HERRIALDETAKO ZERRENDA

HARA LANTZEN

ARABAko SAILKATUEN ZERRENDA:

A 1 - AGURAIN 1 - JOSE MARI OTXOA - ALFREDO LUZURRAGA
A 2 - AGURAIN 2 - NAGORE - JOSE VALEN
A 3 - AGURAIN 3 - BUFO - PITXITAS
A 4 - AGURAIN 4 - GARI - MURGUI
A 5 - AGURAIN 5 - PIRRI - MAXI
A 6 - AGURAIN 6 - AINITZE - AXIER
A 7 - AMETZAGA 1 - OSWALDO DIAZ DE ZERIO - JON ALONSO
A 8 - AMETZAGA 2 - JOSE LUIS BASTIDA - NATXO RUIZ
A 9 - AMURRIO1 - ATARRATZ - UZTARITZ
A 10 - ARAMAIO 1 - IÑIGO MOLERO -  BEÑAT IBARGUREN
A 11 - ARGANTZUN - TOMAS BASALDUA -  ANTONIO DIAZ
A 12 - ARGOTE 1 - KANPA -  PEDRO
A 13 - ARGOTE 2 - -
A 14 - ARTZENIAGA 1 - JON NIETO ISUSKIZA - JOSE ANTONIO SUAREZ
A 15 - ARTZENIAGA 2 - ANTONIO GARCIA - PEDRO URIARTE
A 16 - BITORIANO 1 - JON URIBARRI -  IMANOL AGINAKO
A 17 - ESKUERNAGA 1 - ZIPO - JASONE
A 18 - ESKUERNAGA 2 - LORENZO - EMETERIO
A 19 - GASTEIZ GAZALBIDE1 - IKER -  MIKEL
A 20 - GASTEIZ GAZALBIDE2 - XABI -  ADRIAN
A 21 - GASTEIZ GAZALBIDE3 - -
A 22 - GASTEIZ LAKUA 2 - JON LOPEZ -  IKER AIZPURU
A 23 - GASTEIZ LAKUA1 - LUIS ISASI - EMILIO FERNANDEZ PALACIOS
A 24 - GASTEIZ ZABALGANA 1 - FERNANDO - ROSA
A 25 - GASTEIZ ZABALGANA 2 - JONATAN - JON
A 26 - GASTEIZ ZABALGANA 3 - RAFA - IÑAKI
A 27 - GASTEIZ ZABALGA-ZENTRAL - MIKEL DIEZ MZ DE MURGIA -  GORKA ALTUNA
A 28 - GASTEIZ-AVENIDA 1 - JORGE - JAVI
A 29 - GASTEIZ-AVENIDA 2 - ANTXOA - MIKEL
A 30 - GASTEIZ-OREKA - MIKEL GABILONDO - UNAX RUIZ DE ERENTXUN
A 31 - KABREDO 1 - GORKA SANCHO PZ  AL - JUSTO RODRIGO KINTANA
A 32 - KANPEZU1 - PABLO IRIARTE -  ESTEBAN
A 33 - KONTRASTA 1 - EDUARDO -  AITOR
A 34 - KONTRASTA2 - YOLI - MITXEL
A 35 - LAUDIO - ANDONI UNZAGA ETA KOLDO LARRINAGA
A 36 - MIRANDA 1 - LUIS ALBERTO SALAZAR - JONI JIMENEZ
A 37 - MIRANDA 2 - PEIO SALAZAR - ERIKA VALERO
A 38 - SARRIA 1 - JON ANDER SANTOS -  IKER ITURRATE
A 39 - UBIDEA - AITOR ARREGI -  JESUS MARI BENGOA
A 40 - URKABUSTAIZ 1 - MARTXEL -  LUIS
A 41 - URKABUSTAIZ 2 - ANTONIO -  ZULUETA
A 42 - ZIGOITIA 2 - FELIPE -  TXUTXIN
A 43 - ZIGOITIA1 - JORGE -  JABI
A 44 - ZIGOITIA3 - ARANEGUI - TABARES

