Euskal Herriko Mus Federazioa

Partehartu duten bikote kopurua: 4
Sailkaturiko bikote kopurua: 1
Bikote sailkatua(k):
• Joseba Barrena Saratxaga - Manolo Melon Santin

Partehartu duten bikote kopurua: 6
Sailkaturiko bikote kopurua: 1
Bikote sailkatua(k):
• Bittor - Imanol

Partehartu duten bikote kopurua: 11
Sailkaturiko bikote kopurua: 2
Bikote sailkatua(k):
• Ibon Atxutegi - Lander Elorriaga
• Rober - Poti

Partehartu duten bikote kopurua: 13
Sailkaturiko bikote kopurua:
Bikote sailkatua(k):
• JON DUANDIKOETXEA - TEO CORIA
• LUIS MONZON - RITXAR ORTE

Partehartu duten bikote kopurua: 4
Sailkaturiko bikote kopurua:
Bikote sailkatua(k):
• Carlos Ranz Aparicio - Antonio Pavon Conde

Partehartu duten bikote kopurua: 4
Sailkaturiko bikote kopurua:
Bikote sailkatua(k):
• Arkaitz Larrazabal Durana - Jose Luis Hernandez Hernandez

Partehartu duten bikote kopurua: 4
Sailkaturiko bikote kopurua:
Bikote sailkatua(k):
• Asier zulueta Barrenengoa - Joseba Oribe Zubiaga

Partehartu duten bikote kopurua: 4
Sailkaturiko bikote kopurua: 1
Bikote sailkatua(k):
• Niko Lohse - Ander Eguren

Partehartu duten bikote kopurua: 4
Sailkaturiko bikote kopurua: 1
Bikote sailkatua(k):
• Josu Latorre - Ander Jimenez

Bigarren fasean sartu dira Euskal Herriko 32 bikote onenak

Muslarien arteko herri bazkarian giro bikaina sortu da. Orain txapelketa ber hartu eta abian dira. Hemen dituzue bigarren fasera sailkaturiko bikoteen izenak.

Euskal Herriko 16 muslari onenen arteko norgehiagoka

Nafarroa Garaitik 5 bikote, Behe Nafarroatik 4, Gipuzkoatik beste lau, Lapurditik 2 eta Arabatik bikote baten artean lehiatuko dira Euskal Herriko txapela jazteko.

Euskal Herriko txapelak Nafarroara!

Euskal Herriko 14.Mus Txapelketako finala hasi da. Nafarroa Garaiko SAN MARTIN UNX herriko JOSE LUIS LARA - HERVE CASA eta Behe Nafarroako IRISSARRI herriko ONDARTS RAMUNTXO - OLAIZOLA THIERRYren artean jokatuko dituzte Euskal Herriko txapelak.

Euskal Herriko 14. Txapelak Irissarrira, RAMUNTXO ONDARTS eta THIERRY OLAIZOLA garaile

Lehia azkarra izan da Nafarroa Garaia eta Behe nafarroaren artean, azkenean txapelak Irissarrira joan dira. RAMUNTXO ONDARTS eta THIERRY OLAIZOLA gailendu zaile San Martins Unx eko JOSE LUIS LARA  eta HERVE CASAri.

Bizkaiko Txapela Galdakaora eraman dute Koldo Tutor eta Iñigo Oñartek

Hemen dituzue Bilboko Errekalde auzoan jokatu den Bizkaiko herrialdeko finaletik Zornotzan jokatuko den nazio finalera sailkatu diren 10 bikoteen informazioa. Txapela Galdakaora eraman dute Koldo Tutor eta Iñigok.

Partehartu duten bikote kopurua: 6
Sailkaturiko bikote kopurua: 1
Bikote sailkatua(k):
• Pablo - Karlos Arroita

LEZAMA - Bizkaia - EMAITZAK

Partehartu duten bikote kopurua: 11
Sailkaturiko bikote kopurua: 2
Bikote sailkatua(k):
• LANDER eta IBON - IGOR eta IGOR

Partehartu duten bikote kopurua: 4
Sailkaturiko bikote kopurua: 1
Bikote sailkatua(k):
• Niko Lohse Basauri - Ander Zorrakin Gongeta

Partehartu duten bikote kopurua: 4
Sailkaturiko bikote kopurua: 1
Bikote sailkatua(k):
• jabi otxote - joxi arrien

Partehartu duten bikote kopurua: 4
Sailkaturiko bikote kopurua: 1
Bikote sailkatua(k):
• Iñigo Urresti - Antonio Jimenez

Partehartu duten bikote kopurua: 4
Sailkaturiko bikote kopurua: 1
Bikote sailkatua(k):
• Janire Vetas - Angel Vetas