TXANTREA 2  / MIKEL LEIZA - MARIO ALVAREZ
    • NG110   –  IRUÑEA TXANTREA 3  / JUAN AGIRRE - GREGORIO ALVAREZ
    • NG111   –  IRUÑEA TXANTREA 4  / ARITZ REKALDE - JOSE MARI GARCIA
    • NG112   –  IRURITA 1  / INES ORBEGOZO - JOXEMA ZELAIETA
    • NG113   –  IRURITA 2  / MAXI ORBEGOZO - SALBA SOBRINO
    • NG114   –  IRURTZUN  / PELLO MTNZ. DE EULATE - AMAIA MADUIT
    • NG115   –  ITURMENDI  / JON ANSOTEGI - AITOR SENAR
    • NG116   –  LAKUNTZA  / ETOR ALEGRIA - ARITZ AZKUNE
    • NG117   –  LEITZA 1  / JOXE MANUEL ZABALETA - IGNAZIO BARANDARAIN
    • NG118   –  LEITZA 2  / MIKEL MARTINEZ - MIKEL ZESTAU
    • NG119   –  LEITZA 3  / AGURTZANE DUCE - ANA BURUNTZA
    • NG120   –  LEITZA 4  / JABIER REKONDO - AITOR MAKAZAGA
    • NG121   –  LEITZA 5  / ANTTON GOMEZ - IÑIGO DE CARLOS
    • NG122   –  LEITZA 6  / LUKEN KASARES - MIKEL ZABALETA
    • NG123   –  LEITZA 7  / JEXUS ETXEBERRIA - JOSE ANTONIO ZABALETA
    • NG124   –  LEITZA 8  / KARLOS SAGASTIBELTZA - JOSE LUIS LARRALDE
    • NG125   –  LEITZA 9  / JOXE MIGEL GONZALEZ - MIKEL ZABALETA
    • NG126   –  LEITZA 10  / IRAIA CEBALLOS - KARMEN AZPIROZ
    • NG127   –  LEKUNBERRI  / XUBAN ARMENDARIZ - JULEN ZUBELDIA
    • NG128   –  LESAKA 1  / JULIO ANZIZAR - TXIKU ANZIZAR
    • NG129   –  LESAKA 2  / IZASKUN MARTINEZ - XABI IRIBARREN
    • NG130   –  LIZARRA 1  / JOSU DIAS - JORGE POPE
    • NG131   –  LIZARRA 2  / PUY ABARZUZA - AGUSTIN SATRUSTEGI
    • NG132   –  LIZARRA 3  / ENEKO ETXABARRI - ANDER VEGA
    • NG133   –  LIZARRA 4                           / MAITANE VALENCIA - ANDREA ITXASO
    • NG134   –  OLAZTI 1  / MIGUEL JAVIER AGIRRE - PATXI ARAÑA
    • NG135   –  OLAZTI 2  / FERMIN ZORNOZA - MIKEL BARRENETXEA
    • NG136   –  ORORBIA (Oltza Zendea)  / ELENA QUINTANA - LIDIA JIMENEZ
    • NG137   –  OTEIZA 1  / MIKEL ZABALA - JOSEBA FERNANDEZ
    • NG138   –  OTEIZA 2   / MIKEL ARANDIGOIEN - CARLOS LACALLE
    • NG139   –  PUIU  / RIKARDO GUILLEN - JAVIER LLIVINA
    • NG140   –  SAN MARTIN DE UNX  / MITXEL ZUBILLAGA - LOREN GOMEZ
    • NG141   –  SUNBILLA 1  / JOSE MARI ARRETXEA - JOSE MARTIN AGIRRE
    • NG142   –  SUNBILLA 2  / RAKEL URTXEGI - MAXUX IRIARTE
    • NG143   –  TAFALLA 1  / CESAR MARTINEZ - JAVIER IRATXETA
    • NG144   –  TAFALLA 2  / PEDRO TRIVIÑO - JON LIZARAZU
    • NG145   –  TAFALLA 3  / ALBERTO LIZAR - CARLOS GOMEZ
    • NG146   –  TAFALLA 4  / ASIER SOLA - KAROL SUBIAS
    • NG147   –  TUTERA  / ALAIN LOPEZ - BEÑAT JUSUE
    • NG148   –  UHARTE ARAKIL   / JOSE MARI MARTIRENA - JOSE JAVIER BELTZA
    • NG149   –  UHARTE IRUÑEA  / JOSE RAMON CONDE - JAVIER FERRER
    • NG150   –  UITZI  / JOXE ANTONIO MARTIRENA - MARTIN ZABALETA
    • NG151   –  UNTZUE  / ALBERTO DUCUN - IKER GOÑI
    • NG152   –  ZANGOTZA 1  / IÑIGO IBAÑEZ - RAUL ALCATE
    • NG153   –  ZANGOTZA 2  / ALEJANDRO MUTILOA - ENRIQUE MIRANDA
    • NG154   –  ZANGOTZA 3  / EGOITZ ARGIÑANZ - ASIER JIMENEZ
    • NG155   –  ZANGOTZA 4  / SANTIAGO LACOSTA - NINES LACOSTA
    • NG156   –  ZIA  / RICARDO PASCUAL- IÑIGO REKALDE
    • NG157   –  ZINTRONIKO  / ARMANDO CERQUEIRA - CESAR MARTINEZ
    • NG158   –  ZIZUR NAGUSIA 1  / PATXI GOIENETXE - ENEKO MARCOS
    • NG159   –  ZIZUR NAGUSIA 2  / SEBASTIAN MARCOS - SANTOS MARCOS
    • NG160   –  ZUBIETA      / PILI TELLETXEA - LEIRE MARIEZKURRENA 