BEHE NAFARROAKO SAILKATUEN ZERRENDA

BN 1 - AIHERRA 1 - MIMIHAGUE - MARTINON
BN 2 - AIHERRA 2 - ARHANCET JEAN-PIERRE - OSPITAL PETTE
BN 3 - AINHIZE-MONJOLOSE 1 - MONGABURU MARIE-HELENE - SARHY IRENE
BN 4 - AINHIZE-MONJOLOSE 2 - PETOTEGUY PETTAN - LOYATHO MAYLIS
BN 5 - AINHIZE-MONJOLOSE 3 - PETOTEGUY CAMILLE - UHART MICHEL
BN 6 - AINHIZE-MONJOLOSE 4 - ETCHART DAVID - LARTIGAU ANDRE
BN 7 - AINHIZE-MONJOLOSE 5 - PARIS MIKAEL - PARIS DAVID
BN 8 - ALDUDE 1 - URRICRAIET MARIE-PAZ -  MONACO REGINE
BN 9 - ALDUDE 2 - GONI MIZEL - LAXAGUE MIZEL
BN 10 - ALDUDE 3 - ARRETCHE GILBERT - LAXAGUE BENAT
BN 11 - ALDUDE 4 - LAXAGUE XAVIER - BAUDOUR ANTHONY
BN 12 - BAIGORRI 1 - USTARITS - BRUST
BN 13 - BAIGORRI 2 - GARAICOCHEA - CARICABURU
BN 14 - BAIGORRI 3 - LURO - BIDART
BN 15 - BAIGORRI 4 - COSCARAT - OSPITAL
BN 16 - BAIGORRI 5 - SALDUNBIDE - MOCHO
BN 17 - BAIGORRI 6 - HARISTCHELAR - IRIGARAY
BN 18 - BAIGORRI 7 - COSTERA  - LARRE
BN 19 - BANKA 1 - BIDART MAIDER - URRICARIET MARIE-LUCIE
BN 20 - BANKA 2 - MUNDUATE TTOTTE - ALBISTUR RAMUNTXO
BN 21 - BANKA 3 - BATITA - AMAIA
BN 22 - BANKA 4 - SORHONDO PASCAL - MARTINEZ JEAN-MARIE
BN 23 - BANKA 5 - OCAFRAIN MICHEL - ETCHENIQUE PAMPI
BN 24 - BANKA 6 - OSPITAL - BIDART
BN 25 - BANKA 7 - JUANIKOTENA FRANTXOA - JUANIKOTENA JEAN
BN 26 - BIDARAI 1 - IBAROLA DAVID - IBAROLA PAXCAL
BN 27 - BIDARAI 2 - ITHOROTS JEAN-JASQUES - MAITIA JOKIN
BN 28 - BIDARAI 3 - POCHELU - POCHELU
BN 29 - BUZUNARITZE 1 - BELOSTEGUY JEAN-BATTITTE - ETCHOINIA JEAN-CLAUDE
BN 30 - BUZUNARITZE 2 - LARRE - IROLA
BN 31 - DONAMARTIRI 1 - MIRANDE MATHIAS - ELISSALDE NICOLAS
BN 32 - DONAMARTIRI 2 - APHECETCHE - HAISSAGUERRE
BN 33 - DONAMARTIRI 3 - MOESCA - CALDERON
BN 34 - DONAPALEU 1 - LAGOURGUE BENAT - DUTREY PEYO
BN 35 - DONAPALEU 2 - SALLABERRY THOMAS - ARHANCET FREDERIC
BN 36 - DONIBANE GARAZI 1 - ERRECART MICHEL - GIRBON JEAN-MARC
BN 37 - DONIBANE GARAZI 2 - PESSANS - PESSANS
BN 38 - DONIBANE GARAZI 3 - ETCHART FABRICE - AMESTOY CEDRIC
BN 39 - DONIBANE GARAZI 4 - ESPONDA RAYMOND - LABY JACKY
BN 40 - DONIBANE GARAZI 5 - ETCHEPARE NANO - ERRECART JEAN-CLAUDE
BN 41 - HELETA 1 - EYHERAMOUNHO SERGE - IRIGOIN PATRICK
BN 42 - HELETA 2 - BESSONART PANTXIKA - GOYHENETCHE FREDO
BN 43 - HELETA 3 - LAPEGUE PEIO - LABY BIXENTE
BN 44 - HELETA 4 - DURCUDOY CHRISTOPHE - ETCHEPARE COCO
BN 45 - HELETA 5 - ARSAUT BENAT - MULAS HERVE
BN 46 - HELETA 6 - PATALAGOITY MAITE - MENBREDE JEAN-MICHEL
BN 47 - IRISARRI 1 - SALLAGOITY GILBERT - SALLAGOITY BENOIT
BN 48 - IRISARRI 2 - LARRAMENDY BENAT - HAUSCARRIAGUE ETIENNE
BN 49 - IRISARRI 3 - MINHONDO PEIO - OILLARBURU JEAN-MARIE
BN 50 - IRISARRI 4 - MENDIBURU FLORIAN - THICOIPE BITTOR
BN 51 - IZTURITZE 1 - LAMARQUE LOUIS - EYHERABIDE MATTIN
BN 52 - IZTURITZE 2 - PREBENDE - PREBENDE
BN 53 - IZTURITZE 3 - POCHELU - ETCHEBARNE
BN 54 - LARZABALE 1 - UHART - UHART
BN 55 - LARZABALE 2 - DELCAMPO PEIO - SALLABERRY KLEINA
BN 56 - LASA 1 - MOCHO - MOCHO
BN 57 - LASA 2 - LESPADE - ITHURALDE
BN 58 - LASA 3 - IRIBERRY - IDIART
BN 59 - LASA 4 - IDIART - BIDONDO
BN 60 - LASA 5 - IRIBARNE - CHOUCHOUROU
BN 61 - LASA 6 - LARRE XABI - LARRE INAKI
BN 62 - MENDIBE 1 - ODILE - JEAN-FRANCOIS
BN 63 - MENDIBE 2 - FRANTXOA - JEROME
BN 64 - MENDIBE 3 - TORRE MATHIEU - TORRE GORKA
BN 65 - MENDIBE 4 - CHANTAL - KAYET
BN 66 - MENDIBE 5 - GILBERT - HERVE

BIZKAIAko SAILKATUEN ZERRENDA

B 1 - BAKIO - IÑIGO URRESTI -  ISASI
B 2 - BARAKALDO - JOSE ANTONIO MARTINEZ  - JOSE A.GAY PEREZ
B 3 - BASAURI-ESKER - CARLOS LAGO BARREIRO - JOSE LUIS DEL OSTAL
B 4 - BASAURI-IPOTX - ALBERTO GARTZIA - JUAN MARI GARTZIA”PITU”
B 5 - BERMEO - JABI”OTXOTE -  JOXI
B 6 - BERRIATUA - XABIER GARATE -  IÑAKI GALINDO CACERES”GALLO”
B 7 - BILBO-MIRIBILLA - AITOR LOPEZ -  JOSE MARIA MATA
B 8 - DERIO - KOLDO OLABARRIETA -  IÑAKI OLIVEROS
B 9 - ERREKALDE1 - LUIS MONZON -  RITXAR ORTE
B 10 - ERREKALDE2 - JOSU IBARRA -  IÑAKI RABAGO
B 11 - ERRIBI - PABLO AGIRREZABALA -  KARLOS ARROITA(67793299)
B 12 - GERNIKA1 - JOSE ANTONIO ORTIZ -  JAIME BILBAO
B 13 - GERNIKA2 - BITTOR MADARIAGA -  JUAN LUIS URIARTE
B 14 - IBARREKOLANDA1 - INAKI PEREZ SANCHEZ -  FCO. JAVIER ALVAREZ CORRA
B 15 - IBARREKOLANDA2 - AITOR VIVANCO JUEZ -  ARKAITZ VIVANCO LLANOS
B 16 - IBARREKOLANDO3 - JOSE L. SERNA ISASI -  JUAN M EGUREN ODRIOZOLA
B 17 - LEKEITIO1 - JOSEBA GOIKOETXEA -  RICARDO DLA RIVA DIAZ
B 18 - LEKEITIO2 - JOSEBA TXAKARTEGI -  JOSU BELAUSTEGI
B 19 - LEMOA - KARLOS ARROITA -  PABLO
B 20 - LEZAMA  - SERRANO - AMARIKA
B 21 - MUNDAKA - XABI KASTAÑAGA -  ANDER GUTIERREZ
B 22 - SANTUTXU1 - ROBERTO FERNANDEZ -  ANGEL CANTERA
B 23 - SANTUTXU2 - SERGIO JUSTO -  JOSE LUIS FUENTES
B 24 - SANTUTXU3 - ISMAEL TORRALBA -  PEDRO ZUBERO
B 25 - SANTUTXU4 - JOSEBA BARRENA -  MANUEL MELON
B 26 - SANTUTXU5 - -
B 27 - SONDIKA1 - IRAIDE GORROTXATEGI -  IDOIA IÑARRA
B 28 - SONDIKA2 - ARKAITZ LARRAZABAL - JOSE LUIS HERNANDEZ
B 29 - ZEBERIO - -
B 30 - ZORNOTZA1 - JOSU DUDAGOITIA -  MIGUEL CONDE
B 31 - ZORNOTZA2 - JOSE MANU DUDAGOITIA -  JOSE RAMOS LARRUZEA
B 32 - ZORNOTZA3 - JON TALEGON - ANDER

GIPUZKOAko SAILKATUEN ZERRENDA

G 1 - ADUNA /6-1 / JOSEBA ABURUZA - JOSE MARI SARASAOLA
G 2 - AIZARNAZABAL /4-1 / DABID ETXABE – GORKA ETXABE
G 3 - ALEGIA1 /11-2 / XABI GOIKOETXEA - URKO OTAMENDI
G 4 - ALEGIA2 / ASIER EZEIZA - AITOR GUTIERREZ
G 5 - ALTZO /5-1 / JOXE MARI URBIETA - IBAI URBIETA
G 6 - AMEZKETA1 /12-2 / MIKEL LOIDI -  IORITZ SARALEGI
G 7 - AMEZKETA2 / ERIK SAGASTUME -  IMANOL YUGUEROS
G 8 - ANDOAIN / 12 - 1 / ANDONI ALVAREZ - XABIER ARANZETA
G 9 - ANDOAIN2 / ASIER TEJADA - LANDER GARCIA
G 10 - ANOETA1 /15-2 / JON OTEGI - EGOITZ LUISA
G 11 - ANOETA2 / ARATZ LUISA - ASIER GOYARAN
G 12 - ANTZUOLA1 /28-4 / LORENTZO ITURBE - JESUS ZUBIKARAI.
G 13 - ANTZUOLA2 / MARIANO URRUTXI-JOXE RAMÓN URZELAI.
G 14 - ANTZUOLA3 / ANSELMO MARTÍNEZ-SERAFIN
G 15 - ANTZUOLA4 / IOSU ASENSIO-IOSU ZUBIKARAI
G 16 - ARAMA /6-1 / JOXEMARI GOROSTIZU -  IÑIGO OIARBIDE
G 17 - ARETXABALETA / 10 - 1 / LUIS FELIX UNANUE - ETXEBARRIA
G 18 - ARRASATE1 /12-2 / JUAN BAUTISTA BOLINAGA - SEBASTIAN SAGASTA
G 19 - ARRASATE2 / ANDONI URIBARRE-ITURRIETA - IBAN ARANGUREN
G 20 - ASTEASU /6-1 / PELLO GARIN -  ION ORMAZABAL
G 21 - ATAUN / 7 - 1 / XABI ALTUNA - JON URTEAGA
G 22 - BALIARRAIN /8-1 / JOSE OLAIZOLA - JOSE GARMENDIA
G 23 - BEASAIN-ARRIARAN -1 / 16 / AITOR MENDIZABAL - IÑAKI ARANBURU
G 24 - BEASAIN-ARRIARAN 2 / JON MADINA - XABIER ARRIETA
G 25 - BEASAIN1 /12-2 / JOSEBA SARRIEGI - ENEKO SALVADOR
G 26 - BEASAIN2 / JOSEBA BIDEGAIN - JON LIZARAZU
G 27 - BERASTEGI /4-1 / ARITZ MUJIKA - ?
G 28 - BERGARA1 /20-3 / GORKA AURIEKOETXEA – JOSE LUIS DAVILA
G 29 - BERGARA2 / MIKEL ARANZABAL- PAUL VALGAÑON
G 30 - BERGARA3 / ANDER PLAZAOLA-ANDER RETOLAZA
G 31 - BIDEGOIAN/6-1 / MIKEL LASA - ANDONI EGIGUREN
G 32 - DEBA1 /21-3 / EGOITZ BASURKO-JULEN BADIOLA
G 33 - DEBA2 / INAKI TXARTURI-JABI DELGADO
G 34 - DEBA3 / ROMAN GALARRAGA-JOSE IGNACIO URKIRI
G 35 - DONOSTIA -ANTIGUA /4-1 / LURDES TOLOSA - JUAN MIGUEL LOIDI
G 36 - DONOSTIA-AMARA /5-1 / VICTOR FERNANDEZ - OSCAR MELLADO
G 37 - DONOSTIA - ALDE ZAHARRA /4-1 / IÑAKI ETXANIZ - GORKA ETXEBERRIA
G 38 - DONOSTIA - ALDE ZAHARRA2 /5-1 / IÑIGO BASAGOITI - JOSU RODRIGEZ
G 39 - DONOSTIA-ALTZA1 /11-2 / UNAI OLIDEN - ASIER OLIDEN
G 40 - DONOSTIA-ALTZA 2 / YERAY RODRÍGUEZ - JUAN JOSE GÓMEZ
G 41 - DONOSTIA-INTXAURRONDO /5-1 / JOSEBA OUTERAIL - VIRGINIA CANO
G 42 - EIBAR 11 - 1 / AITOR CALVO – ARITZ CID
G 43 - EIBAR 2 / OIHANE GOLDEA – JON ZUBIZARRETA
G 44 - ELGOIBAR /4-1 / IBON VILLANUEVA - ZIGOR BENGOETXEA
G 45 - EREÑOZU /9-1 / HODEI EGAÑA - JOXAN EGAÑA
G 46 - ESKORIATZA 4 – 1 / JUAN LUIS ZUBIZARRETA – JOXEMARI ETXEBARRIETA
G 47 - EZKIO /9-1 / JON MUÑOZ – FELIX ETXEBERRIA
G 48 - GABIRIA / 16 - 1 / JUAN KARLOS KORTA – EUXEBIO ZABALA
G 49 - GABIRIA2 / JOKIN MURUA – BEÑAT MAIZ
G 50 - HERNANI1 /13-2 / JOXEMI AIERBE -  GARIKOITZ PASKUAL
G 51 - HERNANI2 / IKER ZURUTUZA -  BORJA TEJEDOR.
G 52 - IBARRA1 /11-2 / JABI REZOLA - ARISTONDO
G 53 - IBARRA2 / HARITZ - TXANTXAN
G 54 - IDIAZABAL / 6-1 / ALEJANDRO BIKUÑA -  ANTONIO BERASATEGI
G 55 - IGELDO / MIKEL OLASAGASTI – RAMON URRUZMENDI
G 56 - IKAZTEGIETA1 /11-2 / XABAT IBARGUREN - JULEN ARANBURU
G 57 - IKAZTEGIETA2 / UXER MOZO - JON LUZURIAGA
G 58 - IRURA 1 /11-2 / AGOSTI GARMENDIA - GORKA AYESTARAN "DEMONIO"
G 59 - IRURA2 / IOSU OLANO - JOXI BALBERDI