    ZUBEROAko SAILKATUEN ZERRENDA

    • Z1 - ATARRATZE - PREFOSTA / BETTANT -  EMMA JONNET
    • Z2 - ATARRATZE - PREFOSTA / ALLANDE LOPE - JOHANE LIBILBEHETY
    • Z3 - ATARRATZE - PREFOSTA / CÉLINE - LAURIE CHUBURU
    • Z4 - ATARRATZE - PREFOSTA / EDOUART ETXEMENDI - XIMUN EIHERAMENDI
    • Z5 - BARKOXE / ETCHART ALLANDE - DAMIEN
    • Z6 - BARKOXE / PETTIT GALANT - ANTTON JAURÉGUIBERRY
    • Z7 - BARKOXE / KATTIN INCHAUSPE - GRAXIANA AGUER
    • Z8 - BARKOXE / XAXI HOBIAGUE - KATTIN GALANT
    • Z9 - BARKOXE  / RÉMI BARANTHOL - MAXIME LASSERRE
    • Z10 - BARKOXE  / BEDAXAGAR JUNES - NEGUELOUA GUILLEN
    • Z11 - MAULE / FRED - BASA
    • Z12 - MAULE / GARAT - GARAT
    • Z13 - MAULE / SALABERRI - DUHALDEBORDE
    • Z14 - MAULE / CEDRIC - FABRICE
    • Z15 - MAULE (GAU ESKOLA) / JEFF - PETTE
    • Z16 - OZAZE / TXEMA LUCUIX – JULIEN LUCUI
    • Z17 - OZAZE / JORDI FOUCHER – BENAT OYHENART
    • Z18 - OZAZE / THIERRY DELHIAS – RENÉ INÇAGARAY
    • Z19 - OZAZE / PIERRE SAGARDOY – MAITE IRIGOYEN
    • Z20 - OZAZE / JOJO ONAITY – PANPI INÇAGARAY
    • Z21 - URDINARBE / ADOT PETRISSANS
    • Z22 - URDINARBE / DUFAU CAPITAIN
    • Z23 - URDINARBE / IBAN - DOMINIQUE ETCHEGOINBERRY
    • Z24 - URDIÑARBE (CHISTERA) / CHUBURU - CHUBURU

    OHARRAK:

    • Zerrenda honetan akatsik aurkitu baduzu edo informazio gehigarririk izanez gero, idatzi idazkaritza(a)ehmus.eus helbidera edo idatzi whatxapez edo sms bidez 644228817 telefonora.
    • Mus bikoteko partaideren batek herrialdeko finalean parte hartzerik ez badu, ez dago arazorik baino aurrez jakinarazi behar da ordezkoaren izena.
    • Zerrenda hau 2020ko otsailaren 26an eguneratua izan da.
    2020, otsailak 29
    Nagusiak;
zure herriko informazioa bidali
2020, uztaila
As. As. As. Ost. Ost. Lar. Ig.
  1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
  
       

>> Hurrengo ekitaldiak

Banerrak
Banerrak
Banerrak
Banerrak
Banerrak