G 60 - ITSASO 10 / 1 / ENEKO LASA - AITOR SALUTREGI FINALERA
G 61 - ITSASONDO 6 / 1 / JOSEBA GOIKOETXEA - PATXI SALAXAR
G 62 - ITZIAR  /4-1 / JOSEBA ARANGUREN -  XABIER UDABE
G 63 - LASARTE1 /11-2 / UNAI REBE - XABIER ARTEAGA
G 64 - LASARTE2 / MIKEL BEGIRISTAIN - BEÑAT ESNAOLA
G 65 - LAZKAO1 /18-2 / GOTZON PLAZAOLA - JON BARANDIARAN
G 66 - LAZKAO2 / PATXI ALTUNA - IBAI AGIRRE
G 67 - LARRAUL / 4-1 / JUAN KORTAJARENA - UNAI KORTAJARENA
G 68 - LEABURU /4-1 / JOXE LUIS ADURRIAGA - IMANOL ZABALA
G 69 - LEGAZPI 1 /11-2 / BEÑAT MAIZ - JOSU DORRONSORO
G 70 - LEGAZPI 2 / JOSEBA TELLERIA-JOSEBA GABILONDO
G 71 - LEGORRETA1 /8-1 / URKO IRISARRI - JOSU ALBISU
G 72 - LIZARTZA1 /12-2 / XABIER - ASIER
G 73 - LIZARTZA2 / OIER MINTEGI - MUÑO
G 74 - LEZO1 /12-2 / IÑIGO ETXEBERRIA -LUKEN MARTIN
G 75 - LEZO2 / JON ARRUTI - KONTXI ARRUTI
G 76 - MUTILOA /5-1 / JOXE AROZENA - BIXENTE APALATEGI
G 77 - OIARTZUN1 /16-2 / IÑIGO ROMERO -  JON GUEMBE
G 78 - OIARTZUN2 / ELIXABET VEGA -  IGOR PARRO
G 79 - OLABERRIA /5-1 / JOKIN UGARTEMENDIA - JOKIN ARRATIBEL
G 80 - OÑATI /4-1 / ARITZ LOITI -MARILU BASTERRA
G 81 - ORENDAIN /5-1 / ANA MARI ITURRIOTZ - IÑAKI GARMENDIA
G 82 - ORERETA-ERREN-1/11-2 / JOXEAN GONZALEZ -  TXANPI
G 83 - ORERETA-ERREN-2 / ANDER TELLERIA -  IBON APAOLAZA
G 84 - OREXA /6-1 / NEKANE MALKORRA -  JOKIN ZAPIRAIN
G 85 - ORIO/4-1 / BITTOR ANDRES* - JOKIN SALSAMENDI.*
G 86 - ORMAIZTEGI1 / 11 - 1 / JULIAN ZABALA - MIKEL AGIRRE
G 87 - ORMAIZTEGI 2 / JOSEMI GUILLERMO – PEDRO SANGUINO
G 88 - PASAIA-ANTXO /8-1 / PEDRO AMIANA – INA MARIEZKURRENA
G 89 - PASAIA-TRINTXERPE1 /11-2 / EDUARDO ASEGINOLAZA - PERIKO IBARGARAI
G 90 - PASAIA-TRINTXERPE2 / IÑAKI PORTELA - EMILIO
G 91 - PASAI-DONIBANE /9-1 / BERNA BENGOETXEA - JOSU BENGOETXEA
G 92 - PASAI-SAN PEDRO1 /16-2 / HAIZEA IBARGARAI - AMAIA MUGURUZA
G 93 - PASAI-SANPEDRO2 / FRANCISCO MUÑOZ "PATXEKO" - GOTZON ALKORTA
G 94 - SEGURA / 26 - 1 / EÑAUT ALTUNA -  IÑAKI ELORZA.
G 95 - SEGURA2 / JON SARASOLA -  XABIER SUAREZ.
G 96 - SEGURA3 / ENETZ OLANO -  JOSU ETXEZARRETA.
G 97 - SEGURA4 / JON ANDER HONBRE -  IRAITZ IPARRAGIRRE.
G 98 - SORALUZE1 /12-2 / MIKEL IÑURRIETA - IÑAKI LASKURAIN
G 99 - SORALUZE2 / ION HERIZ - XABI ELIZBURU
G 100 - TOLOSA /5-1 / ILLART LASA - IBAN AGUERO
G 101 - USURBIL1 /11-2 / ALBARO BRUÑO - JUSTO PULIDO
G 102 - USURBIL2 / KOLDO LIZASO - JOSEBA ERRAZKIN
G 103 - USURBIL-AGINAGA /5-1 / GONTZALO BRUÑO AZPIROZ- AGUXTIN UGARTE "TXANTXON"
G 104 - VILLABONA1/11-2 / EÑAUT ZELARAIN - ANDER JAUREGI
G 105 - VILLABONA2 / KOLDO SEARA - ENEKO ITURBE
G 106 - ZALDIBIA1 /19-3 / IÑAKI NAVIO "TXAPAS" -  JOXE MIEL URDANGARIN "JIMI"
G 107 - ZALDIBIA2 / MIKEL ATXAGA "AUZO" -  XABAT GARMENDIA "XATO"
G 108 - ZALDIBIA3 / BENI GAILURRALDE* - HILARIO AGIRRE "KAXKO"
G 109 - ZEGAMA /7-1 / JAUN PEREZ - DENIS PEREZ
G 110 - ZESTOA1 /11-1 / PEPE VALOR – IÑAKI ALBERDI
G 111 - ZESTOA2 / ANDONI ITURBE – IÑAKI IRAOLA
G 112 - ZIZURKIL1 /11-2 / AITOR SAN SEBASTIAN - BEÑAT OLAZABAL
G 113 - ZIZURKIL2 / JOXE RAMON USABIAGA - AITOR SARASUA
G 114 - ZUMAIA1 /14-2 / BEÑAT MANTEROLA - DAVID CALDERON
G 115 - ZUMAIA2 / ION AGIRRE - BORJA YEREGI
G 116 - ZUMARRAGA1 /14-2 / ANTONIO ARANZADI - JON URZELAI
G 117 - ZUMARRAGA2 / JUANJO BERGARA -  JABIER AZTIRIA

LAPURDIko SAILKATUEN ZERRENDA

L 1 - AZKAINE 1 - POCHELU JEROME - MAIALEN
L 2 - AZKAINE 2 - MASCOTENA B - ISIDRO
L 3 - AZKAINE 3 - DELIART ANDDE – LONDAITZ MATHIEU
L 4 - BAIONA 1 - POCHELU - RICHARD
L 5 - BAIONA 10 - PINAUD MARTINE – MALOT JEAN MICHEL
L 6 - BAIONA 2 - AROTCARENA - ETCHEGOYEN
L 7 - BAIONA 3 - MAINHAGUET - OLHAGARAY
L 8 - BAIONA 4 - CARILLO - LURO
L 9 - BAIONA 5 - NOBLIA – ARDOUIN
L 10 - BAIONA 6 - DARRIGOL - BELASTEGUY
L 11 - BAIONA 7 - SIMON - HEGUY
L 12 - BAIONA 8 - HIRIGOYEN - HIRIGOYEN
L 13 - BAIONA 9 - DULONG - CASTERA
L 14 - DONIBANE LOHITZUN 1 - SUPERVIE HENRI – BERTHANY CHARLIE
L 15 - DONIBANE LOHITZUN 2 - ROSSE JOEL – HARANBURU MONIQUE
L 16 - HAZPARNE 1 - REVOREDO - IRIGOYEN
L 17 - HAZPARNE 2 - ONDARTZ - ONDARTZ
L 18 - HENDAIA 1 - FELIX - INKO
L 19 - HENDAIA 2 - TXOMIN - ARITZ
L 20 - URRUÑA 1 - AINCIAR - ERGUY
L 21 - URRUÑA 2 - TELLECHEA - ICHOROTS
L 22 - URRUÑA 3 - ARZALLUS - URRUTIA
L 23 - URRUNA 4 - DAL-ZIN - MARINEA
L 24 - ZIBURU 1 - ERRANDONEA - ITURRIA

NAFARROA GARAIko SAILKATUEN ZERRENDA

NG 1 - AEZKOA-ERRO 1 - MANEX PEDROARENA - ANDER BARBERENA
NG 2 - AEZKOA-ERRO 2 - KARLOS SARAGUETA - IÑAKI SARAGUETA
NG 3 - AGOITZ  1 - AMAIA GARCIA - IÑAKI GARCIA
NG 4 - AGOITZ 2 - MIKEL LAKO - IBAI EZPELTA
NG 5 - ALTSASU 1 - JOBITA MORO - SAIOA ERRO
NG 6 - ALTSASU 2 - DINA REPARAZ - JAZINTO BENGOETXEA
NG 7 - ARANDIGOIEN - GOIO PERED – JAVIER URRA
NG 8 - ARANTZA - MARKEL JORAJURIA - JOSEBA PIKABEA
NG 9 - ARBIZU  1 - FRAN BALDA – ENEKO LAZKOZ
NG 10 - ARBIZU  2   - PELLO INSAUSTI - TXOMIN FLORES
NG 11 - ARESO 1 - ANARTZ OLANO -  LEIRE ANGULO
NG 12 - ARESO 2  - JOSE ONSALO – MIGEL ERASO
NG 13 - ARRAIOTZ  (Zubi Ondo Ostatua) 1 - KORO ZELAIETA - PATXI MARIÑELARENA
NG 14 - ARRAIOTZ (Zubi Ondo Ostatua)  2 - JOSE MIGUEL GOÑI – ANGEL JUBERA
NG 15 - ARRAIOTZ (Arizti Elkartea) 3 - MARIALEN PAIN - ENKARNA ANDUEZA
NG 16 - ARRAIOTZ (Arizti Elkartea)  4 - ARITZ ALUNDA - GARIKOITZ LARRETXEA
NG 17 - ATARRABIA 1 - JESUS VILLANUEVA - PATXI ARTZE
NG 18 - ATARRABIA2 - ARITZ ESPINAL - MIKEL ALZUALDE
NG 19 - BARAÑAIN  ( Akelamendi Taberna)  1        - IBAN ARRAIZA - MARKEL GORRAIZ
NG 20 - BARAÑAIN  ( Haizea Elkartea)          2 - PEDRO IZKUE - JON URTIAGA
NG 21 - BARAÑAIN ( Kupela Taberna)           3 - PRUDEN DOMINGUEZ - BEGOÑA ERRO
NG 22 - BARAÑAIN  (Txalaparta  Taberna)    4           - MIKEL ARLEGI - AITZIBER  IRAGUI
NG 23 - BARAÑAIN  ( Kaioa Taberna)            5 - MARIVI BELZUNZE - AGUSTIN REMON
NG 24 - BARASOAIN 1 - IBAN EZCURRA - DANIEL GONZALEZ
NG 25 - BARASOAIN 2 - ALBERTO LIZAR – JAVIER IRATXETA
NG 26 - BARASOAIN 3 - ANTXON MORAL – CARLOS GOMEZ
NG 27 - BERA - IÑIGO JAUREGI - JON IRAZOKI
NG 28 - BERBINTZANA  1 - GARTXOT IRIBARREN - IOSU ILARREGUI
NG 29 - BERBINTZANA  2 - ANDONI GURREA - IOSEBA ARRASTIA
NG 30 - BURLATA  (Toskana Ostatua)      1 - JESUS LISARRI - VICTOR LISARRI
NG 31 - BURLATA  (Toskana Ostatua)      2 - TOÑO ZAZPE - ANTONIO LOREA
NG 32 - BURLATA  (Toskana Ostatua)      3 - JUAN AGUIRRE – JOSE RAMON AZKOITI
NG 33 - BURLATA  (Euskal Herria Peña)  4 - ISIDORO JIMENEZ  - PABLO IRIARTE
NG 34 - BURLATA  (Euskal Herria Peña)  5 - UNAI OTSOA  - ANDER LABARI
NG 35 - BURLATA  (Axular Elkartea )       6 -
NG 36 - DONEZTEBE  1 - JOSE ELIZALDE - PEDRO JESUS SANTESTEBAN
NG 37 - DONEZTEBE  2 - RAMONTXO ETXEBESTE - JOSEAN MIGELENE
NG 38 - ELGORRIAGA  - PATXI XABIER JORAJURIA - IÑAKI TELLETXEA
NG 39 - ELIZONDO  1   - JOSEBA IRIGOIEN - ANGEL ALMANDOZ
NG 40 - ELIZONDO  2  - MIKEL ARIZTIA - KOLDO URIBEETXEBERRIA
NG 41 - ERRATZU  1 - AINHOA ALMANDOZ - ALBERTO IÑARREA
NG 42 - ERRATZU  2 - ALAZNE UNTXALO - MARKOS AIZPURUA
NG 43 - ERRATZU  3 - JOSE MIGUEL CORDOBA - MAIRU GARISOAIN
NG 44 - ERRIBERRI - JUAN LOREA - LUIS MARTINEZ
NG 45 - ERRONKARI - MARCUS ANAUT – MIKEL BAINES
NG 46 - ETXALAR   - MANUEL TELLETXEA – JOSE MARTIN CELAIETA
NG 47 - ETXALEKU (IMOTZ) - JAVIER GOÑI – MIKEL OLLO
NG 48 - ETXARRI  ARANATZ  1 - JON ANSOTEGI – DORITA ANSOTEGI
NG 49 - ETXARRI  ARANATZ  2 - RAFA LAKUNTZA – GORKA GARATE
NG 50 - ETXARRI  ARANATZ  3 - HAITZ BEGIRISTAIN – URTZI LOPEZ
NG 51 - GALAR - MIGUEL MINDEGUIA – GINES SERRANO
NG 52 - GARTZARON  1 - JOSEBA SATRUSTEGI – JAVIER LATASA
NG 53 - GARTZARON  2 - IMANOL IRAGI –UNAI LARRAIOZ
NG 54 - GOIZUETA - JUAN ESCUDERO – IBAN ESCUDERO
NG 55 - IGANTZI     1 - ANUNTXI TXOPERENA – AXUN IRIBARREN
NG 56 - IGANTZI     2 - XABAT MATXIKOTE – JOEL ORONOZ
NG 57 - IGOA - ARKAITZ IRAITZOTZ – ANDER ARREGI
NG 58 - IRAIZOTZ    1 - JOSEBA SARASA – RAUL CASIMIRO
NG 59 - IRAIZOTZ    2 - ENEKO BERASAIN – PATXI ETXEBERRIA
NG 60 - IRATXETA   1 - ALBERTO RETA – IÑIGO ZABALZA
NG 61 - IRATXETA   2 - RICARDO GUILLEN – JOSU DIEZ
NG 62 - IRUÑEA - ALDE ZAHARRA  (BAR ZURIZA)   1 - JAVIER LIZARAZU – ANGEL AZPARREN
NG 63 - IRUÑEA   (ARRANO ELKARTEA)                   2 - IKER ESPARZA – OSKAR GARCES
NG 64 - IRUÑEA   (ARRANO ELKARTEA)                   3 - JOSU ARMENDARIZ – TXETXEN LEATXE
NG 65 - IRUÑEA -  ALDE ZAHARRA (BAR MAIRA)    4 - IÑAKI ORTIZ – ENEKO MARCOS
NG 66 - IRUÑEA -  ALDE ZAHARRA (BAR MAIRA)    5 - IÑAKI ETXEBERRIA – BEÑAT URRA
NG 67 - IRUÑEA -  ALDE ZAHARRA (BAR MAIRA)    6 - RUBEN HUARTE – SANDRA VILLAFRANCA
NG 68 - IRUÑEA -  ALDE ZAHARRA (BAR MAIRA)    7 - TIMOTEO ETXEBERRIA -  JAIONE OTXANDORENA
NG 69 - IRUÑEA -  ALDE ZAHARRA (PEÑA IRRINTZI) 8 - ALBERTO BIZKAI – JAVIER FABO
NG 70 - IRUÑEA -  ALDE ZAHARRA (PEÑA IRRINTZI) 9 - IÑAKI MUNARRIZ – IKER ALONSO
NG 71 - IRUÑEA  ( SOCIEDAD AIZPILTZE)                 10          - TOÑO SALVATIERRA – IÑAKI HERNANDEZ
NG 72 - IRUÑEA- ARROSADIA ( SDAD ZABALDI)        1 - DANI ELETA – ANTXON OTAIO
NG 73 - IRUÑEA- ARROSADIA ( SDAD ZABALDI)        2 - ALFREDO MATXIÑENA – GURUTZE ARETA
NG 74 - IRUÑEA- ARROSADIA ( LAGUN ZAHARRAK) 3  - MARI OSAKAR – MARTIN GASCUE
NG 75 - IRUÑEA- ARROSADIA ( LAGUN ZAHARRAK) 4 - ANTONIO OSACAR – PEDRO M. ITURRI
NG 76 - IRUÑEA- ARROSADIA ( LAGUN ZAHARRAK) 5 - JUAN CARLOS ALZUGUREN – KARMELO SANZ
NG 77 - IRUÑEA- ARROSADIA ( PEÑA SAN FERMIN) 6 - CONSUELO ASURMENDI – PEIO LABELLA
NG 78 - IRUÑEA- ARROSADIA ( PEÑA SAN FERMIN) 7 - ASIER ESKOBOSA – IÑAKI VIDONDO
NG 79 - IRUÑEA- ARROSADIA ( PEÑA SAN FERMIN) 8 - MIKEL ALASTUEY – ALAIN BERASTEGI
NG 80 - IRUÑEA- ARROSADIA (PEÑA SAN FERMIN) 9 - ALBERTO ARANGOA – ENEKO LEGARRA
NG 81 - IRUÑEA- ARROSADIA (PEÑA SAN FERMIN 10 - XABI RAMIREZ – MIKEL MUTILVA
NG 82 - IRUÑEA- ARROSADIA (PEÑA SAN FERMIN 11 - PEDRO URRUTIA – ALVARO SEVILLANO
NG 83 - IRUÑEA- ARROSADIA (PEÑA SAN FERMIN 12 - RAFA GORRIA – ENEKOITZ GORRIA
NG 84 - IRUÑEA- DONIBANE ( TOKI EDER)          1 - DAVID LARREA – MARKEL MESON
NG 85 - IRUÑEA- DONIBANE (COTUPPEÑA)        2 - OSCAR BERROGUI – JAVIER PEZONABARPAGA
NG 86 - IRUÑEA- DONIBANE (COTUPPEÑA)        3 - MANU OBAMA – ANDER DAZ
NG 87 - IRUÑEA- DONIBANE (COTUPPEÑA)        4 - RESU ORTIZ – MARIBEL LOPEZ
NG 88 - IRUÑEA- DONIBANE (COTUPPEÑA)        5 - IKER VILLAR – JORGE BALTA
NG 89 - IRUÑEA- DONIBANE (COTUPPEÑA)        6 - ALVARO RAMIREZ – JOSE LUIS SANTOS
NG 90 - IRUÑEA- DONIBANE (COTUPPEÑA)        7 - MIKEL GOÑI – DANI ZUNZARREN
NG 91 - IRUÑEA- DONIBANE (COTUPPEÑA)        8 - JUAN JOSE GOÑI – JUAN MARIA GUERGUE
NG 92 - IRUÑEA- DONIBANE (COTUPPEÑA)        9 - DAVID LINDE – ILDEFONSO LEIVA
NG 93 - IRUÑEA- MENDILLORRI   1 - OLGA AROZ – MARIA LUISA PEREZ
NG 94 - IRUÑEA- MENDILLORRI   2 - MIKEL ANZIZAR – JOSEMI URRUTIA
NG 95 - IRUÑEA- MENDILLORRI   3 - IÑIGO JUANARENA – ENEKO BERAZA
NG 96 - IRUÑEA- TXANTREA (PEÑA ARMONIA TX) 1 - ENDIKA LEGARRA – MIKEL ILUNDAIN
NG 97 - IRUÑEA- TXANTREA (KASKALLUETA)         2 - KEPA ETXEBERRIA – IÑAKI SERRANO
NG 98 - IRUÑEA –TXANTREA (BAR  JAVIER)           3 - JOSEBA AGUINAGA – JOSU PEREZ DE OBANOS
NG 99 - IRUÑEA –TXANTREA (BAR  JAVIER)           4 - ALEJANDRO CAÑAMERO – SERGIO CAÑAMERO
NG 100 - IRUÑEA –TXANTREA (BAR  JAVIER)           5 - DAVID SOLA – ALFONSO GASKO
NG 101 - IRUÑEA –TXANTREA (BAR  JAVIER)           6 - JUANJO SANTOLAYA – ENRIQUE CORONA
NG 102 - IRUÑEA –TXANTREA (BAR  JAVIER)           7 - JUAN MIGUEL JIMENEZ –FRANSICO CARDENAS
NG 103 - IRUÑEA –TXANTREA (BAR  JAVIER)           8 - JAVIER GARIJO – JOSE ANGEL TORRES
NG 104 - IRUÑEA –TXANTREA (BAR  JAVIER)           9 - PATXI ETXEBERRIA – MARIO ALVAREZ
NG 105 - IRUÑEA –TXANTREA (BAR  JAVIER)          10 - JESUS SUESCUN – IMANOL IRAGUI
NG 106 - IRUÑEA –TXANTREA (BAR  JAVIER)          11 - RAFIÑA RODRIGUES – MIKEL LEIZA
NG 107 - IRUÑEA –TXANTREA (BAR  JAVIER)          12 - GOYO ALVAREZ – IGNACIO CORONA
NG 108 - IRUÑEA- SANDUZELAI  (BAR PAYVI)         1 - SERGIO REBOLE- RIKARDO SARRIA
NG 109 - IRUÑEA- SANDUZELAI  (BAR PAYVI)         2 - ALFREDO LIRAS – KARLOS EGILLOR
NG 110 - IRURTZUN    1 - BIZENTE ETXEBERRIA – PEIO MARTINEZ DE EULATE
NG 111 - IRURTZUN    2 - KOPI REKALDE – KILLO ALONSO
NG 112 - ITURMENDI - JOSE LUIS MUÑOA – MIREN GALARTZA
NG 113 - JAUNTSARATS - SEVE EUGI -  MERTXE LARRAIOZ
NG 114 - LAKUNTZA - JOKIN GOIKOETXEA – JESUS MARI GOIKOETXEA
NG 115 - LEITZA  1 - JABIER REKONDO – JOSE MARI OIARTZUN
NG 116 - LEITZA  2 - ANDRES ZUBILLAGA – MIKEL MARTINEZ
NG 117 - LEITZA  3 - XABIER MARTINIKORENA – KIKO ORTIZ
NG 118 - LEITZA  4 - IRAIA ZEBALLOS – ALAITZ MORATO
NG 119 - LEITZA  5 - JOSE MIGUEL GONZALEZ – IÑAKI GALINDO
NG 120 - LEKUNBERRI   1 - JUAN GONZALEZ – XABIER AZPIROZ
NG 121 - LEKUNBERRI   2 - JULEN ZUBELDIA – XUBAN ARMENDARIZ
NG 122 - LESAKA    1 - JUAN MARI ANDUEZA – PATXI MUTUBERRIA
NG 123 - LESAKA    2 - IÑIGO IGOA – JOSE MIGUEL MARITXALAR
NG 124 - LIZARRA   (AMETSA  OSTATUA)     1 - UNAI URTASUN – EKIHOTZ PRIETO
NG 125 - LIZARRA   (AMETSA  OSTATUA)     2 - ALFREDO URRA – ALFREDO TORRAL
NG 126 - LIZARRA  (PEÑA  LA  BOTA)           3 - ESTELA PERED – XABIER ASPURZ
NG 127 - LIZARRA  (PEÑA  LA  BOTA)           4 - ALFONSO RIVED – LANDER REKALDE
NG 128 - ORONOZ-  MUGAIRI        1 - BEÑARDO ALUNDA – JOSELU RETEGI
NG 129 - ORONOZ-  MUGAIRI        2 - JULEN ANSO – ENAITZ ANSO
NG 130 - ORORBIA                    1 - IVAN GARCIA – LEANDRO DE SAUSA
NG 131 - ORORBIA                    2 - ELENA QUINTANA – LIDIA JIMENEZ
NG 132 - PUIU                            1 - DANIEL ELIA – JAVI ELIA
NG 133 - PUIU                             2 - IÑIGO BENITO – IVAN HERNANDEZ
NG 134 - SAN MARTIN DE UNX - MILA PEREZ – ALFREDO DE CARLOS
NG 135 - SARTAGUDA - LUIS MIGUEL MARTINEZ – JOSE ANGEL MARTINEZ
NG 136 - SUNBILLA                    1 - JOSE MARI ARRETXEA – JOSE MARTIN
NG 137 - SUNBILLA                    2 - AGURTZANE ZUBIETA – AINTZANE ARRETXEA
NG 138 - TAFALLA   (BUSKILBERRI TABERNA)   1  - ALFONSO LABAT – JESUS MARIA SESMA
NG 139 - TAFALLA   (BUSKILBERRI TABERNA)   2 - JOSE LUIS MALLO – LUIS CALVO
NG 140 - TAFALLA (GURE TXOKOA ELKARTEA) 3 - ASIER SOLA – JOSEBA TAPIA
NG 141 - TUTERA - ELENA BLANCO – TERE ROSANO
NG 142 - UHARTE ARAKIL        1 - IGOR RAZKIN – VANESA PEREZ DE ALBENIZ
NG 143 - UHARTE ARAKIL        2 - MIKEL RAZKIN – IBAI GORRITI
NG 144 - UHARTE IRUÑEA       1 - JOSE RAMON CONDE – JORGE HATEM
NG 145 - UHARTE IRUÑEA       2 - PATXI HERNAEZ - TXEBIS
NG 146 - UNTZUE     1 - JAVIER VALENCIA – CHRISTIAN VALENCIA
NG 147 - UNTZUE     2 - ANDRES DE CARLOS – ADRIAN DE CARLOS
NG 148 - ZANGOTZA   1 - REBECA ARMENDARIZ – SHEILA IZKIETA
NG 149 - ZANGOTZA   2 - IÑIGO IBAÑEZ – MIGUEL GALISTEO
NG 150 - ZANGOTZA   3 - PATXI URMENETA – SERGIO ALMARCEGUI
NG 151 - ZANGOTZA    4 - JAVIER DE CARLOS – MIGUEL DE CARLOS
NG 152 - ZIA - IÑIGO REKALDE – AMAIA MAUDUIT
NG 153 - ZINTRONIKO - JOSE LUIS PEREZ – JOSE FERNANDEZ
NG 154 - ZIORDIA - ALFREDO MARTIN – ANDRE PERKAZ
NG 155 - ZIZUR NAGUSIA - PATXI ARROSAGARI – BEÑAT OTXOA
NG 156 - ZUBIETA    1 - TXOMIN HUALDE – JABIER SANTESTEBAN
NG 157 - ZUBIETA    2 - MARTIN SANTESTEBAN- NAGORE DIAZ

ZUBEROAko SAILKATUEN ZERRENDA:

Datuak osatu zain gaude

 

OHARRA:

  • Zerrenda honetan akatsik aurkitu baduzu edo informazio gehigarririk izanez gero, idatzi idazkaritza(a)ehmus.eus helbidera edo idatzi whatxapez edo sms bidez 644228817 telefonora.
  • Mus bikoteko partaideren batek herrialdeko finalean parte hartzerik ez badu, ez dago arazorik baino aurrez jakinarazi behar da ordezkoaren izena.